Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Сумуємо з приводу передчасної, трагічної смерті депутата районної ради Сивик Ірини Іванівни PDF Друк e-mail

suvuk

Депутатський корпус та виконавчий апарат Жидачівської  районної ради глибоко сумує з приводу передчасної, трагічної смерті депутата Жидачівської районної ради  VI- VIІ  скликань, Сивик Ірини Іванівни.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким!

 
Жидачівщина – лідер обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку PDF Друк e-mail

З 2011 року наш район приймає участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку. Як результат - кожного року маємо проекти-переможці. А цього року ми вийшли у лідери: із 43 поданих проектів 40 проектів стали переможцями. З них за пріоритетом «Освіта» - 15 проетів на суму 3602,9 тис. грн., «Культура» - 12 проектів на суму 1468,0 тис. грн.,  «Заклади дошкільної освіти» - 6 проектів на суму 1226,5 тис. грн., «Охорона здоров’я» - 1 проект на суму 399,6 тис. грн., «Вуличне освітлення» - 1 проект на суму 399,8 тис. грн., «Екологічні ініціативи» - 1 проект на суму 298,3 тис. грн., «Інші пріоритети» - 4 проекти на суму 884,3 тис. грн.

Участь у конкурсі також приймали і об’єднані територіальні громади. Так Ходорівська громада подала на конкурс 14 проектів, 4 з який вийшли переможцями, Гніздичівська – 4 проекти, з них перемогли 2 проекти та Новострілищанська – 2 проекти, 1 – переможець.

Найбільшу кількість проектів на конкурс, вже вкотре, подано ініціативними групами жителів міста Жидачева. Активними були також громади Зарічанської, Бережницької, Млиниської, Чертізької, Вільховецької, Володимирецької, Облазницької, Соколівської сільських рад та Журавнівської селищної ради, чого не скажеш про інші ради.

Жидачівська районна рада дякує всім учасникам робочих груп з підготовки мікропроектів, громадам, спонсорам, Львівській обласній раді, зокрема відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків та вітає переможців обласного конкурсу. Кожен реалізований проект зробить кращими, привабливішими, комфортнішими наші бюджетні установи, а значить і нашу територію.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

19 квітня 2018 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХVІІІ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

  1. Про затвердження Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу Жидачівського району на 2016-2018 роки в новій редакції.
  2. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2018 рік.
  3. Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району у 2018 році.
  4. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах на територіях місцевих рад
  5. та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
XVII сесія районної ради PDF Друк e-mail

29 березня 2018 року відбулося засідання  ХVІІ сесії  Жидачівської районної ради, в роботі якої взяло участь 24 депутати, Народний депутат України Андрій Кіт, голова райдержадміністрації Василь Татарин, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації голови місцевих рад району.  Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх  хто загинув у зоні АТО, захищаючи Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

На сесії депутати прийняли рішення про виведення зі складу присяжних Жидачівського суду шести осіб (за їхніми заявами), заслухали звіт голови Жидачівської районної ради  про діяльність за 2017 рік, звіт про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2017 рік, звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2017 рік та цільових програм, внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2018 рік.

Депутати затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2018 рік, ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на територіях Ходорівської міської ради (колишня Чорноострівська сільська рада) Монастирецької, Бережницької сільських рад, Також депутатами прийнято рішення про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно ресурсний центр» Жидачівської районної ради та дано згоду на започаткування співпраці між Жидачівським районом Львівської області та Новопсковським районом Луганської області, підписання угоди про співпрацю і партнерські відносини між органами місцевого самоврядування, установами та організаціями  освіти, медицини, культури, спорту, громадськими організаціями, органами самоорганізації населення, представниками бізнесу тощо.

Депутатами прийнято звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Львівській області з приводу критичного стану деяких ділянок доріг у Жидачівському районі та необхідності виділення коштів  для проведення  їх термінового ремонту. Також підтримано депутатський запит В.Гаврона, Т.Матвіїва, В.Одноріг щодо незаконної діяльності грального казино у Жидачеві та бездіяльності місцевих правоохоронних органів.

 
Сумна звістка PDF Друк e-mail

417762_299171966803345_1746321587_n     Сьогодні Жидачівська районна рада отримала сумну звістку – пішла  із життя  добра, щира, розумна, порядна людина, яка, перебуваючи на посаді Старости Бендзінського, у 2011 році  започаткувала співпрацю між нашим районом та Бендзінським повітом Республіки Польща –

Кшиштоф Мальчевський.

Пан Мальчевський доклав багато зусиль до розвитку  партнерських відносин та взаєморозуміння і взаємоповаги між жителями двох регіонів, сприяв культурним обмінам між художніми колективами Жидачівщини та Бендзінського повіту, а також розвитку місцевого самоврядування.

В особі Кшиштофа Мальчевського ми мали вірного та надійного друга, доброго порадника.

Жидачівська районна рада сумує та виражає співчуття  рідним і близьким, а також колегам.

Вічна пам’ять!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 100