Головне меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
У Жидачівському районі відбувся навчальний семінар PDF Друк e-mail

18 квітня 2019 року в районній ради відбувся одноденний короткостроковий тематичний семінар на тему «Управління ресурсами територіальних громад». Провели навчання-семінар викладачі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України для посадових осіб органів місцевого самоврядування Жидачівського району. Учасникам семінару розповіли про документоведення,  реалізацію державної освітньої політики на місцевому рівні, майнові відносини в організації місцевого самоврядування. Також обговорили проблеми корупції та правопорушення у професійній діяльності. На завершення присутніх ознайомили із вступною кампанією інституту та запросили до навчання у 2019 році.

1.1

 
Оголошення PDF Друк e-mail

18 квітня 2019 року о 10.30 год. у депутатській кімнаті Жидачівської районної ради відбудеться навчальний семінар на тему «Управління ресурсами територіальних громад» для голів міських, селищних, сільських рад  та голів і старост об’єднаних територіальних громад.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

18 квітня 2019 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХV сесія Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

  1. Про надання матеріальної допомоги пораненому Н.Співаку, жителю м.Ходорів.
  2. Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради.
  3. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2019 рік.
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2019 рік.
  5. Про хід реалізації  проекту «Нова українська школа» в Жидачівському районі.
  6. Про затвердження персонального складу спостережної ради КНП «Жидачівська центральна районна лікарня» Жидачівської районної ради Львівської області та інші питання.
  7. На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.
 
НА ФРОНТІ ЗАГИНУВ ВОЇН З ХОДОРОВА РОМАН ФЕДОРИШИН PDF Друк e-mail

Вчора,  2 квітня 2019 року, загинув ще один Герой з м. Ходорова Жидачівського району  Роман Ігорович Федоришин, який 19 березня у Львові був нагороджений орденом «Лицарський Хрест Добровольця».

Роман Федоришин народився 8 травня 1991 року, був активним учасником Революції Гідності. Після Майдану пішов захищати українську землю від російських окупантів.

Жидачівська районна рада висловлює щире співчуття родині та близьким загиблого бійця Романа! Прийміть слова подяки за те, що виховали патріота України! Нехай Всевишній допоможе Вам перенести цю важку біль втрати.

Спочивай з миром, солдате! Вічна пам’ять і слава Герою!

 
Консультація Міністра юстиції України PDF Друк e-mail

Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.

З повагою, Олександр Рева

Що таке виконавче провадження?

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження. В Україні рішення суду може виконуватись як у добровільному, так і  у примусовому порядку.

Сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ.

Який порядок виконання рішення суду у добровільному порядку?

Боржник, за власним волевиявленням, може виконати рішення суду добровільно. У разі добровільного порядку виконання рішень про стягнення періодичних платежів,  виконавчий документ разом із заявою може бути надісланий стягувачем підприємству, установі, організації, фізичній особі - підприємцю, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 106