Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

15 червня 2017 року з 14:00 год. в приміщенні Жидачівської районної ради (депутатська кімната, ІІ поверх) відбудеться прийом громадян заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком.

Запис на прийом здійснюється  в приймальні районної ради, або за тел.31970
 
ХІІ сесія районної ради PDF Друк e-mail

30 травня 2017 року відбулося засідання  ХІІ сесії  Жидачівської районної ради VII скликання, в роботі якої взяло участь 27 депутатів. Сесію розпочато хвилиною мочання за усіх тих, хто загинув у зоні АТО, захищаючи нашу свободу, наших дітей та онуків.

 Голова районної ради привітав Шминець Оксану Євстахівну, депутата районної ради, яка зайняла І місце (шашки) у V Спартакіаді Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад. Оксана Шминець разом із Надією  Самборською - депутатом Журавнівської селищної ради (настільний теніс) у червні братимуть участь у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування) сільських та селищних рад у складі команди Львівської області.

Крім цього, голова подякував усім депутатам  місцевих рад району, зокрема районної ради (Чмелику Михайлу, Ягніщаку Ярославу), Жидачівської міської ради (Багрію Святославу, Йонці Роману, Олійнику Ярославу, Качарабі Івану,  Пеняк Богдані), Журавнівської селищної ради (Самборській Надії) та  Гніздичівської об’єднаної територіальної громади (Кобрію Андрію), які брали участь у зональних змаганнях та фінальній частині спартакіади за досягнення  та хороші результати .

На сесії депутати заслухали інформацію фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал  2017 року, затвердили розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації та районної ради, видані у міжсесійний період, ряд цільових програм, технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради (колишньої), внесли зміни до Положення про порядок відшкодування  з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік та до переліку об’єктів спільної власності  територіальних громад району.

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

24 травня 2017 року о 10 год. у сесійному залі Жидачівської районної ради відбудеться навчальний семінар на тему «Особливості формування та виконання місцевих бюджетів» для голів, бухгалтерів та голів бюджетних комісій міських, селищних, сільських рад та об’єднаних громад.

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

30 травня 2017 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХІІ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

1. Про порядок денний ХІІ сесії Жидачівської районної ради.

2. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2017 року.

3. Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради.

4.  Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.

5. Про безоплатну передачу шкільних автобусів, які знаходяться на балансі відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації об’єднаним територіальним громадам.

6.Про затвердження районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Жидачівського району Львівської області на 2017-2019 роки.

7.  Про надання матеріальних допомог.

8. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 5.01.2011 року №27 «Про затвердження «Положення про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю».

9. Про утворення опорного навчального закладу на базі Журавнівського навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа-ліцей» Жидачівського району Львівської області.

10.  Різне та ряд інших питань.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
День пам’яті та примирення! PDF Друк e-mail

9-TRAVNYA-3

Шановні жителі  Жидачівщини !

Щиросердечно вітаю вас з 72-ю річницею Перемоги над нацизмом, Днем пам’яті та примирення!

В ці дні весь світ відзначає цю подію, адже Друга світова війна пройшла чорним смерчем  по всіх континентах планети, несучи за собою смерть та горе. В ці страшні воєнні роки лихоліття найбільшої біди зазнала наша Українська земля.

У боротьбі з нацизмом українці стали до зброї в лавах Радянської Армії, в загонах Української Повстанської Армії, у збройних силах країн Антигітлерівської коаліції.

В День пам’яті та примирення ми відкинули всі ідеологічні нашарування, які протягом багатьох років роз’єднували наше суспільсьтво, маємо подивитись об’єктивно на перебіг історичних подій та усвідомити, що попри різні політичні погляди учасників тих буремних років об’єднувала одна мета – визволення рідної землі від ворога. 

Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої Росії. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Шановні ветерани, учасники визвольних змагань! Дорогі захисники нашої України!

Низький Вам уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добра і благополуччя, миру і добробуту!

Слава Україні! 

 Голова Жидачівської районної ради                                                   Ігор Кос

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 91