Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
V Спартакіада серед депутатів місцевих рад PDF Друк e-mail

P5064351

6 травня 2017 року у м.Миколаєві проходили кущові змагання V Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад.

Разом із депутатами від Жидачівського району участь у зональних змаганнях брали депутати Миколаївського, Пустомитівського та Сколівського районів. 

Перші місця здобули:

Настільний теніс

Самборська Надія Григорівна, депутат Журавнівської селищної ради. 

Шахи

Чоловіки:

Кобрій Андрій Антонович – депутат Гніздичівської селищної ради.

Жінки:

Пеняк Богдана Василівна - депутат Жидачівської міської ради.

Шашки

Шминець Оксана Євстахівна - депутат Жидачівської районної ради.

До складу волейбольної команди входили:
Багрій Святослав Дмитрович - депутат Жидачівської міської ради
Йонка Роман Петрович - депутат Жидачівської міської ради
Качараба Іван Олексійович - депутат Жидачівської міської ради
Олійник Ярослав Володимирович - депутат Жидачівської міської ради
Чмелик Михайло Миколайович – депутат Жидачівської районної ради
Шминець Оксана Євстахівна - депутат Жидачівської районної ради
Ягніщак Ярослав Миронович - депутат Жидачівської районної ради
Волейбольна команда зайняла третє місце.

Також третє місце здобув Качараба Іван Олексійович - депутат Жидачівської міської ради – настільний теніс.

Депутати Жидачівщини здобули чотири перших місця та два третіх.

Фінальна частина спартакіади відбудеться у м. Львові 20 травня 2017 року на базі спортивного комплексу кафедри фізичного виховання Національного Університету «Львівська Політехніка».

Шановні депутати, учасники V Спартакіади Львівщини прийміть щирі слова подяки за участь та перемогу у змаганнях від керівництва Жидачівської районної ради. 

P5064322    P5064344   P5064324   P5064348   P5064353   DSC_1312

 
Звернення до громадян Жидачівщини PDF Друк e-mail

Звернення до громадян Жидачівщини

 

З настанням весняно-літнього періоду значно збільшується ризик виникнення пожеж в природних екосистемах. Він обумовлений спалюванням сухої трави та сміття на відкритих територіях, територіях об´єктів та поза їх межами, на узбіччях доріг та на полях сільськогосподарських підприємств. Велику небезпеку створює горіння сухої трави поруч із лісовими масивами де вогонь може перекинутись на лісові насадження. Як правило такі спалювання проводяться неконтрольовано, що нерідко призводить до виникнення пожеж у лісах, лісопосадках, очеретяних масивах розташованих поруч будівель, у зв´язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки. Так з початку 2017 року на території Жидачівського району виникло 13 аналогічних пожеж, що становить 45 % від загальної їх кількості.

Шановні громадяни! Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, вигоряння очерету, виконуйте такі правила: не випалюйте сміття чи суху траву на дачних ділянках, що межують з плавнями і лісовими масивами, та ніколи не підпалюйте суху траву на галявинах у лісі. Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави; ніколи не розводьте багаття в сухому лісі. Ніколи не кидайте не погашений сірник або недопалки сигарет. Пояснюйте людям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі. Якщо ви помітили горіння сухої трави – спробуйте ліквідувати самотужки, якщо вам не вдалось ліквідувати самотужки негайно повідомте пожежно-рятувальну службу за номером «101».

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

-  спалювати рослинні залишки на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків коли це здійснюється з викоритсанням спеціальних установок;

- спалювати всі види відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень;

- самовільне випалювання сухої рослиності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болтною та іншою природною рослиністю, рослиністю чи її залишків у смугах відводу автомобільних дорігі залізниць, а також опалого листя в парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного нагляду у галузі охорони навколишнього природного серидовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність.

Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до кожного громадянина району та просить відповідально віднестися до даного проблемного питання. Давайте прикладемо спільні зусилля щодо попередження пожеж та збереження природи!

Провідний інспектор Жидачівського РВ

ГУ ДСНС України у Львівській області

ст. лейтенант служби цивільного захисту                             Т.Л. Огородник

 
Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" PDF Друк e-mail

Інформуємо, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (надалі – Мінрегіон) оголошує проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні".

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

- Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

- Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

- Співробітництво територіальних громад.

До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.

Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (додається) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.

Детальніше про Конкурс можна дізнатись на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/

 
ХІ сесія районної ради PDF Друк e-mail

21 березня 2017 року відбулося засідання  ХІ сесії  Жидачівської районної ради, в роботі якої взяло участь 28 депутатів. Сесію розпочато хвилиною мочання в пам’ять про Володимира Князева, уродженця с.Бортники,  який загинув 13 березня захищаючи Україну в зоні АТО.  

На сесії депутати внесли зміни до Регламенту Жидачівської районної ради Львівської області VIІ скликання, до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради, заслухали звіт голови Жидачівської районної ради  про діяльність за період з 26 листопада  2015 року по 31 грудня 2016 року, звіт про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2016 рік, інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2016 рік та цільових програм.

Депутати затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2017 рік та 6 нових цільових програм, внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік: передбачили кошти на виконання заходів 16 цільових програм, на спів фінансування 7 мікропоектів, які визначені Львівською обласною радою потенційними переможцями. Також депутатами прийнято рішення про списання майна (будівель) спільної власності територіальних громад Жидачівського району, які знаходяться на балансі відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації, про затвердження Положення про порядок реалізації державної регуляторної політики в Жидачівській районній раді Львівської області та інші рішення.

На ХІ сесії районної ради депутати прийняли також ряд звернень до керівництва держави, Верховної Ради та уряду України.

Голова районної ради нагадав депутатам про закінчення терміну подання електронних декларацій.

 
У зоні АТО загинув 18 річний боєць Володимир Князев PDF Друк e-mail

17309947_791136737711947_2440155687462397327_o

Сумна звістка охопила Жидачівщину. У понеділок, 13 березня, захищаючи Україну у зоні АТО, загинув 18-річний уродженець села Бортники Володимир Князев.

Володимир навчався у Бортниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. Після 9 класу вступив у Новороздільський професійний ліцей №5, де здобував цілком мирну професію, але війна на Сході України не залишила його стороннім спостерігачем. Після досягнення повнолітнього віку юнак пішов захищати українську землю – 21 липня 2016 року Володимиру Князеву виповнилося 18 років, а з 30 серпня 2016 року він вже став Українським воїном.

Володимир отримав хороше виховання у великій родині, де зростало п’ятеро  дітей – старший брат Володимира Іван, молодші – Андрій, Назар та сестра Ірина.

Жидачівська районна рада вислює щире співчуття рідним та близьким загиблого бійця АТО Володимира Князева.

Дні прощання з героєм АТО 16 та 17 березня оголошено в Жидачівському районі Днями жалоби.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 91