Kомісії Друк

Склад постійних комісій

Жидачівської районної ради VI скликання

 

-         З питань бюджету  та фінансової політики;

1.     Ревер В.Г. – голова комісії

2.     Гаврильчук Я.Г.

3.     Гос В.М.

4.     Дубик П.П.

5.     Коваль С.Ф.

6.     Михайленко І.М.

7.     Олійник Т.С.

8.     Ревер В.Д.

9.     Снігура О.М.

10.    Щербатий І.Я.

-          З питань господарського комплексу, транспорту і зв’язку, ЖКГ та комунальної власності;

1.     Ковбуз А.В. – голова комісії

2.     Бобітко В.М.

3.     Сивик І.І.

4.     Філіповська Г.І.

-         З питань інвестиційної та регуляторної політики, розвитку підприємництва;

1.     Ілюк Я.М. – голова комісії

2.     Павлинський В.Й.

3.     Басараб В.Є.

4.     Гриців Р.І.

-          З питань регулювання земельних відносин,  просторового розвитку, архітектури, будівництва та адміністративно-територіального устрою;

1.     Лялька А.В. – голова комісії

2.     Гладів О.І.

3.     Майкут Я.Д.

4.     Мокрицький С.В.

-         З питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності;

1.     Бойко В.Й. – голова комісії

2.     Артемчук Р. В.

3.     Гавінська М.Д.

4.     Дубовський В.І.

5.     Купець І.І.

6.     Сагайдак Й.М.

7.     Хамуляк П.Б.

8.     Хорунжий А.Ф.

9.     Яворський М.М.

-         З питань сільських територій та АПК;

1.     Богів М.М. – голова комісії

2.     Горін Р.С.

3.     Місяйло В.Л.

4.     Пришляк В.М.

-         З питань освіти, молодіжної політики і спорту;

1.     Цукорник В.В.  – голова комісії

2.     Горін М.Г.

3.     Ємець В.О.

4.     Костів М.І.

5.     Корж З.М.

6.     Марків М.П.

7.     Тянюгіна Т.В.

8.     Чмелик М.М.

-         З питань охорони здоров’я і материнства;

1.     Жигало В.С. – голова комісії

2.     Бойчук Б.П.

3.     Майданський М.В

4.     Овсянецька Л.В.

5.     Пушкар Ю.М.

-          З питань культури і туризму, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ідеологічної політики;

1.     Чад А.С. - голова комісії

2.     Кобринович О.

3.     Семигинівська Л.В.

-          З питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ;

1.     Баліцкий Р.М. – голова комісії

2.     Данилець А.З.

3.     Закорчемний І.Б.

4.     Калинець Н.І.

5.     Рібун І.В.

6.     Площанський В.О.

7.     Франків-Табака О.І.

-         З питань соціального захисту, зайнятості населення;

1.     Хоменко П.Є. – голова комісії

2.     Тужанська С.В.

-         З питань роботи ради, етики та регламенту;

1.     Сенюра Й.М. – голова комісії

2.     Баран О.Р.

3.     Жовтий М.М.