Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

Жидачівською районною радою, відповідно до рішення Конкурсної комісії, оголошується конкурс проектів на 2017 рік відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 25.02.2016р. № 79.

До участі в конкурсі запрошуються сільські, селищні, міські ради, об’єднані територіальні громади, громадські організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи.

Прийом документів на участь здійснюється з 25.07.2017року до 17 год.  17.08.2017 року за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, кімн. 209, 210.

Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

- підтримка та оновлення матеріальної бази бюджетних установ;

- охорона навколишнього середовища, в тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря;

- збереження наявних та створення нових парків, скверів, облаштування відпочинкових зон та інших об’єктів зеленого будівництва;

- збереження історико-культурної спадщини (об’єктів місцевого значення);

- інші пріоритети, пов’язані з покращенням якості життя громади.

Органам місцевого самоврядування, на території яких передбачається реалізувати проект - переможцям конкурсу, виділятимуться кошти з районного бюджету в таких обсягах:

-         перше місце – 30 тис. грн.

-         друге місце – 20 тис. грн.

-         третє місце  –  10 тис. грн.

Необхідну інформацію про проведення конкурсу (Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки, затверджену рішенням районної ради 25.02.2016р. № 79, розпорядження голови районної ради від 24.07.2017 року №43 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу проектів, відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки» розміщено на офіційному сайті Жидачівської районної ради: www.zhydachivrairada.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 31970.

Програма підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки, затверджена рішенням районної ради 25.02.2016р. №79.

Розпорядження голови районної ради від 24.07.2017 року №43 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу проектів, відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки».

 
Стартував всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації PDF Друк e-mail

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

«Реформа місцевого самоврядування та процеси децентралізації в Україні вже мають вагомі результати. Це і суттєве збільшення місцевих бюджетів, і підвищення спроможності місцевої влади вирішувати більшість питань громад у різних сферах: медицині, освіті, розбудові інфраструктури, наданні адміністративних, комунальних та інших послуг. Але, на жаль, у реформи усе ще є багато противників, які, намагаючись залишити стару, зручну для них, а не для мешканців громад систему, не нехтують інформаційними маніпуляціями, поширенням міфів, спрямованих на дискредитацію змін, що впроваджуються. Це не шкодить тим, хто вірить у децентралізацію і втілює реформу, але заважає приймати правильні рішення тим, хто усе ще сумнівається. Тому важливо, щоб якомога більше людей мали об’єктивну інформацію щодо перебігу децентралізації в країні, про її здобутки, проблеми та перспективи. І у цьому ми розраховуємо на підтримку засобів масової інформації», — прокоментував Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

До участі у конкурсі до 15 жовтня 2017 року приймаються матеріали в чотирьох номінаціях:

 • онлайн-публікація,
 • стаття (в друкованому ЗМІ),
 • радіоматеріал,
 • відеоматеріал.

Призовий фонд від Програми Ради Європи. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

 • І премія – 15000 грн,
 • ІІ премія – 10000 грн,
 • ІІІ премія – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві наприкінці 2017 року.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2017 року.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт

 • Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
 • Добровільне об’єднання територіальних громад.
 • Співробітництво територіальних громад.
 • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад, досягнуті завдяки змінам, що внесені до Бюджетного та Податкового кодексів).
 • Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/contest2017media

Більше про конкурс на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

13 липня 2017 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХІІІ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

Про  внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік  та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району

 
УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА PDF Друк e-mail

15 червня, заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак, взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня медичного працівника,  які проходили у Жидачівській центральній районній лікарні.

Ігор Лалак від імені голови районної ради, депутатського корпусу привітав усіх працівників медичної галузі з професійним святом побажав міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою, а також   вручив грамоти Жидачівської районної ради  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня медичного працівника: Лагошняку Володимиру Ярославовичу  - завідувачу хірургічного відділення комунальної установи «Жидачівська центральна районна лікарня»,   Олексовському Володимиру Омеляновичу – лікарю - хірургу хірургічного відділення комунальної установи «Жидачівська центральна районна лікарня», голові постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Жидачівського районної ради,  Вітак Ріті Борисівні - сестрі медичній перев’язувальній  хірургічного відділення комунальної установи «Жидачівська центральна районна лікарня», Ковальській  Зоряні Ярославівні - лікарю – акушер – гінекологу комунальної установи «Жидачівська центральна районна лікарня», Мацуку Андрію Васильовичу – водію санітарного автомобіля комунальної установи «Жидачівська центральна районна лікарня».

 Медичних працівників Жидачівщини привітали також: міський голова м.Жидачева Володимир Левко, керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації, в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова, які також відзначили кращих працівників грамотами.   

 
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИР ГІРНЯК ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН PDF Друк e-mail

10410754_680358605377560_6079528005227690018_n  15 червня 2017 року в приміщенні Жидачівської районної ради провів прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. До заступника голови обласної ради звертались жителі Жидачівського району звертались щодо виділення матеріальної допомоги на лікування.

Богдан Бойчук, головний лікар КУ «Жидачівська центральна районна лікарня» та Ярослав Овсянецький, головний лікар КУ «Журавнівська міська лікарня», депутат Львівської обласної ради звернулися з проблемами медичної галузі району, питаннями фінансування мікропоектів тощо. 

Климович Оксана Євгенівна, секретар Млиниської сільської ради, голова ініціативної групи жителів с.Голешів  та Лапшин озвучила прохання жителів щодо зміни меж Млиниської сільської ради з подальшим приєднанням цих населених пунктів до Ходорівської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

Володимир Мелех, депутат Жидачівської районної ради порушив одну із найбільших проблем району – це ремонт моста через річку Дністер у с.Заліски Жидачівського району, де 23 березня 2017 року сталось руйнування його  пішохідної частини, а з 11 травня повністю відбулось  закриття  проїзду  автотранспорту по мосту через р.Дністер поблизу с.Заліски, що спровокувало вимушений найближчий  об’їзд  за маршрутом  Жирова – Новий Розділ- Жидачів.

По завершені прийому громадян заступник голови обласної ради В. Гірняк разом із заступником голови районної ради І. Лалаком, депутатом Львівської обласної ради Я. Овсянецьким виїхали на місце оглянути даний міст. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 91