Головне меню

Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Робочий візит голови Львівської обласної ради О.Панькевича на Жидачівщину PDF Друк e-mail

___13.09.2012_002       13 вересня 2012 року із робочим візитом у Жидачівському районі перебував голова Львівської обласної ради О.Панькевич, який зустрівся із керівниками органів місцевого самоврядування району, обговорено підсумки гуманітарного розвитку та господарської діяльності територій.

 Голова обласної ради відповідав на запитання присутніх. Як правило, більшість з них стосувалися стану доріг, комунального господарства, об’єктів незавершеного будівництва, які є на території району та низького фінансування місцевих рад.

 
Вивчення європейського досвіду PDF Друк e-mail

 

Жидачівська районна рада є учасником проекту «Зміцнення сталого регіонального розвитку через співробітництво органів влади і місцевих програм  Львівської області», який реалізовується  ГО «Європейський діалог» (м. Львів), Організацією самоврядувань Єврорегіону Буг (м. Холм, Польща) та Центром співпраці Польща-Схід (м. Люблін, Польща) за сприяння Львівської обласної ради.

В рамках проекту депутат Жидачівської районної ради Любов Семигинівська  з 4 по 8 вересня побувала в Республіці Польщі, де разом з іншими д’евятьма учасниками знайомилася з кращими практиками залучення мешканців до процесу прийняття рішень на місцевому рівні та процесом формування і виконання місцевих програм розвитку.

 
На могилі Михайла Вербицького PDF Друк e-mail
 

IMG_5126     Цими вихідними делегація Жидачівського району, до складу якої входили  депутати Жидачівської районної ради, працівники виконавчого апарату ради та щколярі, відвідала Пантеон могили Михайла Вербицького, автора державного гімну України «Ще не вмерла Україна» в с. Млини (Польща) та хвилиною мовчання вшанувала пам'ять великого українця.

 
Візит у Бендзінський повіт PDF Друк e-mail

  IMG_5046  

З 7 по 9 вересня 2012 року делегація Жидачівського району на чолі із заступником голови районної ради М.Стеців відвідала Бендзінський повіт Республіки Польщі та взяла участь у повітовому святі обжинків. Делегацію від Жидачівського району представляли депутати, працівники виконавчого апарату Жидачівської районної ради та дитячий вокальний ансамбль «Ромашка» Ходорівської музичної школи із керівником ансамблю, депутатом Жидачівської  районної ради О.Кобринович.

 
УВАГА! ТРИВАЄ КОНКУРС! PDF Друк e-mail

На виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 20 серпня 2012 року № 549/0/5-12 регіональною комісією з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації розміщено оголошення про початок конкурсу з відбір відповідних інвестиційних програм (проектів), який триватиме з 30 серпня до 12 вересня 2012 року.

Запрошуємо сільські, селищні та міські ради району долучитися до участі в конкурсі.

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 Наступна > Кінець >>

Сторінка 95 з 98