Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Увага! Конкурс! PDF Друк e-mail

Партнер Жидачівського району – Бендзінський повіт (Польща) інформує, що Асоціація «Творців культури Заглемб’я Домбровського» організовує ІІІ міжнародний  фестиваль мистецтв «Заглемб’я» та запрошує митців-аматорів з Жидачівщини взяти участь у конкурсі в категоріях: живопис, скульптура, художня фотографія та художня вишивка.

Кінцевий термін відправлення робіт - до 30.04.2018.

Детальніша інформація на сайті Асоціації:

http://www.tworcy.zaglebiedabrowskie.org/viewpage.php?page_id=23

 
Оголошення PDF Друк e-mail

  Відповідно до статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" подаємо Повідомлення про планову діяльність ПАТ "Укргазвидобування" до відома громади району.

2  

2ct

3

4

5

6

 
Оголошення PDF Друк e-mail

ОГОЛОШЕННЯ

29 березня 2018 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться засідання  ХVІІ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

Про внесення змін у рішення Жидачівської районної ради від 22.12.2016 року №168 «Про затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області»

Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради.

Про звіт голови Жидачівської районної ради.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2017 рік та цільових програм.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2017 рік.

Про звіт голови Жидачівської районної державної адміністрації.

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2018 рік.

Про  уточнення переліку діючих районних цільових програм, внесення змін і доповнень до програм та затвердження нових районних цільових програм.

Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.

Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2018 рік.

Про стан проведення ремонту та утримання доріг на території Жидачівського району, в т.ч. існуючий стан та перспективи відновлення моста через річку Дністер в с.Заліски.  

Про затвердження Статуту та штатного розпису  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жидачівської районної ради.

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах на територіях місцевих рад та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Розпочато набір слухачів на нову Сертифікатну програму з європейських студій PDF Друк e-mail

Інформуємо про те, що кафедра політичних наук Українського католицького університету за сприяння Фонду Конрада Аденауера в Україні розпочала набір слухачів на нову  Сертифікатну програму з європейських студій.

Метою сертифікатної програми є набуття комплексних знань про особливості функціонування системи урядування  Європейського Союзу, розуміння місця і ролі ЄС у сучасному глобальному світі, ідентифікації ключових груп інтересів і дослідження системи лобізму на наднаціональному рівні ЄС, вивчення двосторонніх відносин між Україною та Європейським Союзом в контексті дії Угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

Сертифікатна програма відкрита для широкого загалу, але особливо стане у нагоді для студентів, журналістів, громадських активістів, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування. А також широкого кола зацікавлених осіб, які прагнуть отримати або поглибити свої знання з європейської інтеграції та основ функціонування Європейського Союзу.

Програма складається з 4 модулів і триватиме  з березня по червень:

  • Основи функціонування Європейського Союзу (5–29 березня 2018 року);
  • ЄС в глобальному світі (23 квітня–17 травня 2018 року);
  • ЄС і Україна: точки для взаємовигідної співпраці (кінець травня 2018 року);
  • Представництво інтересів і лобізм в Європейському Союзі (4–21 червня 2018 року);

Початок програми 5-го березня 2018 року.

Зареєструватися можна заповнивши реєстраційну форму до 26 лютого включно за посиланням: https://goo.gl/NNTp8s

Детальніше: http://epe.ucu.edu.ua/

 
День Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail

    27971707_1607648522644497_8519097672996318122_n

     Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на  Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь,  за волю, за право бути Українцем на своїй рідній Землі.

Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Мільйони наших співвітчизників рішуче піднялися проти злочинного режиму, тисячі представників Жидачівщини пліч-о-пліч зі своїм народом на Майдані у Києві заявили на весь світ про прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. Нас не можна було залякати.  Всі ішли туди, де був основний розвиток подій, панувала атмосфера єдності. Усі співали гімн, стоячи обличчям до тих, хто прийшов “зачистити” Майдан.  Тоді кожен з нас відчував гордість за свій народ, за українську націю.

Події, що сталися 18-20 лютого  2014 року,  перевернули свідомість кожного українця. Ніхто, ніколи, не міг навіть уявити, що в центрі нашої столиці, браві молодики-беркутівці розстрілюватимуть мирних людей, які вийшли на Майдан відстояти людську гідність і свободу Української держави. Кров лилася рікою, всюди крики людей і постріли, які лунали нізвідки, незнайомі один одному люди  намагалися врятувати  поранених, що корчились на землі від болю.  Ті події не залишили байдужими нікого, а  пережиті емоції та спогади завжди житимуть у наших серцях.

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Серед Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за майбутнє України, і уродженець Жидачівщини – Роман Точин.

1 грудня 2013 року Роман приїхав  на Євромайдан після побиття студентів спецпідрозділом "Беркут". Сотня Точина охороняла першу Львівську барикаду на вулиці Інститутській у місті Києві. На барикадах революційного Києва, на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року від кулі, випущеної снайпером, загинув активіст Євромайдану, боєць Небесної Сотні,  Герой України - Роман Точин. Він отримав смертельне вогнепальне поранення в голову.  Йому було всього 43 роки.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Указом Президента України від 21 листопада 2014 року № 890/2014 "Про присвоєння звання Герой України" Роману Точину присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка"(посмертно).

Українська православна церква Київського патріархату в червні 2015 року посмертно нагородила Романа Точина медаллю «За жертовність і любов до України».

Школі, в якій навчався Роман, присвоєно ім’я Героя Майдану Романа Точина та перейменовано вулицю, на якій розташована школа, його іменем. На фасаді школи 22 лютого 2015 року відкрили меморіальну дошку на честь Героя, а у приміщенні навчального закладу – кімнату–музей Героя Небесної Сотні Романа Точина.

День Героїв Небесної Сотні — це день вшанування пам’яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам — змогу самим творити своє майбутнє.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити.

Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, чотири роки тому згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти гібридних викликів «русского мира».

«Мирні солдати Майдану», наші «Ангели сьогодення» навіки зайняли свої пости захисту українського народу на Майдані. Небесна Сотня на варті, вони поруч з нами, з усім українським народом.

Герої не вмирають!

Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 100