Президія Друк

Склад Президії Жидачівської районної ради

VІ скликання

1. Кос Ігор Степанович – голова районної ради;

2. Стеців Марія Михайлівна – заступник голови районної ради;

3. Баліцкий Роман Михайлович – голова комісії з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ;

4. Богів Микола Михайлович – голова комісії з питань сільських територій та АПК;

5. Бойко Василь Йосипович – голова комісії з питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності;

6. Жигало Віра Святославівна – голова комісії з питань охорони здоров’я і материнства;

7. Ілюк Ярослава Мирославівна – голова комісії з  питань інвестиційної та регуляторної політики, розвитку підприємництва;

8. Ковбуз Андрій Васильович – голова комісії з питань господарського комплексу, транспорту і зв’язку, ЖКГ та комунальної власності;

9. Лялька Андрій Володимирович - голова комісії з питань регулювання земельних відносин,  просторового розвитку, архітектури, будівництва та адміністративно-територіального устрою;

10. Ревер Володимир Григорович – голова комісії з питань бюджету  та фінансової політики;

11. Сенюра Йосип Миронович – голова комісії з  питань роботи ради, етики та регламенту;

12. Хоменко Петро Євгенович – голова комісії з питань соціального захисту, зайнятості населення;

13. Чад Андрій Степанович – голова комісії з питань культури і туризму, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ідеологічної політики;

14. Цукорник Володимир Володимирович - голова комісії з питань освіти молоджіжної політики і спорту;

15. Дубик Павло Петрович - уповноважений представник фракції Політичної партії «За Україну!»;

16. Хорунжий Андрій Федорович - уповноважений представник фракції політичної партії «ВО «Батьківщина»;

17. Марків Михайло Павлович - уповноважений представник фракції Народного Руху України;

18. Рібун Ігор Васильович - уповноважений представник фракції «Наша Україна»;

19. Гладів Олег Ігорович - уповноважений представник фракції Всеукраїнського об»єднання «Свобода»;

20. Бойчук Богдан Перович - уповноважений представник фракції політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

21.Ревер Василь Дмитрович - уповноважений представник групи «Інвестиції та розвиток території»

22. Данилець Андрій Зеновійович - уповноважений представник групи «За свободу слова»;

23. Овсянецька Любов Володимирівна - уповноважений представник групи  «За щасливе дитинство і здорове материнство».

24.  Калинець Наталія Ігорівна - уповноважений представник депутатської групи «Ходорівщина».

25. Снігура Орислава Миколаївна - уповноважений представник депутатської групи «За відродження національної культури».

26. Михайленко Ігор Миколайович - уповноважений представник депутатської групи «Освітяни Жидачівщини».