Головне меню

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Візит голови Львівської обласної ради Петра Колодія на Жидачівщину PDF Друк e-mail

DSC_0134   24 січня 2013 року в приміщенні Жидачівської районної ради відбулася зустріч голови Львівської обласної ради Петра Колодія з учасниками національно-визвольних змагань, керівниками органів місцевого самоврядування та представниками громад району.

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

24 січня 2013 року о 12:00 год. в сесійному залі Жидачівської районної ради

відбудеться зустріч голови Львівської обласної ради  з учасниками національно-визвольних змагань,

керівниками органів місцевого самоврядування та представниками громад району

 
Жидачівщина втратила свого великого сина PDF Друк e-mail

 

61   Жидачівська районна рада  сумує з приводу великої втрати - смерті відомого громадського діяча, дисидента, правозахисника, політв’язня Михайла Гориня.

Україна втратила великого патріота, котрий усе своє життя віддав боротьбі за незалежність нашої держави та її процвітання.

Михайло Горинь народився 17 червня 1930 року в селі Кнісело Жидачівського району. Родину Горинів переслідувала радянська влада. У 1944 році Михайло з мамою були депортовані, але зуміли втекти. У зрілому віці, за звинуваченням у проведенні антирадянської агітації та пропаганди, Михайло Миколайович був засуджений та відбував покарання у таборах суворого та особливого режиму та Володимирській тюрмі. У 1990 році  Михайло Горинь був реабілітований.

Василь Стус, Юрко Литвин, Олекса Тихий, Валерій Марченко, Ірина та Ігор Калинці, Михайло Сорока – це були люди, які вміли жертвувати, говорив Михайло Горинь за життя. Але і він належав до числа тих, які знали, що без жертовності не можна осягнути того, чого прагнеш. Він говорив, що не можна побудувати української держави, якщо не буде тих, які готові жертвувати всім. А коли такі люди є, то народ не є мертвий і безперспективний.

Три роки тому вийшла книжка Михайла Гориня «Запалити свічку» -  автобіографічна розповідь, спогади про друзів-політв’язнів, світлини, документи. «Краще засвітити одну свічку, ніж усе життя проклинати пітьму» – цього життєвого креда дотримувався Михайло Горинь. 

 

 
В новий рік - з новим бюджетом PDF Друк e-mail

 

У вівторок, 26 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання ХІХ сесії районної ради VI скликання. Основне питання порядку денного сесії – затвердження  районного бюджету Жидачівського району на 2013 рік. Проект районного бюджету попередньо було обговорено депутатами на засіданнях постійних комісій, президії. Під час їх розгляду були й дискусії і пропозиції. На сесії після врахування спільних пропозицій представників депутатських фракцій районної ради районний бюджет на 2013 рік затверджено. За дане рішення проголосувало 60 депутатів.

Депутати також затвердили кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2013 рік, план  підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.

По завершенню сесії голова районної ради І.Кос подякував депутатам районної ради за активну громадянську позицію, відстоювання інтересів своїх територій, змістовну, продуктивну, відповідальну працю на благо своїх громад впродовж року, а також привітав усіх присутніх із Новорічними та Різдвяними святами.

 
ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

 

26 грудня 2012 року о 11 год. в сесійній залі районної ради відбудеться  засідання ХІХ сесії Жидачівської районної ради VІ скликання з розгляду проекту районного бюджету Жидачівського району на 2013 рік.

На сесію запрошуються депутати районної ради, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 95 з 102