Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Оголошення PDF Друк e-mail

9 березня 2020 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХХІ сесія Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

  1. 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2020 рік
  2. 2. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Жидачівська центральна районна лікарня» Жидачівської районної ради Львівської області в новій редакції.
  3. 3.  Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Журавнівська міська лікарня» Жидачівської районної ради Львівської області в новій редакції та інші.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ PDF Друк e-mail

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Луганської та Львівської областей до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку » на веб-платформі Спільнота практик: сталий розвиток http://udl.despro.org.ua/

  • Тривалість навчання за програмою е-курсу: 10 березня  – 15 квітня  2020
  • Зарахування на е-курс буде відкрито за списками партнерів в Луганській, Донецькій, та Львівській областях.

Цей курс для тих, хто хоче набути базові знання з предмету «Управління проектами». А саме:

Що таке проект? У чому полягає різниця між функціональним управлінням і управлінням проектами? Яким чином пов'язані проекти місцевого розвитку і стратегія розвитку території?

Що таке життєвий цикл проекту? Як ідентифікувати потребу громади і сформувати проектне рішення? Як сформулювати мету проекту і що таке очікувані результати та продукт проекту? Що таке «Трикутник управління проектом»?

Як визначити  основні групи заінтересованих в проекті сторін? Яким чином формувати команду управління проектом? Що таке проектний офіс?

Що таке проектний аналіз і як планувати проект? Які види ресурсів необхідні для реалізації проекту? Якими можуть бути джерела фінансування проекту?

Як визначити ризики проекту? Як забезпечити сталість результатів проекту?

У чому полягає різниця між моніторингом ходу реалізації та оцінюванням успішності проекту? Що таке успішність проекту, як її виміряти? Свої знання учасники зможуть проявити під час здачі тестів.

Е-курс «Управління проектами» ініційовано у 2012 році, відтоді відбулося 9 всеукраїнських курсів, ряд регіональних е-курсів (у співпраці з облрадами та ОДА Дніпропетровської, Львівської та Івано-Франківської областей).

Цьогоріч, учасники е-курсу спільно шукатимуть відповіді на запитання «що таке «правильний» проект для громади і як його готувати», перейматимуть досвід колег та експертів, генеруватимуть нові ідеї для проектів розвитку своїх громад та партнерів для їх реалізації, а також стануть частиною Спільноти практик, що нараховує близько 8,5 тисяч учасників з усієї України. Учасники, які прийдуть на е-курс з ідеєю проекту, отримають можливість долучитися до Практикуму взаємооцінювання  та завершити навчання з розробленою концепцією проекту, отриманими рекомендації до своєї концепції проекту від інших учасників е-курсу та спробувати себе у ролі експерта, надавши свою оцінку та рекомендації концепціям інших учасників.

Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також ділитися досвідом реалізації проектів розвитку.

При успішному завершенні курсу учасники отримають сертифікат про закінчення електронного навчального курсу на веб-платформі Спільноти практик сталого розвитку   http://udl.despro.org.ua/

Щоб стати учасником е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку» необхідно зареєструватися у Спільноті практик  сталий розвиток. Самостійно зареєструватися у Спільноті практик можна у будь-який зручний час. Для цього зайдіть на сторінку Спільноти  http://udl.despro.org.ua та у правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку «Вхід» і створіть новий обліковий запис учасника. При реєстрації на зазначену Вами адресу електронної пошти надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім'я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий. Якщо Вам не вдасться зареєструватися самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Після реєстрації у Спільноті практик, пройдіть зарахування на е-курс, що буде відкрито з 10 березня  за кодовим словом, яке Ви отримаєте від організаторів.

Учасникам Спільноти не потрібно повторно реєструватися/створювати свій обліковий запис для участі у даному курсі, потрібно лише самостійно пройти зарахування на е-курс у вказаний строк.

Контактна особа – Нема Олександра Степанівна тел.097-399-28-87  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ВООЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ МОЖЛИВОГО ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСОМ PDF Друк e-mail
inf_2019-nCoV_1600x1200_rgb_72dpi    inf_NCOV_UA_1600x1200_rgb_72dpi  
 
Інформує Жеравнівська селищна рада PDF Друк e-mail

ЖУРАВНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИДАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

81780, пл.Бандери,2, селище Журавно Жидачівського району Львівської області,тел.72-163

ЗАЯВА

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

генерального плану смт. ЖуравноЖидачівського району Львівської області

 

1. Загальніположення

Замовник СЕО: Журавнівська селищна рада Жидачівського району Львівської області.

81780 Львівськаобласть, Жидачівський район, селище міського типу Журавно, пл. Степана Бандери, 4.

2. Вид  та основні цілі документа державного планування, його зв'язок з іншими ДДП, а також визначення умов для здійснення діяльності або надання документів дозвільного характеру

Генеральний план смт. ЖуравноЖидачівського району Львівської області  - містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Генеральний план є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту, що розробляється на виконання статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Генеральний план населеного пункту розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Генеральний план визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Проєктні рішення генерального плану охоплюють усі види діяльності, що провадяться або провадження яких заплановане в перспективі на території смт.Журавно. Попередньо генеральний план смт.Журавно   розроблявся ще у 1969-1970 роках. Проєктновогогенерального планупередбачаєсоціально-економічний та територіальнийрозвитокселища на період 2037 року.

Генеральний план є концептуальною стадієюмістобудівноїдокументації та базується на містобудівних та економічних прогнозах. Відповідно, певнірішення генерального плану, особливо щодофункціональногопризначеннятериторій,можутькоригуватисьпід час дії генерального плану.

Архітектурно - планувальна композиція селища  базується на історично сформованому каркасі вулиць. Не менш вагомим елементом формування архітектурної композиції населеного пункту, а також його окрасою, є ландшафт - річка та круті заліснені пагорби. Житлові території розташовані в північному та південному напрямках вздовж від головної вулиці Івана Франка.

У межах селища проєктом генерального плану передбачено внесення 182,3га нових земель. В існуючих межах (а також в проєктованих) пропонується проєкт наступних територій:

* територій житлової забудови (на вільних територіях та шляхом ущільнення за рахунок городів)  – 38 га, з яких  31,4 в резерв;

* територій громадської забудови – 1,6 га;

*  територій зелених насаджень загального користування – 69 га.

Проєктним планом пропонується доповнення (згідно з розрахунками)  необхідної кількості житлових площ шляхом ущільнення за рахунок ОСГ (на позапроєктний період в разі необхідності) та за рахунок нових кварталів на сприятливих територіях на півночі та заході біля існуючих та супутніх закладів обслуговування у напрямках розширення меж селища.

До сфери охоплення СЕО проєкту генерального плану смт. Журавно Жидачівського району Львівської області відноситься оцінка наслідків для довкілля, в тому числі для здоров’я населення, від реалізації проєктних рішень.

 
21 лютого - Міжнародний день рідної мови PDF Друк e-mail

21 лютого у Жидачівській районній раді відбувся захід присвячений Міжнародному дню рідної мови на тему «Нововведення та зміни в українському правописі». Своїми знаннями поділилися вчителі української мови та літератури опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» Іванна Лесюк та Оксана Демків.

_viber_2020-02-21_14-43-46 

_viber_2020-02-21_14-43-    _viber_2020-02-21_14-43-48

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 115