Депутатські фракції та групи Друк
                                                                          Депутатські фракції

Жидачівської районної ради  VI скликання


Фракція Політичної партії «За Україну»

1

Баліцкий Роман Михайлович

2

Баран Ольга Романівна

3

Басараб Володимир Євстахович

4

Богів Микола Михайлович

5

Бойко Василь Йосипович

6

Гавінська Марія Дмитрівна

7

Гос Володимир Михайлович

8

Данилець Андрій Зеновійович

9

Дубик Павло Петрович

10

Овсянецька Любов Володимирівна

Фракція Народного Руху України

1

Горін Мирослава Григорівна

2

Жигало Віра Святославівна

3

Костів Марія Іванівна

4

Марків Михайло Павлович

Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1

Стеців Марія Михайлівна

2

Семигинівська Любов Володимирівна

3

Сивик Ірина Іванівна

4

Лялька Андрій Володимирович

5

Олійник Тарас Степанович

6

Чад Андрій Степанович

7

Павлинський Владлен Йосипович

8

Франків-Табака Оксана Ігорівна

9

Бобітко Валентин Миронович

10

Горін Роман Семенович

11

Гладів Олег Ігорович

12

Дубовський Василь Іванович

13

Жовтий Мирон Михайлович

Фракція «Наша Україна»

1

Артемчук Роман Васильович

2

Кос Ігор Степанович

3

Майданський Михайло Васильович

4

Місяйло Василь Лук’янович

5

Рібун Ігор Васильович

6

Сенюра Йосип Миронович

7

Снігура Орислава Миколаївна

8

Філіповська Галина Ігорівна

9

Хоменко Петро Євгенович

10

Кобринович Ольга Володимирівна

11

Гаврильчук Ярослав Григорович

Фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1

Майкут Ярослав Дмитрович

2

Хорунжий  Андрій  Федорович

3

Ревер  Володимир  Григорович

4

Чмелик Михайло Миколайович

5

Площанський  Володимир  Омелянович

6

Ілюк Ярослава Мирославівна

7

Калинець Наталія Ігорівна

8

Ревер Василь Дмитрович

9

Тужанська Світлана Володимирівна

10

 

Фракція ПП «Удар»

1

Бойчук Богдан Петрович

2

Корж Зіновій Михайлович

3

Хамуляк Павло Борисович

4

Яворський Мирон Матвійович

5

Депутатські групи

Жидачівської районної ради  VI скликання

 

«За свободу слова»

1.

Данилець Андрій Зеновійович

2.

Франків-Табака Оксана Ігорівна

3.

Баран Ольга Романівна

4.

Гаврильчук Ярослав Григорович

5.

Хорунжий  Андрій  Федорович

«За щасливе дитинство і здорове материнство»

1.

Овсянецька Любов Володимирівна

2.

Бойчук Богдан Петрович

3.

Пушкар Юрій Миколайович

4.

Цукорник Володимир Володимирович

5.

Ємець Василь Олексійович

«Ходорівщина»

1.

Калинець Наталія Ігорівна

2.

Лялька Андрій Володимирович

3.

Басараб Володимир Євстахович

4.

Семигинівська Любов Володимирівна

5.

Жигало Віра Святославівна

«Інвестиції та розвиток території»

1.

Ревер Василь Дмиттрович

2.

Сенюра Йосип Миронович

3.

Ілюк Ярослава Мирославівна

4.

Філіповська Галина Ігорівна

5.

Тужанська Світлана Володимирівна

«За  відродження національної культури»

1.

Снігура Орислава Миколаївна

2.

Кобринович Ольга Володимирівна

3.

Рібун Ігор Васильович

4.

Чад Андрій Степанович

5.

Жовтий Мирон Михайлович

                               «Освітяни Жидачівщини»

1.

Михайленко Ігор Миколайович

2.

Чмелик Михайло Миколайович

3.

Костів Марія Іванівна

4.

Щербатий Ігор Ярославович

5.

Ємець Володимир Олексійович

6.

Дубовський Василь Іванович