Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує PDF Друк e-mail

        У зв´язку з настанням зимового опалювального сезону, часу коли розпочнеться інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів – небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, не потрібно думати що зі мною цього не трапиться і мене пожежа не торкнеться. Це хибні думки. Вогонь не питає дозволу, щоб зробити свою «чорну» справу.

       З метою недопущення виникнення пожеж в житловому секторі та загибелі людей на них Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до громадян району та просить дотримуватись основних вимог пожежної безпеки, а саме:

-         повсякденно слідкуйте за справністю електромережі, користуйтеся тільки каліброваним (заводського виготовлення) запобіжниками, ретельно ізолюйте оголені ділянки електричних проводів.

-         не паліть цигарки в ліжку. Пам´ятайте, що необачно кинутий недопалок сигарети або сірник може привести до пожежі;

-         очищайте димарі від сажі не рідше одного разу на три  місяці, слідкуйте за їх справністю. Не допускайте перегріву печей та плит.

-         не слід застосовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади;

-         не варто вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;

-         не можна залишати ввімкненими електрообігрівальні пристрої під час виходу з будинку;

-         забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушіння одягу та інших матеріалів;

-         не слід пропускати провід від обігрівача під килимом – це може призвести до його перегрівання та перетирання, що тягне за собою небезпечні наслідки;

-         потрібно регулярно очищати нагрівачі від пилу й сміття, адже сторонні предмети можуть несподівано спалахнути;

-         слід обмежити доступ маленьких дітей до нагрівальних приладів.

Пам´ятайте: лише суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха. 

 
ІХ сесія Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

     prapor   24 листопада 2016 року відбулося засідання  ІХ сесії  Жидачівської районної ради, в роботі якої взяло участь 30 депутатів. Сесію  розпочали хвилиною мочання в пам’ять про Героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули на сході України, захищаючи суверенітет та цілісність держави.

       На пленарному засіданні   розглянули 19 питань порядку денного та прийняли відповідні  рішення, зокрема про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог депутатами Жидачівської районної ради»...

про затвердження результату аукціонних торгів з продажу об’єкта нерухомості разом із земельною ділянкою, який відображений в протоколі №365 від 15.11.2016 року, про затвердження плану підготовки проекту регуляторного акту на 2017 рік, про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності  Жидачівської районної ради Львівської області, про затвердження Статуту опорного закладута його філій «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Жидачівської районної ради Львівської області в новій редакції та Положень про філії опорного закладу, про затвердження районної програми «Харчування учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Жидачівського району» на 2016 – 2017  роки, про призначення Безкровної Наталії Григорівни головним лікарем Дев’ятниківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Жидачівської районної ради Львівської області, про надання матеріальних допомог, про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців 2016 року, про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації,про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 25.02.2016р. №80 «Про розподіл вільного залишку  коштів районного бюджету», про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рікпро безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області у комунальну власність Ходорівської  міської  ради об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна, які знаходяться на балансі відділу освіти, відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації, КУ «Жидачівська центральна районна лікарня», безоплатну передачу у комунальну власність Ходорівської  міської  ради об’єднаної територіальної громади незавершеного будівництва, про звернення Представництва Американського Об’єднання Комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу,про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах, які розташовані на території  Чертізької та Чорноострівської сільських  рад (за межами населених пунктів) Жидачівського району та інші.

В різному депутати заслухали інформацію про ситуацію на території колишнього ДП «Подорожненський рудник», прийняли  звернення до Верховної Ради України, народного депутата України Андрія Кота, Львівської обласної ради, щодо підтримки законопроекту №3038-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату)» та інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури, старшого радника юстиції І. Лесковича про результати діяльності місцевої прокуратури, узагальнені статистичні та аналітичні дані.

  

 
Увага, конкурс на заміщення вакантної посади у Жидачівській районній раді! PDF Друк e-mail

115571-960x540

Згідно із розпорядженням голови Жидачівської районної ради від 21 листопада 2016 року №62, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу розвитку територій, власності та приватизації Жидачівської районної ради.

 Конкурс оголошено відповідно до частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» та розпорядження голови районної ради від 09.11.2016 №58 «Про організацію конкурсу на заміщення вакантних посад у Жидачівській районній раді».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається установою.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або в державнiй службi на посадi провiдного або головного спецiалiста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в iнших сферах управлiння не менше 3 рокiв, вільне  володіння державною мовою, вільне володіння комп'ютером .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи  місцевого самоврядування;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня або вченого звання;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

Особи, які працюють в органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи подавати за адресою: Жидачівська районна рада, кабінет 211, понеділок - п”ятниця з 9.00 год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год. впродовж одного місяця з дня опублікування  оголошення (м.Жидачів, вул.Шашкевича,2, другий поверх тел.31-355, 0965431311).

24.11.2016

 
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ. PDF Друк e-mail

    21 листопада  голова районної ради Ігор Кос та апарат районної ради запалили лампадки й поклали  квіти до пам'ятного знаку на Алеї Героїв Небесної Сотні у Жидачеві з нагоди  вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих борців за волю України, її незалежність і територіальну цілісність.

     В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, на базі Жидачівської загальноосвітньої школи № 2  організовано зустріч за круглим столом  «Україна: спільна відповідальність за майбутнє» за участю представників  учнівської молоді Жидачівщини, учасників Революції Гідності та Героїв АТО, в якій взяв участь заступник голови районної ради Ігор Лалак.

 
Навчальний семінар по мікропроектах місцевого розвитку PDF Друк e-mail

seminar_16-11-2016  16 листопада працівники бюджетної сфери та органів місцевого самоврядування Жидачівського району прийняли участь у кущовому навчальному  семінарі з питань участі в конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 рік, який проходив  у м Миколаєві. Організатором семінару була Львівська обласна рада. Перед присутніми виступили заступник керуючого справами Львівської обласної ради - начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко та заступник начальника цього ж відділу Олена Гвоздик, які  розповіли про особливості цьогорічного конкурсу та про хід реалізації мікропроектів у 2016 році.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 91