Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Старт проекту по промоції сакральної архітектури району PDF Друк e-mail

2 серпня 2018р. відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Промоція сакральної архітектури Жидачівського району», який реалізується Жидачівською районною радою  в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка втілюється Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”

В роботі групи взяли участь голова районної ради Ігор Кос, священослужителі, спеціалісти в галузі туризму і культурної спадщини Жидачівської РДА, працівники Жидачівської районної ради та Жидачівської РЦБС.

Координатор проекту – Віра Янклевич, начальник відділу роботи з територіями, політичними партіями і громадськими організаціями Жидачівської районної ради, познайомила присутніх із метою, завданнями та заходами проекту.

Отже, проект в районі стартував. Районна рада запрошує всіх небайдужих мешканців району долучитися до його реалізації.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

21 серпня 2018 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХХ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя  2018 року.
 2. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя  2018 року.
 3. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
 4. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2018 рік.
 5. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЖИДАЧІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 6. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА « ЖУРАВНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 7. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок  на територіях місцевих рад та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Оголошення про конкурс PDF Друк e-mail

Відповідно до рішення Жидачівської районної ради ХУІІІ сесії УІІ скликання від 19 квітня 2018 року №298 «Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора/фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради Львівської області» оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради.

Оголошення про проведення конкурсу на вакантну посаду та умови проведення конкурсу оприлюднені на веб-сайті відділу освіти Жидачівської районної державної адміністрації та на веб-сайті Жидачівської районної ради 19 червня 2018 року. Термін прийняття документів до 17год. 30хв.    02 липня 2018 року (м.Жидачів, вул. Ів.Франка, 19,  тел. 31-148, 31-642).

Конкурс (перший етап) на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради відбудеться 05 липня 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою: Львівська область, м.Жидачів, вул.І.Франка, 19.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної 
установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради Львівської області
 
Конкурс проектів місцевих ініціатив - 2018 завершився PDF Друк e-mail

8 червня відбулося засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу проектів місцевих ініціатив Жидачівського району. На участь в конкурсі поступило 5 проектів, з них за пріоритетами:

- підтримка та оновлення матеріальної бази бюджетних установ – 2,

- інші пріоритети, пов’язані з покращенням якості життя громади - 3.

Нажаль жодного проекту не поступило за пріоритетами:

- охорона навколишнього середовища, в тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря,

- збереження наявних та створення нових парків, скверів, облаштування відпочинкових зон та інших об’єктів зеленого будівництва,

- збереження історико-культурної спадщини (об’єктів місцевого значення).

В результаті розгляду та оцінювання комісією визначено рейтинги проектів в порядку від найвищого балу до найнищого:

- Оновлення матеріальної бази Волиця-Гніздичівської ЗОШ І-ІІ ступеня, заявник – ініціативна група сіл В.-Гніздичівська і Вільхівці, середній бал – 4,792;

- Поліпшення умов перебування хворих на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділі КУ «Жидачівська центральна районна лікарня», заявник - ГО "Жидачівський районний центр Суспільної Служби України", середній бал – 4,521;

- Все найкраще – дітям: придбання та встановлення меблів для дитячого садка, заявник - ініціативна група с. Чорний Острів, середній бал – 4,334;

- Придбання ігрових споруд для дитячого майданчика в с. Чертіж Жидачівського району Львівської області, заявник – Чертізька сільська рада, середній бал – 4,251;

- Енергозберігаючі заходи в бібліотеці-філії с. Млиниська Жидачівської РЦБС Львівської області, заявник - ініціативна група бібліотеки-філії с. Млиниська, середній бал – 4,063.

Так як в районному бюджеті на реалізацію Програми підтримки та розвитку  місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки, на поточний рік передбачено 100,0 тис. грн., то переможцями конкурсу визнано 4 проекти:

1) проект «Оновлення матеріальної бази Волиця-Гніздичівської ЗОШ І-ІІ ступеня»;

2) проект «Поліпшення умов перебування хворих на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділі КУ «Жидачівська центральна районна лікарня;

3) проект «Все найкраще – дітям: придбання та встановлення меблів для дитячого садка»;

4) проект «Придбання ігрових споруд для дитячого майданчика в с. Чертіж Жидачівського району Львівської області».

 
Оголошення PDF Друк e-mail

14 червня 2018 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХІХ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 1. Про виконання районного бюджету Жидачівського району у І кварталі 2018 року.
 2. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
 3. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах на територіях місцевих рад
 4. Про затвердження Положення «Про порядок подання та розгляду електронних петицій.
 5. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 11.12.2015 року № 8  «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради Львівської області VIІ скликання»
 6. та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 100