Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

21 березня 2017 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХІ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 1. 1. Про порядок денний ХІ сесії Жидачівської районної ради.
 2. 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2016 рік.
 3. 3. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
 4. 4. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2016 рік та цільових програм.
 5. 5. Про звіт голови Жидачівської районної ради
 6. 6. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської районної ради.  
 7. 7. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2017 рік.
 8. 8. Про  уточнення переліку діючих районних цільових програм, внесення змін і доповнень до програм та затвердження нових районних цільових програм.
 9. 9. Про надання матеріальної допомоги Лялюку Андрію Володимировичу.  
 10. 10. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік.
 11. 11 Про затвердження Положення про порядок реалізації державної регуляторної політики в Жидачівській районній раді Львівської області.
 12. 12. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 11.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради Львівської області VIІ скликання».
 13. 13. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №14 «Про затвердження складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради». 
 14. 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Стриганину Михайлу Федоровичу на території Гніздичівської селищної ради).
 15. 15. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за адресою: Млиниська сільська рада Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту)
 16. 16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за адресою: Чорноострівська сільська рада Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту)
 17. 17. Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області у комунальну власність об’єднаних територіальних громад майна (шкільних автобусів)
 18. 18. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 24 листопада 2016 року №155 «Про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад Жидачівського району Львівської області у комунальну власність Ходорівської міської об»єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна , які знаходяться на балансі відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації».
 19. 19. Про списання майна спільної власності територіальних громад Жидачівського району, які знаходяться на балансі відділу освіти Жидачівської РДА
 20. 20. Різне:

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Увага, конкурс на заміщення вакантної посади у Жидачівській районній раді! PDF Друк e-mail

Згідно із розпорядженням голови Жидачівської районної ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади радника відділу розвитку територій, власності та приватизації Жидачівської районної ради.

 Конкурс оголошено відповідно до частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» та розпорядження голови районної ради від 09.11.2016 №58 «Про організацію конкурсу на заміщення вакантних посад у Жидачівській районній раді».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається установою.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 рокiв, вільне  володіння державною мовою, вільне володіння комп'ютером .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи  місцевого самоврядування;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня або вченого звання;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

Особи, які працюють в органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи подавати за адресою: Жидачівська районна рада, кабінет 211, понеділок - п’ятниця з 9.00 год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год. впродовж одного місяця з дня опублікування  оголошення (м.Жидачів, вул.Шашкевича,2, другий поверх тел.31-355, 0965431311).

24.02.2017 року

 
До Дня Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail

20 лютого, біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні у м. Жидачеві відбулось вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв, які віддали своє життя на Сході України та полеглих бійців афганців.

Священики храмів міста відправили панахиду за загиблими Героями Революції Гідності, антитерористичної операції на Сході України та за полеглими, які віддали своє життя в Афганістані. Під звуки пісні «Пливе кача по Тисині», що стала символом Небесної Сотні,  до символічного пам’ятного каменя і кожного зі ста дерев ялівців учасники заходу поклали запалені лампадки.

Після урочистостей біля пам’ятного знаку, учасники заходу в сесійній залі районної ради, мали можливість переглянули фільм про Героїв Небесної Сотні, Героїв, що загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України на Сході України. Після перегляду фільму голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, керівник апарату, в.о. заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова   та перший заступник голови Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Ігор Табака нагородили учасників бойових дій в Афганістані за мужність і відвагу під час виконання військового  обов’язку, активну життєву позицію в підтримці захисників України, спрямовану на соціально-правову підтримку воїнів – учасників АТО,  вагомий внесок у героїко-патріотичне виховання підростаючого покоління та участь у будівництві храму Стрітення Господнього в м.Львові.

52   53   54  50

 
Участь у засіданні Української асоціації районних та обласних рад. PDF Друк e-mail

17 лютого у м.Києві відбулося засідання Української асоціації районних та обласних рад.

Голова Жидачівської районної ради Ігор Кос взяв участь у засіданні асоціації у складі  делегації від Львівської області (на чолі із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущином).

 Делегатами ухвалено ряд важливих рішень та прийнято до спільноти об’єднання нових членів. Також проговорено, разом з представниками влади, перспективи подальшого розвитку місцевого самоврядування субрегіонального та регіонального рівню.

Відповідно до порядку денного заходу, були підтримані зміни до Статуту Асоціації, сформовано склад керівних органів -Президію та Правління, обрано Ревізійну комісію, а також віце-президентів 

Віце-президенти Асоціації: Олександр Вельбівець, голова Черкаської обласної ради; Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради; Віктор Овчарук, голова Тернопільської обласної ради, Анатолій Олійник, голова Вінницької обласної ради; Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради; Ганна Старікова, голова Київської обласної ради; Анатолій Урбанський, голова Одеської обласної ради, Василь Богданцев, голова Єланецької районної ради. Голова Секретаріату Асоціації – Юрій Андрійчук.

Після завершення засідання асоціації учасники від Львівської області на Алеї Героїв Небесної сотні в Києві вшанували пам’ять загиблих під час Революції гідності, поклали квіти, засвітили лампадки.   

16649414_1237781032965684_8825383297446666857_n   16831168_1237780982965689_6669875213989943240_n

 
ОГОЛОШЕННЯ про подання електронних декларацій PDF Друк e-mail

deklar

Жидачівська районна рада інформує, що з 1 січня 2017 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік.

Щорічна декларація подається у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2017 року. Така декларація охоплює увесь звітний 2016 рік (період з 01 січня до 31 грудня 2016 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня 2016 року.

Згідно статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, в тому числі депутати районної, сільських, селищних, міських рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування, а також керівники комунальних підприємств, установ, організацій та їх заступники.

Звертаємо увагу, що для заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua/) декларацій за 2016 рік вказаним особам необхідно виготовити приватний ключ (електронний цифровий підпис).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 91