Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Подарунки від районної ради PDF Друк e-mail

Відповідно до розпорядження голови Жидачівської районної ради від 12.12.2018р. № 67 «Про передачу путівників «Сакральна архітектура Жидачівського району», напередодні свята Миколая розпочато процедуру безкоштовної передачі путівників школам та бібліотекам району.

Путівники виготовлені в рамках проекту «Промоція сакральної архітектури Жидачівського району», який реалізовувала Жидачівська районна рада по Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Вже отримали путівники Гніздичівська об’єднана територіальна громада, Жидачівська районна централізована бібліотечна система, відділ освіти Жидачівської райдержадміністрації. На черзі ще Ходорівська та Новострілищанська ОТГ.

Маємо надію, що промоційне видання буде корисним та цікавим, як для жителів району, так і для гостей.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

18 грудня 2018 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХХІI сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

1.Про план роботи Жидачівської районної ради на 2019 рік.

2.Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2019 рік.

3.Про районний бюджет Жидачівського району на 2019 рік.

4.Різне

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування.

 
УВАГА!!! Конкурс PDF Друк e-mail

Відповідно до рішення Жидачівської районної ради від 19 квітня 2018 року №298 «Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора/фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради Львівської області» відділ освіти Жидачівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Жидачівської районної ради: вчителя-логопеда(2ст.), вчителя-дефектолога (1ст.), вчителя –реабілітолога(0,5ст.), практичного психолога(1ст.), вчителя-сурдопедагога(0,5ст.), вчителя-тифлопедагога(0,5ст.).

Термін прийняття документів до 17год. 30хв. 24 грудня 2018 року (м.Жидачів, вул. Ів.Франка, 19,  тел. 31-148, 31-642).

Конкурс (перший етап) на заміщення вакантних посад  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради відбудеться 26 грудня 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою: Львівська область, м.Жидачів, вул.І.Франка, 19.

З умовами конкурсу можна ознайомитись тут.

 
Виїзд дитини за кордон PDF Друк e-mail

ПОЇХАТИ З ДИТИНОЮ ЗА КОРДОН-ЛЕГКО!

СКАЖЕМО ТАК ВІДПОВІДАЛЬНОМУ БАТЬКІВСТВУ

 

 

Тарас Грень, очільник Львівської юстиції, нагадав про те, що часто діти є засобом маніпуляції між розлученими батьками.Тому, важливо знати про ті випадки, передбачені Законом, коли не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд дитини за кордон.

Отже, якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому з батьків у спілкуванні та побаченнях з дитиною: така дитина може виїхати за кордон на термін до 1-го місяця. Що необхідно:

  • якщо відомо про місце проживання другого з батьків, написати йому рекомендованого листа про державу-прямування та мету та тривалість поїздки;
  • на кордоні пред`явити копію рішення суду або органу опіки і піклування про визначення (підтвердження) місця проживання дитини.

ПАМ`ЯТКА: повернутись в Україну з дитиною потрібно в строк до 1 місяця з дати виїзду. За умисне порушення строків перебування з дитиною за кордоном-штраф у розмірі від 1700 до 3400грн. та втрата права виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків на рік.

Якщо дитині заборгували зі сплатою аліментів понад 4 місяці або понад 3 місяці дитині з інвалідністю або тяжкою хворобою- можна виїхати з дитиною на строк до 1 місяця і більше без дозволу боржника. Що необхідно:

  • Отримати довідку про наявність у другого з батьків заборгованості по сплаті аліментів у державного чи приватного виконавця за місцем виконання рішення про стягнення аліментів;
  • На кордоні пред`явити довідку про наявність у другого з батьків заборгованості понад 4 місяці або понад 3 місяці та документ, що підтверджує тяжку хворобу або інвалідність дитини.

Тарас Грень наголосив , що ці правила стосуються виїзду із дитиною за кордон з метою лікування, навчання; участі у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинку.

За даними головного територіального управління юстиції у Львівській області

 
Той випадок, коли суд- вирішення проблеми! PDF Друк e-mail

Той випадок, коли суд- вирішення проблеми!

04.07.2018 року до Дрогобицького міського відділу ДРАЦС звернулися гр. І.та гр.В. щодо реєстрації народження їхньої дитини. Однак при перевірці документів спеціалістом відділу було виявлено, що заявниця перебуває у зареєстрованому шлюбі з іншим чоловіком. У зв’язку з вищенаведеним гр.В. не може бути записаний батьком її дитини.

Працівниками Дрогобицького міського відділу ДРАЦС було запропоновано заявникам провести реєстрацію народження дитини відповідно до ст. 126 Сімейного кодексу України.

ПАМ`ЯТКА: походження дитини від батька визначається за заявою жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою. Така заява може бути подана як до, так і після народження дитини до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

         Однак для цього необхідно було залучити чоловіка гр. І., який не бажав приходити до відділу ДРАЦС. У зв’язку з вищенаведеним державну реєстрацію народження було проведено відповідно до ст. 133 Сімейного кодексу України та записано батьком дитини офіційного чоловіка, з яким громадянка перебувала у шлюбі.

ПАМ`ЯТКА:якщо дитина народилася у подружжя, дружина записується матір'ю, а чоловік - батьком дитини.

       Після цього працівниками Дрогобицького міського відділу ДРАЦС було надано заявникам юридичну допомогу у підготовці позовної заяви про оспорювання батьківства у судовомупорядку.

27.09.2018 року Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області винесено рішення про виключення запису як батька з актового запису про народження дитини та про визнання батьківства, яке вступило  в законну силу 12.10.2018 року.

03.11.2018 року заявники звернулися Дрогобицького міського відділу ДРАЦС із заявою про виконання вищевказаного рішення суду, після чого внесено зміни до актового запису про народження та видано свідоцтво про народження, де вказано гр. В. батьком дитини.

За даними головного територіального управління юстиції у Львівській області

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 104