Головне меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПОВІДОМЛЕННЯ PDF Друк e-mail

Жидачівська районна рада повідомляє про намір утворити спостережну раду комунальних некомерційних підприємств (КНП)  охорони здоров`я, а саме КНП «Жидачівська ЦРЛ» та КНП «Журавнівська міська лікарня».

Спостережна рада складається із представників засновника, депутатів районної ради, представників уповноваженого органу управління (Жидачівська райдержадміністрація), представників структурних підрозділів з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення районної державної адміністрації, а також із представників  громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я.

Просимо в термін до 30.01.2019 р.  подавати у Жидачівську району раду кандидатури представників від громадськості та громадських об’єднань, які внесені до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) ,(за адресою 8170, місто Жидачів, вулиця Шашкевича 2).

Порядок утворення спостережної ради та положення про спостережну раду комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я тут...

 
До відома жителів Жидачівського району!!! PDF Друк e-mail

Прийом громадян заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком з 17 січня 2019 року перенесено на 31 січня 2019 року о 15.00год.   

Запис на прийом здійснюється в приймальні районної ради, або за тел.31970.


 
Оголошення PDF Друк e-mail

17 січня 2019 року з 14:00год. до 18.00год в приміщенні Жидачівської районної ради (депутатська кімната, ІІ поверх) відбудеться прийом громадян заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком.

Запис на прийом здійснюється  в приймальні районної ради або за тел.31970

 
Оголошення!!! З 01.01.2019 року розпочався черговий етап подачі е-декларацій PDF Друк e-mail

99032d7-e-dek

З 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік.

Таку декларацію зобов’язані подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню декларації може передувати виникнення питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. 

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:
https://nazk.gov.ua/rozyasnennya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy
https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

 
Районний бюджет Жидачівського району на 2019 рік затверджено!!! PDF Друк e-mail

 

18 грудня 2018 року відбулося засідання  ХХІI сесії  Жидачівської районної ради, в роботі якої взяло участь 25 депутатів.  

На сесії депутати затвердили районний бюджет Жидачівського району на 2019 рік, план роботи Жидачівської районної ради на 2019 рік, програму «Харчування учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Жидачівського району»  на 2019-2021  роки. Депутати  внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2018 рік,  до списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області, надали дозвіл відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання трактора та тракторних причепів, як таких, що фізично зношені та не придатні для подальшого використання

Голова районної ради подякував депутатами, головам місцевих рад, представникам виконавчої гілки влади та усім присутнім за злагоджену працю в 2018 році, розуміння спільних проблем та привітав усіх із прийдешніми світлими і радісними святами  - Новим 2019 роком та Різдвом Христовим.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 104