Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Союз Українок Жидачівщини відзначив 90-літній ювілей PDF Друк e-mail

sojuz_ukrainok   6 грудня Жидачівська районна громадська організація «Союз Українок» відсвяткувала свій поважний ювілей – 90 років від часу створення Жидачівської філії.

З вітальним словом до учасників свята звернувся заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак та нагородив грамотами районної ради голову організації Олександру Безкоровайну та її заступників – Ганну Маринець та Наталію Кулик.

Союзянок також вітали декан Жидачівського деканату отець-мітрат Василь Юрів, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук та керівник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич.

Школярі міста подарували присутнім чудові українські пісні, гру на бандурі та фортепіано.

 
Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю PDF Друк e-mail

_30-11-2017     Заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак під час урочистостей з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю  та 25-ї річниці з часу створення Жидачівської районної асоціації інвалідів привітав людей з особливими потребами та вручив грамоти і квіти від районної ради найактивнішим членам Асоціації.

 
XV сесія районної ради PDF Друк e-mail

prapor

23 листопада 2017 року відбулася ХV сесії  Жидачівської районної ради VII скликання, в роботі якої взяло участь 20 депутатів. Сесію розпочато хвилиною мочання за усіх хто загинув у зоні АТО, захищаючи Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

На сесії депутати заслухали інформацію фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців  2017 року, затвердили розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації та районної ради, видані у міжсесійний період, внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік, також внесли зміни і доповнення до «Програми  діяльності і відкритості роботи Жидачівської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Жидачівською районною радою у 2016-2017 роках», прийняли рішення про виведення зі складу присяжних Жидачівського суду трьох осіб, про передачу приміщення Голешівської ЗОШ Іст. Жидачівського району Львівської області в комунальну власність Млиниської сільської ради та ін..

Депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України про підтримку законопроекту №3112-1 щодо Виборчого кодексу України та звернення до Президента України,  Кабінету Міністрів України щодо призупинення дії «Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року».

 
Оголошення PDF Друк e-mail

23 листопада 2017 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХV сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

  1. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців 2017 року.
  2. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
  3. Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради.
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік. 
  5. Про внесення змін у рішення Жидачівської районної ради від 22.12.2016 року №168 «Про затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області» 
  6. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах:

на території Новострілищанської селищної ради (за межами населеного пункту).

на території Монастирецької сільської ради (за межами населеного пункту).

на території Чорноострівської  сільської ради (за межами населеного пункту).

на території Любшанської сільської ради (за межами населеного пункту).

Про внесення змін до рішень Жидачівської районної ради щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок від 29.01.2015р. №456;  від 02.04.2015р. №461, 462, 463;  від 01.10.2015р. №523, 524, 525; від 22.12.2015р. №32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.

  1. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації в 2018 році.
  2. Різне:

-   Інформація керівників Стрийської місцевої прокуратури та Жидачівського відділення поліції Стрийського відділу поліції ГУНП про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Жидачівського району у 2017 році. 

 
Оголошення про додатковий відбір присяжних до Жидачівського районного суду Львівської області PDF Друк e-mail

femida_na_prapori11  На виконання листа Жидачівського районного суду про додатковий відбір присяжних та у  відповідності до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним є громадянин України, який у випадках, визначених процесуальним законом, вирішує справи у складі суду спільно із суддею (суддями), забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь народу у здійсненні правосуддя. Присяжні під час розгляду і вирішення справ користуються повноваженнями судді.

     Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

 Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

- що визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

- які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного;

- які мають не зняту чи непогашену судимість;

- народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;

- громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;

- особи, які не володіють державною мовою.

 Громадянину, що претендує на включення до списку присяжних, необхідно у термін до 29.11.2017 року подати до Жидачівської районної ради, що знаходиться за адресою: м.  Жидачів, вул. Шашкевича,2 заяву з додаванням наступних документів:

- копію паспорта;

- довідку з місця роботи або копію трудової книжки;

 - копiю документа про oсвітy;

- медичну довiдку про можливiсть виконувати обов’язки;

- довідку про несудимість;

- контактний номер телефону.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 97