Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
День Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail

    27971707_1607648522644497_8519097672996318122_n

     Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на  Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь,  за волю, за право бути Українцем на своїй рідній Землі.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Мільйони наших співвітчизників рішуче піднялися проти злочинного режиму, тисячі представників Жидачівщини пліч-о-пліч зі своїм народом на Майдані у Києві заявили на весь світ про прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. Нас не можна було залякати.  Всі ішли туди, де був основний розвиток подій, панувала атмосфера єдності. Усі співали гімн, стоячи обличчям до тих, хто прийшов “зачистити” Майдан.  Тоді кожен з нас відчував гордість за свій народ, за українську націю.

Події, що сталися 18-20 лютого  2014 року,  перевернули свідомість кожного українця. Ніхто, ніколи, не міг навіть уявити, що в центрі нашої столиці, браві молодики-беркутівці розстрілюватимуть мирних людей, які вийшли на Майдан відстояти людську гідність і свободу Української держави. Кров лилася рікою, всюди крики людей і постріли, які лунали нізвідки, незнайомі один одному люди  намагалися врятувати  поранених, що корчились на землі від болю.  Ті події не залишили байдужими нікого, а  пережиті емоції та спогади завжди житимуть у наших серцях.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Серед Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за майбутнє України, і уродженець Жидачівщини – Роман Точин.

1 грудня 2013 року Роман приїхав  на Євромайдан після побиття студентів спецпідрозділом "Беркут". Сотня Точина охороняла першу Львівську барикаду на вулиці Інститутській у місті Києві. На барикадах революційного Києва, на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року від кулі, випущеної снайпером, загинув активіст Євромайдану, боєць Небесної Сотні,  Герой України - Роман Точин. Він отримав смертельне вогнепальне поранення в голову.  Йому було всього 43 роки.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Указом Президента України від 21 листопада 2014 року № 890/2014 "Про присвоєння звання Герой України" Роману Точину присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка"(посмертно).

Українська православна церква Київського патріархату в червні 2015 року посмертно нагородила Романа Точина медаллю «За жертовність і любов до України».

Школі, в якій навчався Роман, присвоєно ім’я Героя Майдану Романа Точина та перейменовано вулицю, на якій розташована школа, його іменем. На фасаді школи 22 лютого 2015 року відкрили меморіальну дошку на честь Героя, а у приміщенні навчального закладу – кімнату–музей Героя Небесної Сотні Романа Точина.

День Героїв Небесної Сотні — це день вшанування пам’яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам — змогу самим творити своє майбутнє.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.

Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, чотири роки тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів «русского мира».

«Мирні солдати Майдану», наші «Ангели сьогодення» навіки зайняли свої пости захисту українського народу на Майдані. Небесна Сотня на варті, вони поруч з нами, з усім українським народом.

Герої не вмирають!

Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!

 
Магістратура "Публічне управління та адміністрування" PDF Друк e-mail

Повідомляємо,  що Тернопільський національний економічний університет здійснює прийом за державним замовленням на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесені до V-VII категорій посад.

Освітні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року №789 «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування».

З умовами вступу на навчання можна ознайомитися на сайті університету: 

http://www.tneu.edu.ua/magister_mds_nniiot.

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при  Президентові України у співпраці з Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ при  Президентові України та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування  та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Луганської та Львівської областей до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку (регіонального)» на онлайн-платформі Спільноти практик місцевого розвитку udl.despro.org.ua 

Навчання безкоштовне, кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Для навчання необхідно мати регулярний доступ до мережі Інтернет та електронну поштову скриньку.

Тривалість навчання за програмою е-курсу з 20 лютого по 31 березня 2018р.

Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 1-20 лютого 2018р.

Контактна особа: Олександра Нема, тел. 0973992887, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Оголошення!!! Розпочався черговий етап подачі декларації PDF Друк e-mail

_

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік.

Таку декларацію зобов’язані подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Корисні посилання:

  • § навчальне відео щодо зміни електронного цифрового підпису: https://www.youtube.com/watch?v=p-lsOWAeXXg;
  • § навчальне відео щодо заповнення електронних декларацій та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: https://nazk.gov.ua/video-0.
 
Оголошення PDF Друк e-mail

17 січня 2018 року з 15:00 год. в приміщенні Жидачівської районної ради (депутатська кімната, ІІ поверх) відбудеться прийом громадян заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком.

Запис на прийом здійснюється  в приймальні районної ради або за тел.31970
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 97