Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Оголошення про додатковий відбір присяжних до Жидачівського районного суду Львівської області PDF Друк e-mail

femida_na_prapori11  На виконання листа Жидачівського районного суду про додатковий відбір присяжних та у  відповідності до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним є громадянин України, який у випадках, визначених процесуальним законом, вирішує справи у складі суду спільно із суддею (суддями), забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь народу у здійсненні правосуддя. Присяжні під час розгляду і вирішення справ користуються повноваженнями судді.

     Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

 Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

- що визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

- які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;

- які мають не зняту чи непогашену судимість;

- народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;

- громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;

- особи, які не володіють державною мовою.

 Громадянину, що претендує на включення до списку присяжних, необхідно у термін до 29.11.2017 року подати до Жидачівської районної ради, що знаходиться за адресою: м.  Жидачів, вул. Шашкевича,2 заяву з додаванням наступних документів:

- копію паспорта;

- довідку з місця роботи або копію трудової книжки;

 - копiю документа про oсвітy;

- медичну довiдку про можливiсть виконувати обов’язки;

- довідку про несудимість;

- контактний номер телефону.

 
ХІV сесія Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

28 вересня 2017 року відбулася ХІV сесії  Жидачівської районної ради VII скликання, в роботі якої взяло участь 24 депутати. Сесію розпочато хвилиною мочання за усіх тих, хто загинув у зоні АТО, захищаючи нашу свободу, наших дітей та онуків.

На сесії депутати заслухали звіт Жидачівської райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя  2017 року, інформацію фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя  2017 року, затвердили розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації та районної ради, видані у міжсесійний період, Програму надання фінансової допомоги спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті, підтримка спорту вищих досягнень та організації, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність на 2017 – 2019 роки, Статути Подорожненської, Новошинської ЗОШ І-ІІ ступенів, Чертізької та Дубравської ЗОШ І ступеня в новій редакції, внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік. Також депутати заслухали інформацію головного лікаря КУ «Жидачівська ЦРЛ» про стан функціонування закладів охорони здоров’я та перспективи розвитку медичної галузі в Жидачівському районі

Депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо передачі на місця (у процесі децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування) повноважень у сфері земельних відносин

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

28 вересня 2017 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХІV сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

  1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя  2017 року.
  2. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя  2017 року.
  3. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік.
  5. Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на  2018 рік.
  6. Про стан функціонування закладів охорони здоров’я та перспективи розвитку медичної галузі в Жидачівському районі.
  7. Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської районної державної адміністрації на списання автомашини ГАЗ 51.
  8. Про затвердження Статутів «ЧЕРТІЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ Жидачівської районної ради львівської області», «ДУБРАВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ Жидачівської районної ради львівської області», «ПОДОРОЖНЕНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ Жидачівської районної ради львівської області», «НОВОШИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ Жидачівської районної ради Львівської області» в новій редакції.
  9. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах на територіях місцевих рад та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Інформація щодо присяжних PDF Друк e-mail

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЛИСТОК

Статтею 127 Конституції України передбачено, що правосуддя здійснюють професійні судді та, у визначених законом випадках, присяжні. Участь присяжних у розгляді справ спрямована на реалізацію принципу колегіальності у правосудді.

Відповідно до ст.63 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у  складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.  

Діяльність присяжних в Україні регламентується Кримінальним процесуальним кодексом України та Законом «Про судоустрій та статус суддів в Україні», відповідно до яких троє присяжних разом із двома професійними суддями об’єднані в єдину колегію і розглядають справу в судовому порядку згідно із законом.  

Основне завдання суду присяжних – оцінити дії підсудного з точки зору громадської свідомості.

Відповідно до п.37 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,  Списки присяжних мають бути сформовані відповідно до процедури, передбаченої цим Законом, протягом шести місяців з дня набрання ним чинності. До списків присяжних дозволяється включати громадян, обраних народними засідателями.

Процедура, що визначена  Законом про судоустрій і статус суддів, передбачає формування і затвердження списку присяжних  Жидачівською районною радою з числа громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція суду, відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними.

Формування такого списку починається за поданням Територіального управління Державної судової адміністрації, у якому визначена тільки  кількість присяжних, необхідних для кожного конкретного суду.

Громадяни, які виявили бажання бути присяжними, особисто звертаються до  Жидачівської районної ради з  необхідним пакетом документів.

Список присяжних затверджується на три роки.

 ХТО МОЖЕ БУТИ ПРИСЯЖНИМ:

Відповідно до норм діючого процесуального законодавства України присяжні при виконанні ними своїх повноважень поширюються повноваження судді. Разом з тим вони не є професійними суддями і навіть можуть не мати не тільки вищої юридичної освіти, а й взагалі не мати вищої освіти. Єдиними вимогами до кандидата у присяжні є наявність громадянства України, досягнення тридцятирічного віку та постійне проживання на території юрисдикції конкретного суду.

ХТО НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИСЯЖНИМ:

громадянин, який:

1) визнаний судом обмежено дієздатним або недієздатним;

2) має хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) має не зняту чи непогашену судимість;

4) народний депутат України, член Кабінету Міністрів України, суддя, прокурор, працівник органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовець, працівник апарату суду, інший державний службовець, посадова особа місцевого самоврядування, адвокат, нотаріус, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особа, на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) досягнув шістдесяти п’яти років;

7) не володіє державною мовою.

Гарантії прав присяжних(стаття 68 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»)

1. Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

2. За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

3. На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

 Порядок виплати винагороди та відшкодування витрат, виплати добових присяжному за час виконання ним обов'язків у суді, затверджений наказом Державної судової адміністрації України від 05.10.2016 № 198.

Увага наголошуємо:

Відповідно до частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (надалі Закон), зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Згідно підпункту ґ пункту 1 статті 3 Закону до суб'єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді). Коло субєктів е-декларування визначене  Законом.

Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб'єктом декларування - у статті 366-1 Кримінального кодексу України.

 
Визначено переможців конкурсу місцевих ініціатив Жидачівського району PDF Друк e-mail

18 серпня відбулося засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу проектів місцевих ініціатив Жидачівського району. На участь в конкурсі поступило 14 проектів, з них за пріоритетами:

- підтримка та оновлення матеріальної бази бюджетних установ – 7,

- охорона навколишнього середовища, в тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря – 1,

- збереження наявних та створення нових парків, скверів, облаштування відпочинкових зон та інших об’єктів зеленого будівництва – 0,

- збереження історико-культурної спадщини (об’єктів місцевого значення) – 1,

- інші пріоритети, пов’язані з покращенням якості життя громади - 5.

В результаті розгляду та оцінювання комісія вирішила визнати переможцями конкурсу місцевих ініціатив Жидачівського району наступні проекти:

І місце – проект «Електронний реєстр пацієнтів - частина глобальної інформаційної системи медичної допомоги, заявник - ГО "Жидачівський районний центр Суспільної Служби України", середній бал – 4,292, співфінансування з районного бюджету – 18,0 тис. грн.;

ІІ місце – проект «Облаштування, придбання споруд для дитячого ігрового майданчика по вулиці Кобзарева міста Жидачева Львівської області», заявник – ініціативна група м. Жидачева, середній бал – 4,000, співфінансування з районного бюджету – 19,5 тис. грн.;

ІІ місце – проект «Осучаснення бібліотечного інтерєру шляхом закупівлі нових меблів, заявник - ініціативна група бібліотекарів та читачів ЖЦРБ, середній бал – 3,834, співфінансування з районного бюджету – 20,0 тис. грн.;

ІІІ місце – проект «Майданчик для дітей - запорука успішного майбутнього», заявник – ініціативна група с. Подорожне, середній бал – 3,764, співфінансування з районного бюджету – 10,0 тис. грн.;

ІІІ місце – проект «Покращення гідрологічного та санітарно-екологічного стану земель в с. Жирова по вул. Стрийській (урочище Дубрівка)», заявник – Ходорівська ОТГ, середній бал – 3,584, співфінансування з районного бюджету – 10,0 тис. грн.;

ІІІ місце – проект «Створення постійно діючої виставки декоративно-ужиткового мистецтва "Жидачівська світлиця", заявник – ініціативна група м. Жидачева, середній бал - 3,556, співфінансування з районного бюджету – 10,0 тис. грн.;

ІІІ місце – проект «Спорудження дитячого ігрового майданчика в селі Дубравка Жидачівського району Львівської області», заявник – Чертізька сільська рада, середній бал – 3,542, співфінансування з районного бюджету – 10,0 тис. грн.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 91