Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Магістратура "Публічне управління та адміністрування" PDF Друк e-mail

Повідомляємо,  що Тернопільський національний економічний університет здійснює прийом за державним замовленням на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесені до V-VII категорій посад.

Освітні послуги надаються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року №789 «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування».

З умовами вступу на навчання можна ознайомитися на сайті університету: 

http://www.tneu.edu.ua/magister_mds_nniiot.

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при  Президентові України у співпраці з Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління НАДУ при  Президентові України та Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування  та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Луганської та Львівської областей до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку (регіонального)» на онлайн-платформі Спільноти практик місцевого розвитку udl.despro.org.ua 

Навчання безкоштовне, кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Для навчання необхідно мати регулярний доступ до мережі Інтернет та електронну поштову скриньку.

Тривалість навчання за програмою е-курсу з 20 лютого по 31 березня 2018р.

Зарахування на е-курс буде відкрито впродовж 1-20 лютого 2018р.

Контактна особа: Олександра Нема, тел. 0973992887, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Оголошення!!! Розпочався черговий етап подачі декларації PDF Друк e-mail

_

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік.

Таку декларацію зобов’язані подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Корисні посилання:

  • § навчальне відео щодо зміни електронного цифрового підпису: https://www.youtube.com/watch?v=p-lsOWAeXXg;
  • § навчальне відео щодо заповнення електронних декларацій та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: https://nazk.gov.ua/video-0.
 
Оголошення PDF Друк e-mail

17 січня 2018 року з 15:00 год. в приміщенні Жидачівської районної ради (депутатська кімната, ІІ поверх) відбудеться прийом громадян заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком.

Запис на прийом здійснюється  в приймальні районної ради або за тел.31970
 
Депутати районної ради затвердили районний бюджет Жидачівського району на 2018 рік PDF Друк e-mail

budjet2212

21 грудня 2017 року відбулося засідання  ХVI сесії  Жидачівської районної ради, в роботі якої взяло участь 26 депутатів.  

На сесії депутати затвердили районний бюджет Жидачівського району на 2018 рік, кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради, план роботи Жидачівської районної ради, програму «Харчування учнів пільгових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Жидачівського району,  ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Депутати продовжили термін дії пільгового розміру орендної плати підприємцям, які здійснюють харчування учнів в навчальних закладах району, внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2017 рік,  до «Програми створення місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на території Жидачівського району протягом 2016-2020 років».

Голова районної ради подякував депутатам районної ради та усім присутнім за роботу в 2017 році та привітав із світлими і радісними святами  - прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 100