Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Вибір мови

Позачергова сесія районної ради PDF Друк e-mail

IMG_2003

17 листопада 2020 року депутати Жидачівської районної ради VII скликання востаннє зібралися на ХХХIV позачергову сесію районної ради. У сесійному засіданні взяли участь керівництво районної ради, 28 депутатів, голова та керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, голови місцевих рад району.

 Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх  хто загинув на сході України, захищаючи Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

основними питаннями позачергової сесії були це були питання про передачу з 01.01.2020 року бюджетних установ та майна із спільної власності територіальних громад Жидачівського району у комунальну власність Жидачівської, Ходорівської, Бібрської міських рад та Журавнівської селищної ради. На сесії депутати внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2020 рік та Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Жидачівського району на 2020 рік.

Також депутати заслухали інформацію про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців 2020 року, внесли зміни до рішень Жидачівської районної ради від 5.12.2019 року №467 «Про затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області, від 25.06.2020 року №532 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Облазниця Облазницької сільської ради Жидачівського району Львівської області», від 12.03.2019 року №420 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Тейсарів Вільховецької сільської ради  Жидачівського району Львівської області».

На завершення сесійного засідання голова районної ради І.Кос подякував депутатам за роботу впродовж 2015-2020 років та побажав усім здоров’я, миру та працювати і надалі на благо територіальних громад.

IMG_1981   IMG_1914

IMG_1833   IMG_1862

IMG_1835   IMG_1962

 
Оголошення PDF Друк e-mail


17 листопада 2020 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХХІV позачергова сесія Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 1. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 5.12.2019 року №467 «Про затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області».
 2. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців  2020 року.
 3. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
 4. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров’я Жидачівського району на 2020 рік».
 5. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2020 рік.
 6. Про передачу з 01.01.2021 року із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області у комунальну власність Гніздичівської селищної ради внутрігосподарських меліоративних систем.
 7. Про передачу з 01.01.2021 року із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області бюджетних установ та майна у комунальну власність Ходорівської міської ради.
 8. Про передачу з 01.01.2021 року із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області бюджетних установ та майна у комунальну власність Бібрської міської ради.
 9. Про передачу з 01.01.2021 року із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області бюджетних установ та майна у комунальну власність Журавнівської селищної ради.
 10. Про передачу з 01.01.2021 року із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області бюджетних установ та майна у комунальну власність Жидачівської міської ради та інші.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Проєкт «Модернізація матеріально- технічної бази аварійно- рятувальних служб Жидачівського району» PDF Друк e-mail

Жидачівською районною радою та рятувальниками Жидачівщини закуплено нове обладнання в рамках проекту № 045 – ККІ/Л «Модернізація матеріально- технічної бази аварійно- рятувальних служб Жидачівського району».

25 серпня у Львові були підписані угоди між Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та переможцями Конкурсу  ініціатив місцевих карпатських громад  2020 року.

Рятувальниками разом із районним головою Жидачівщини подали свої проектні заяви для участі у конкурсі й отримали фінансування для закупівлі нового рятувального обладнання.

Загальна вартість проекту склала майже 300 тисяч гривень.

Закуплене обладнання рятувальники використовуватимуть під час надзвичайних ситуацій природного характеру, зокрема, підтоплень чи пожеж в екосистемах, й це дозволить суттєво підвищити спроможність підрозділу в порятунку населення.

IMG-0ea8e16f22cbf339558fd322daad0b38-V

 
Оголошення PDF Друк e-mail

 

Оголошення

Відповідно до вимог законів України: „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про освіту”, „Про позашкільну освіту”, „Про культуру”, подання Жидачівської районної ради ОГОЛОШУЄТЬСЯ повторний конкурс на посаду директора комунального закладу „Жидачівська мистецька школа” Жидачівської районної ради Львівської області.

Найменування і місцезнаходження школи: комунальний заклад „Жидачівська мистецька школа” Жидачівської районної ради Львівської області.

81700, Львівська область, місто Жидачів, вулиця Ярослава Мудрого, 9.

Найменування посади та умови оплати праці: директор комунального закладу „Жидачівська мистецька щкола” Жидачівської районної ради Львівської області. Умови оплати праці директора визначаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 №1037 „Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” та згідно укладеного контракту.

Кваліфікаційні вимоги до директора школи: громадянин України, вища педагогічна освіта, стаж педагогічної роботи або роботи у сфері культури не менше 3-ох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Перелік документів, які подаються на конкурс, та кінцевий строк їх подання:

 •  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія, що містить  прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копія документів, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копії документів про вищу педагогічну освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи не менше трьох років на момент подання документів;
 • мотиваційний лист довільної форми;
 • Довідка про відсутність судимості;
 • Стратегія (перспективний план) розвитку школи на 5 (п’ять) років.

 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подати і інші документи, які підтверджують її ділові і моральні якості, освітній і професійний рівень.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи для участі в конкурсі подаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою з описом вкладення з 12.10.2020 до 12.11.2020 року включно за адресою: 81700, Львівська область, місто Жидачів, вулиця Шашкевича, 2, (4 поверх, каб. 406).

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Юрочко Наталія Іванівна.

Електронна адреса для довідок: kultura_zh@ukr.net.

Телефон для довідок: (03239) 31960

Дата та місце проведення конкурсу будуть повідомлені додатково.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

8 жовтня 2020 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХХІІІ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 1. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя 2020 року.
 2. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
 3. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської районної ради.
 4. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя  2020 року.
 5. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2020 рік та інші.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 118