Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Засідання Асоціації сільських, селищних рад Жидачівського району PDF Друк e-mail

10 квітня 2013 року в приміщенні Жидачівської районної ради відбулося засідання  Асоціації сільських, селищних рад  Жидачівського району

Голови місцевих рад обговорили питання щодо механізму надання органами місцевого самоврядування земельних ділянок у приватну власність (ОСГ, ОЖБ); про організацію санітарної очистки населених пунктів району; про порядок використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, ремонт та утримання  вулиць і  доріг  комунальної  власності у  населених пунктах та ряд інших важливих питань.

В роботі  асоціації взяли участь голова районної ради Ігор Кос, голова райдержадміністрації Сергій Коваль, заступник голови райдержадміністрації Володимир Пришляк.

 
ХХ сесія Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

28 березня 2013 року відбулась чергова ХХ сесія Жидачівської районної ради.

Згідно порядку денного депутати розглянули та прийняли відповідні рішення по 27 питаннях. Зокрема,  депутати заслухали звіти про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2012 рік та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2012 рік, затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2013 рік, цільові програми, розподіл коштів районного бюджету для фінансування заходів цільових програм у 2013 році, положення про порядок надання матеріальних  допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради, внесли зміни до показників районного бюджету на 2013 рік.

 
Засідання асоціації місцевих рад Жидачівщини PDF Друк e-mail

27 березня 2013 року в приміщенні Жидачівської районної ради відбулося засідання  асоціації місцевих рад Жидачівського району.  

Сільські та селищні голови обговорювали важливі для місцевих громад питання: дотримання вимог природоохоронного законодавства при проведенні місячника благоустрою населених пунктів району, про роботу міграційної служби у Жидачівському районі та її співпрацю з органами місцевого самоврядування, про роботу соціальних працівників Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  про співпрацю органів місцевого самоврядування та централізованої бібліотечної системи району та інші.

 
УВАГА! КОНКУРС! PDF Друк e-mail

Бендзінський повіт (Польща) - партнер Жидачівського району, Запрошує до участі в екологічному конкурсі дошкільнят та школярів нашого району.

Роботи будуть оцінюватися в чотирьох вікових категоріях:

Група I: дитячий садок  та учні початкових шкіл - «Екомонстр» –  художня робота (плоскі роботи, формат роботи мін А3, техніка: масляна або суха пастель, плакатні фарби, акрил.).

Група II: учні IV - VI класів шкіл  -  "Поради щодо побутових відходів " – книжечка  містить розповідь і ілюстрації ручної роботи, про утилізацію або переробку і сортування відходів, героєм якої є  відомий літературний дитячий персонаж, такий як Кошмар- Kаролик, Пеппі Довга Панчоха  і т.д. (максимальне число сторінок - 6, формат A4).

Група III:  учні середніх  шкіл – 13-16 років -  "Живи апетитно і здорово", -  записане відео стільникового телефону показує отримання органічних продуктів харчування (формат запису AVI, MP4, WMV на компакт-диску, тривалість 5 хвилин).

Група IV:  ліцеї, коледжі – від 17 років - «Ставка на знання!"  - знайти екологічно чисті новини та написати переконливе обгрунтування вибору інформації (до 10 пропозицій) і вказати джерело інформації). Конкурсна робота подається англійською і додатково польською  (якщо у вас є польське коріння).

 
До відома зацікавлених осіб району! PDF Друк e-mail

       Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області інформує, що відповідно до Указів Президента України від 1 лютого 2012 року №45/2012 «Про стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» та від 5 квітня 2012 року №246/2016 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» розпочато роботу щодо формування Президентського кадрового резерву.

      Метою формування Президентського кадрового резерву у 2013 році є добір та підготовка до роботи найбільш обдарованих громадян України у таких сферах державного управління, як фінансово-економічна, соціально-гуманітарна, сфера інвестицій та інновацій, сфера паливно-енергетичного комплексу, сфера сільського господарства, сфера житлово-комунального господарства.

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 95 з 107