Головне меню

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ PDF Друк e-mail

IMG_20170124_121255    У період з 23 по 24 січня 2017 року інспекторським складом Жидачівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та депутатами Бережницької сільської ради проведено відпрацювання житлового сектора с. Бережниця. В ході відпрацювання проведено перевірку 17 житлових будинків, та проведено інструктажі з питань пожежної безпеки з 33 особами, щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті під час зимового періоду.

 
Освітянські проблеми - в центрі уваги районної ради PDF Друк e-mail

prapor   25 січня 2017 року в районній раді відбулася нарада по питанню фінансування районної психолого-медико-педагогічної консультації при відділі освіти РДА у 2017 році та розгляду клопотання профспілкових комітетів дошкільних навчальних закладів м.Жидачева щодо збереження надбавки за престижність праці у розмірі 20% від посадового окладу педагогічним працівникам ДНЗ до 01.09.2017р. У нараді взяли участь заступник голови районної ради І.Лалак, керівник апарату Жидачівської РДА, в.о. заступника голови РДА С.Самсонова, в.о.начальника відділу освіти РДА Ю.Гурський, завідувач Жидачівської РПМПК М.Бондаренко.

 
Нарада з питань діяльності Жидачівської дитячої музичної школи PDF Друк e-mail

prapor    25 січня 2017 року в районній раді відбулася нарада по питанню оплати за навчання дітей з Гніздичівської об’єднаної територіальної громади в Жидачівській дитячій музичній школі. У нараді взяли участь заступник голови районної ради І.Лалак, керівник апарату Жидачівської РДА, в.о. заступника голови РДА С.Самсонова, начальник фінансового управління РДА В.Вонсович, начальник відділу культури, туризму і спорту РДА З.Тимофтевич, директор Жидачівської ДМШ В.Кузишин, батьки.

 
Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк провів прийом громадян PDF Друк e-mail

26 січня 2017 року в приміщенні Жидачівської районної ради провів прийом громадян заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк. До заступника голови обласної ради звернулись голова Журавнівської селищної ради Василь Вітер та депутат обласної ради Ярослав Овсянецький  щодо виділення коштів на ремонт Ратуші, придбання шкільного автобуса для Журавнівського НВК та ремонту моста через р.Дністер в с.Новошино. Мельницький сільський голова та директор Мельницької ЗОШ Іст. порушували питання щодо виділення коштів на захист сіл Мельнич, Лютинка від підтоплення паводковими водами р. Свіча Жидачівського району. Голова Гніздичівської об'єднаної територіальної громади Іван Оліяр звернувся з  питанням про виділення  коштів на проведення руслорегулюючих робіт та берегоукріплень р. Стрий в районі смт. Гніздичів. 

Богдан Бойчук, головний лікар КУ «Жидачівська ЦРЛ» звернувся з проблемами медичної галузі.  Любшанський сільський голова Роман Мацей та депутати районної ради Роман Іванків та Ігор Михайленко звернулися з питанням  водопостачання сіл Любшанської сільської ради.

Також жителі Жидачівського району звертались щодо виділення матеріальної допомоги на лікування.

 
Увага, конкурс на заміщення вакантної посади у Жидачівській районній раді! PDF Друк e-mail

Згідно із розпорядженням голови Жидачівської районної ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу розвитку територій, власності та приватизації Жидачівської районної ради.

 Конкурс оголошено відповідно до частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» та розпорядження голови районної ради від 09.11.2016 №58 «Про організацію конкурсу на заміщення вакантних посад у Жидачівській районній раді».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається установою.

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 рокiв, вільне  володіння державною мовою, вільне володіння комп'ютером .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи  місцевого самоврядування;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня або вченого звання;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

Особи, які працюють в органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи подавати за адресою: Жидачівська районна рада, кабінет 211, понеділок - п’ятниця з 9.00 год. до 18.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год. впродовж одного місяця з дня опублікування  оголошення (м.Жидачів, вул.Шашкевича,2, другий поверх тел.31-355, 0965431311).

26.01.2017 року

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 91