Головне меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту PDF Друк e-mail

1. Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту:

Жидачівською районною радою розроблено проект регуляторного акта а саме рішення Жидачівської районної ради «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради”, головною метою якого є  впорядкування, досконалості та прозорості  надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району.

З текстом проекту можна ознайомитися на веб- сторінці: http://zhydachivrairada.com.ua/

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 1 місяця з моменту оприлюднення у письмовому вигляді за адресою :: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, районна рада, тел..31990, 31355

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

________сесія VІ-го скликання

Проект

Рішення №

від  ___________ року

м. Жидачів

Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних  допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради

Керуючись ст. ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити Положення про порядок надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради згідно додатку.

2.      Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії районної ради з питань бюджету та фінансової політики (В.Ревер), соціального захисту, зайнятості населення інвестиційної та регуляторної політики, розвитку підприємництва (Я.Ілюк)

 Голова районної ради

 

Ігор Кос

 

 
Додаток

до рішення  районної ради

                                                                                          від

Додаток

до рішення районної ради

від       року №

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок надання матеріальних допомог

малозабезпеченим громадянам району

депутатами Жидачівської районної ради


Дане положення визначає порядок надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради

1. Загальні положення

1.1. Матеріальна допомога малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради (далі - допомога) може надаватись громадянам, які постійно проживають на території Жидачівського району.

1.2.Допомога надається малозабезпеченим непрацездатним громадянам (пенсіонерам, інвалідам), батькам багатодітних та неповних сімей, дітям-сиротам, опікунам над недієздатними особами, іншим категоріям населення. Така допомога може бути надана громадянам, які постраждали від стихійного лиха (удару блискавки, повені, урагану, пожежі тощо) або тимчасово потрапили в складне матеріальне становище (тяжке тривале захворювання, хірургічна операція, каліцтво тощо).

1.3.Допомога може надаватись у розмірі не менше ___ грн. одному і тому ж громадянину один раз на рік. При необхідності кілька депутатів мають право об’єднувати свої суми одному заявнику. Питання про повторне виділення коштів за колективним зверненням депутатів вирішує голова районної ради.

2. Порядок забезпечення надання разової допомоги

 

2.1. Загальна сума коштів для надання допомоги визначається щорічно районною радою при прийнятті районного бюджету або внесенні змін до нього.

2.2.Кожен депутат, голова, заступник голови районної ради для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, виборцям мають у своєму розпорядженні на рік кошти в сумі 2000грн.  

2.3.Допомога може надаватись тільки на підставі письмової заяви громадянина до депутата районної ради з проханням про надання матеріальної допомоги. У заяві вказується прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання, телефон особовий рахунок для одержання коштів та причини звернення.

2.4. До заяви додаються:

-             довідка про склад сім'ї (оригінал);

-             акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, в якому вказати його матеріальний стан та необхідність допомоги. Акт мас бути підписаний членами комісії, які провели перевірку та завірений печаткою місцевої ради (оригінал);

- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера або довідка з податкового органу про те що такий номер не присвоювався (копія);

- копія паспорта;

- довідка з медичного закладу про необхідність лікування (в разі потреби);

- працюючим громадянам надавати довідку про розмір нарахованої заробітної плати за попередні шість місяців перед зверненням, для пенсіонерів довідка із управління Пенсійного фонду про розмір пенсії, для тих осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості довідка про розмір допомоги по безробіттю, для безробітних - копія трудової книжки.

- довідка відповідних органів про те, що громадяни потерпіли від стихійного лиха, пожежі тощо.

2.5.Депутат районної ради подає письмове звернення (висновок) голові районної ради про надання разової грошової допомоги громадянам, в якому вказує прізвище, ім'я, по батькові цих громадян, ідентифікаційний номер та суму допомоги кожному громадянину згідно додатку.

2.6. Провідний спеціаліст виконавчого апарату районної ради здійснює перевірку та комплектацію необхідних документів поданих депутатом районної ради для отримання громадянами матеріальної допомоги відповідно до п. 2.4. даного Положення. Після цього повний комплект документів реєструється в окремому журналі та надається для попереднього розгляду керуючому справами районної ради, який доручає підготувати проект розпорядження.

2.7.Після прийняття розпорядження головою районної ради, а в разі його відсутності – заступником голови, документи громадян передаються на зберігання в організаційно-господарський відділ районної ради.

2.8.Звернення громадян до голови районної ради про надання матеріальної допомоги формуються відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та надаються для оформлення відповідно до п. 2.6 цього Положення.

2.9.У випадках неприйняття рішення районної ради щодо визначення суми коштів для кожного депутата грошової допомоги громадянам або повного використання цієї суми, депутати ради повідомляють про це громадянам.

2.10. У випадку дострокового припинення повноважень депутата районної ради:

 - право на використання коштів, нерозподілених попереднім депутатом, переходить до депутата, який за рішенням районної виборчої комісії з виборів депутатів районної ради  визнаний депутатом районної ради;

- якщо мандат депутата залишається вільним до початку нового бюджетного календарного року, невикористані депутатом кошти фонду розподіляються між чинними депутатами районної ради у рівних частках.

2.11. Залишок невикористаних коштів станом на 15 грудня  поточного року може бути використаний за розпорядженням голови районної ради для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям громадян.

2.12 Кошти, передбачені для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, не можуть використовуватися для іншої мети.

3. Механізм одержання допомоги.

3.1.Фінансування видатків на виплату матеріальних допомог проводиться з районного бюджету через головного розпорядника коштів управління праці та соціального захисту населення Жидачівської районної державної адміністрації за розпорядженням голови Жидачівської районної ради після відповідного подання депутата районної ради. Кошти   скеровуються на виділення матеріальної допомоги окремим категоріям громадян вказаних в п.п.1.3. даного Положення.

3.2. Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснює виплати через поштові відділення зв’язку або карткові рахунки банківських установ та повідомляє про це районну раду. Поштові затрати враховуються в загальну суму допомоги.

3.3. Облік коштів фонду ведеться управління праці та соціального захисту населення Жидачівської  райдержадміністрації та апаратом районної  ради.

4.Заключні положення

4.1.  Контроль за використанням коштів фонду депутата районної ради здійснює постійна комісія районної ради з питань   з питань бюджету та фінансової політики 

 

  Заступник голови ради                                        М. Стеців                                                                                   

Додаток до Положення

 

 

Д Е П У ТА Т

Жидачівської районної ради

«___» __________ 20____ року

В И С Н О В О К

Розглянувши матеріали, представлені громадянином /громадянкою/ ___________________________________________жителькою_________________приймаю рішення про надання адресної грошової допомоги _________________________________________ з фонду депутата районної ради в сумі _________  грн

Депутат районної ради                          /прізвище, імя, по - батькові

Заступник голови районної ради                                                    М.Стеців

      

 


 

Коментарі   

 
0 #1327 MiaJearf 03.04.2020, 03:47
azithromycin 280 mg how much is amitriptyline purchase zithromax z-pak citalopram 10mg tablets buy zithromax 1000 mg online
Цитата
 
 
0 #1326 SueJearf 03.04.2020, 03:07
buy generic flagyl azithromycin 500mg amitriptyline brand name uk advair disk furosemide generic cost azithromycin online pharmacy canada cost of sildenafil online buy citalopram zithromax 1000 mg for sale where to buy clonidine
Цитата
 
 
0 #1325 SueJearf 03.04.2020, 02:53
sildenafil citrate 100mg azithromycin prescription buy sildalis 120 mg buy azithromycin without prescription zithromax script buy clonidine furosemide prescription medicine albenza generic zithromax z-pak zithromax
Цитата
 
 
0 #1324 NickJearf 03.04.2020, 02:24
advair diskus azithromycin 250 mg buy online prednisone 172 azithromycin buy online us furosemide 40mg tab without prescription zithromax uk
Цитата
 
 
0 #1323 MarkJearf 03.04.2020, 01:39
azithromycin over the counter usa effexor xr generic clonidine india buy azithromycin toradol over the counter zithromax mexico medrol 16 mg price
Цитата
 
 
0 #1322 TedJearf 03.04.2020, 00:15
how can i get zithromax generic furosemide
Цитата
 
 
0 #1321 NickJearf 03.04.2020, 00:15
zithromax effexor 187.5 mg medrol price cleocin 2 cream over the counter albenza 200mg citalopram 20mg for sale uk 0.3 mg clonidine antibiotic zithromax
Цитата
 
 
0 #1320 EvaJearf 02.04.2020, 22:47
sildenafil 100 mg tablet
Цитата
 
 
0 #1319 AmyJearf 02.04.2020, 22:24
azithromycin tab price in india
Цитата
 
 
0 #1318 MiaJearf 02.04.2020, 20:39
azithromycin over the counter in usa buy generic cytotec tamoxifen price india viagra 100mg benicar prescription cost
Цитата
 
 
0 #1317 SueJearf 02.04.2020, 20:18
buy effexor buy furesimide azithromycin over the counter us zithromax otc buy ventolin online no prescription cleocin capsules elavil migraines sildenafil 100 mg tablet amitriptyline buy cost of advair in mexico
Цитата
 
 
0 #1316 SamJearf 02.04.2020, 18:56
how to get azithromycin over the counter cleocin gel cost
Цитата
 
 
0 #1315 SamJearf 02.04.2020, 18:21
purchase elavil without a prescription zithromax z-pak sildalis tablets
Цитата
 
 
0 #1314 TedJearf 02.04.2020, 16:25
otc toradol buy benicar
Цитата
 
 
0 #1313 IvyJearf 02.04.2020, 16:25
zithromax for sale usa azithromycin 1g tablet citalopram viagra 100mg azithromycin medicine buy generic flagyl online amitriptyline hcl 10mg azithromycin for sale buy azithromycin clonidine topical cytotec pills tamoxifen brand name furosemide 40 mg tablets ventolin otc canada buy zithromax where to buy zithromax online where to buy albenza advair 15 where can i buy cleocin prednisone 32mg
Цитата
 
 
0 #1312 AmyJearf 02.04.2020, 14:57
amitriptyline 25
Цитата
 
 
0 #1311 YonJearf 02.04.2020, 14:50
effexor 75 mg clonidine as a sleep aid advair diskus 100 mcg 50 mcg albenza generic can you buy ventolin over the counter in nz
Цитата
 
 
0 #1310 NickJearf 02.04.2020, 14:34
zithromax 250 mg cost buy flagyl cleocin gel online
Цитата
 
 
0 #1309 EvaJearf 02.04.2020, 13:45
zithromax azithromycin
Цитата
 
 
0 #1308 JimJearf 02.04.2020, 13:45
buy azithromycin over the counter usa buy azithromycin without prescription rx coupon ventolin clonidine buy
Цитата
 
 
0 #1307 AnnaJearf 02.04.2020, 13:36
buy tamoxifen cytotec buy online how to get toradol where can i order zithromax zithromax z pak
Цитата
 
 
0 #1306 ZakJearf 02.04.2020, 12:30
citalopram 20mg tablets prednisone 20 mg buy toradol buy tamoxifen canada azithromycin 500mg buy
Цитата
 
 
0 #1305 AmyJearf 02.04.2020, 11:54
price of effexor
Цитата
 
 
0 #1304 SamJearf 02.04.2020, 11:35
zithromax purchase price benicar 40 mg buy cheap sildalis fast shipping
Цитата
 
 
0 #1303 SamJearf 02.04.2020, 11:10
buy clonidine online buy zithromax zithromax z pak where can i buy azithromycin 500mg over the counter zithromax 500mg pfizer viagra 100mg
Цитата
 
 
0 #1302 MiaJearf 02.04.2020, 09:36
sildenafil citrate 100mg singapore sildalis azithromycin 250mg tablets zithromax 250 where to buy cytotec online
Цитата
 
 
0 #1301 EvaJearf 02.04.2020, 09:01
sildenafil price australia
Цитата
 
 
0 #1300 JudyJearf 02.04.2020, 08:25
where can i purchase zithromax buy azithromycin buy elavil buy azithromycin online without prescription 3 amitriptyline 2 furosemide medrol 8
Цитата
 
 
0 #1299 JudyJearf 02.04.2020, 07:42
citalopram 40 mg can i buy azithromycin over the counter in australia cheap zithromax order cytotec online drug elavil buy benicar viagra super active canada
Цитата
 
 
0 #1298 JaneJearf 02.04.2020, 06:38
discount sildalis
Цитата
 
 
0 #1297 JudyJearf 02.04.2020, 06:00
zithromax online australia sildenafil 100 mg tablet zithromax pills for sale buy zithromax online canada tamoxifen citrate for men
Цитата
 
 
0 #1296 AshJearf 02.04.2020, 05:19
elavil 50 mg amitriptyline buy
Цитата
 
 
0 #1295 IvyJearf 02.04.2020, 03:45
elavil 10mg buy medrol amitriptyline 10mg buy cheap tamoxifen azithromycin for sale viagra 100mg zithromax online prescription cleocin cost zithromax 250 how to get cytotec usa effexor 75 mg tablet generic for flagyl sildalis india buy zithromax online cheap sildenafil 100 mg zithromax 250 mg buy clonidine ventolin tablets uk citalopram 40 mg advair diskus 100 mcg 50 mcg
Цитата
 
 
0 #1294 AnnaJearf 02.04.2020, 03:38
buy toradol zithromax cost canada where can you buy cytotec zithromax coupon cleocin 300 coupon amitriptyline 25 mg brand name prednisone 105
Цитата
 
 
0 #1293 MiaJearf 02.04.2020, 03:07
zithromax z-pak buy discount viagra online toradol for fever where to buy cytotec in usa zithromax price uk
Цитата
 
 
0 #1292 UgoJearf 02.04.2020, 02:38
prednisone 20 best viagra generic amitriptyline 20 mg cleocin t gel advair prescription price
Цитата
 
 
0 #1291 JaneJearf 02.04.2020, 02:20
buy cytotec pills online cheap
Цитата
 
 
0 #1290 NickJearf 02.04.2020, 02:06
elavil pill sildenafil 100 mg
Цитата
 
 
0 #1289 TedJearf 02.04.2020, 01:50
sildenafil 100mg coupon 100mg viagra cost buy cheap tamoxifen clonidine 0.1 mg azithromycin 1 can i buy amitriptyline over the counter uk buy azithromycin advair diskus
Цитата
 
 
0 #1288 NickJearf 02.04.2020, 01:41
azithromycin for sale canada zithromax over the counter canada buy azithromycin buy azithromycin viagra 50 mg tablet online india
Цитата
 
 
0 #1287 LisaJearf 02.04.2020, 01:19
sildalis cheap
Цитата
 
 
0 #1286 JaneJearf 02.04.2020, 01:09
where can i buy zithromax over the counter
Цитата
 
 
0 #1285 MiaJearf 02.04.2020, 00:29
zithromax 250 mg tab iv solu-medrol zithromax cost of furosemide 40 mg buy azithromycin no prescription
Цитата
 
 
0 #1284 EvaJearf 01.04.2020, 23:42
buy cleocin
Цитата
 
 
0 #1283 AnnaJearf 01.04.2020, 23:07
buy flagyl elavil 30 mg
Цитата
 
 
0 #1282 TeoJearf 01.04.2020, 21:42
zithromax 500mg price
Цитата
 
 
0 #1281 YonJearf 01.04.2020, 21:05
citalopram hbr 10 mg zithromax
Цитата
 
 
0 #1280 SueJearf 01.04.2020, 19:44
buy cheap sildalis advair diskus how to buy cytotec furosemide tab 40mg sildenafil citrate 100mg pills zithromax 1500 mg where to buy toradol elavil online azithromycin prescription where can i buy azithromycin online
Цитата
 
 
0 #1279 IvyJearf 01.04.2020, 18:13
generic zithromax over the counter can you buy albenza over the counter buy azithromycin 1000mg where to buy prednisone without prescription can you buy viagra online legally where to buy sildalis tamoxifen citrate zithromax pills for sale zithromax furosemide 20 mg tab cost azithromycin online buy zithromax online azithromycin prescription order cleocin online azithromycin over the counter misoprostol buy online elavil amitriptyline buy benicar buy zithromax pfizer buy cheap amitriptyline
Цитата
 
 
0 #1278 JaneJearf 01.04.2020, 16:59
where to buy cytotec
Цитата
 
 
0 #1277 JudyJearf 01.04.2020, 16:05
where to buy prednisone without prescription zithromax z-pak best price viagra where to buy clonidine azithromycin 600 mg buy benicar citalopram 20mg price albenza 200
Цитата
 
 
0 #1276 ZakJearf 01.04.2020, 15:24
prednisone 20mg price in india hydroxychloroqu ine virus aralen mexico sildalis canada zithromax online no prescription
Цитата
 
 
0 #1275 ZakJearf 01.04.2020, 13:53
can you buy azithromycin without a prescription plaquenil 150 mg zithromax 250 hydroxychloroqu ine over the counter emquin hydroxychloroqu ine sulfate
Цитата
 
 
0 #1274 SamJearf 01.04.2020, 13:47
citalopram hbr 20 mg where to buy cytotec plaquenil plaquenil buy online buy zithromax 1000mg online buy aralen buy hydroxychloroqu ine
Цитата
 
 
0 #1273 SamJearf 01.04.2020, 13:20
medrol 4mg pak zithromax for sale usa
Цитата
 
 
0 #1272 YonJearf 01.04.2020, 12:59
furosemide 40 mg buy online buy chloroquine phosphate australia citalopram uk cost azithromycin for sale online plaquenil 100mg aralen over the counter zithromax 500mg
Цитата
 
 
0 #1271 SueJearf 01.04.2020, 12:45
buy azithromycin australia plaquenil generic price quineprox 0.5 chloroquine phosphate 500 mg tablet toradol generic chloroquine phosphate online zithromax buy azithromycin hydroxychloroqu ine sulfate buy cytotec without prescription
Цитата
 
 
0 #1270 AnnaJearf 01.04.2020, 12:44
aralen canada azithromycin otc buy hydroxychloroqu ine online medrol tab 4mg
Цитата
 
 
0 #1269 AmyJearf 01.04.2020, 12:37
quineprox 50
Цитата
 
 
0 #1268 SamJearf 01.04.2020, 12:14
where to buy toradol chloroquine 150 mg buy amitriptyline buy azithromycin cost of plaquenil in australia cleocin chloroquine hydroxychloroqu ine chloroquine
Цитата
 
 
0 #1267 IvyJearf 01.04.2020, 11:51
chloroquine azithromycin 500 buy azithromycin chloroquine zithromax 500mg price in india buy amitriptyline zithromax generic plaquenil coupon buy hydroxychloroqu ine online plaquenil tablets chloroquine over the counter usa pfizer viagra 100mg hydroxychloroqu ine plaquenil albenza generic aralen 250 mg tablets where can i get azithromycin over the counter plaquenil plaquenil azithromycin prescription
Цитата
 
 
0 #1266 EvaJearf 01.04.2020, 11:35
cleocin medicine
Цитата
 
 
0 #1265 AmyJearf 01.04.2020, 09:59
prednisone 40mg
Цитата
 
 
0 #1264 TeoJearf 01.04.2020, 09:52
zithromax tablets
Цитата
 
 
0 #1263 EvaJearf 01.04.2020, 09:11
zithromax z-pak price without insurance
Цитата
 
 
0 #1262 ZakJearf 01.04.2020, 07:57
plaquenil tablet canada how much is zithromax 500mg chloroquine tablets buy cleocin purchase plaquenil
Цитата
 
 
0 #1261 KiaJearf 01.04.2020, 07:38
20 mg prednisone
Цитата
 
 
0 #1260 AnnaJearf 01.04.2020, 07:29
buy flagyl furosemide 40 mg buy online viagra 100mg buy plaquenil 100mg elavil weight loss chloroquine buy chloroquine zithromax coupon
Цитата
 
 
0 #1259 AlanJearf 01.04.2020, 06:43
chloroquine ph 250 mg tablet chloroquine phosphate tablets hydroxychloroqu ine tablets 10 mg hydroxychloroqu ine cytotec generic brand medicine medrol hydroxychloroqu ine
Цитата
 
 
0 #1258 TedJearf 01.04.2020, 06:35
plaquenil 200 mg hydroxychloroqu ine buy uk hydroxychloroqu ine generic buy azithromycin chloroquine phosphate cost where can i buy plaquenil zithromax 500 mg
Цитата
 
 
0 #1257 IvyJearf 01.04.2020, 05:34
chloroquine us sildalis tablets buy clonidine online uk plaquenil furosemide tablets buy azithromycin online furosemide 40mg toradol 50 mg zithromax 500 tablet plaquenil buy online prednisone 10 mg price albenza generic mirquin plaquenil with no prescription benicar 40 buy ventolin no prescription chloroquine phosphate hydroxychloroqu ine sulfate buy aralen online uk advair diskus 500 50 mg
Цитата
 
 
0 #1256 TedJearf 01.04.2020, 03:52
azithromycin 500 where to buy chloroquine
Цитата
 
 
0 #1255 AnnaJearf 01.04.2020, 03:08
albenza cvs zithromax 500 mg buy elavil buy furesimide chloroquine 200 mg
Цитата
 
 
0 #1254 IvyJearf 01.04.2020, 02:41
where to buy cytotec in usa hydroxychloroqu ine buy buy chloroquine buy chloroquine phosphate chloroquine generic brand zithromax z-pak price without insurance hydroxychloroqu ine tablets buy online buy benicar aralen otc chloroquine 300 quineprox 60 plaquenil purchase chloroquine sildalis 120 pfizer viagra 100mg toradol otc aralen phosphate prednisone 20 mg azithromycin otc usa chloroquine
Цитата
 
 
0 #1253 NickJearf 01.04.2020, 02:06
plaquenil hydroxychloroqu ine elavil generic buy chloroquine phosphate online solu medrol
Цитата
 
 
0 #1252 PaulJearf 01.04.2020, 01:52
buy cleocin gel hydroxychloroqu ine sulfate tablet ventolin rx benicar 20mg prices hydroxychloroqu ine
Цитата
 
 
0 #1251 JaneJearf 01.04.2020, 01:05
buy aralen pills
Цитата
 
 
0 #1250 EvaJearf 01.04.2020, 00:52
zithromax z pak
Цитата
 
 
0 #1249 JasonJearf 31.03.2020, 23:49
buy zithromax without presc sildalis buy hydroxychloroqu ine online hydroxychloroqu ine chloroquine sulphate advair generic price zithromax z-pak hydroxychloroqu ine sulfate 200mg tablet chloroquine online cytotec buy
Цитата
 
 
0 #1248 JudyJearf 31.03.2020, 22:00
buy plaquenil chloroquine australia aralen mexico purchase plaquenil purchase zithromax buy aralen
Цитата
 
 
0 #1247 MaryJearf 31.03.2020, 21:18
quineprox 200 aralen singapore plaquenil 200mg tablets 12.5 mg elavil sildenafil citrate 100mg buy clonidine cheapest plaquenil hydroxychloroqu ine sulfate zithromax 500 tablet hydroxychloroqu ine sulfate over the counter
Цитата
 
 
0 #1246 MiaJearf 31.03.2020, 17:35
cytotec pharmacy online buy benicar chloroquine tablets cost best price for sildenafil plaquenil 200 mg 60 tab
Цитата
 
 
0 #1245 ZakJearf 31.03.2020, 17:01
chloroquine 100 mg tablets cleocin t gel price aralen 500 generic plaquenil prices buy plaquenil flagyl 400 mg tablet azithromycin 500 india plaquenil eye
Цитата
 
 
0 #1244 EvaJearf 31.03.2020, 16:41
chloroquine phosphate aralen
Цитата
 
 
0 #1243 JaneJearf 31.03.2020, 16:32
citalopram online india
Цитата
 
 
0 #1242 TeoJearf 31.03.2020, 15:40
tamoxifen tablets for sale
Цитата
 
 
0 #1241 ZakJearf 31.03.2020, 15:35
buy clonidine hydroxychloroqu ine plaquenil cost zithromax coupon chloroquine phosphate generic zithromax azithromycin
Цитата
 
 
0 #1240 JaneJearf 31.03.2020, 15:33
zithromax price canada
Цитата
 
 
0 #1239 MiaJearf 31.03.2020, 15:13
furosemide 20 mg tablet chloroquine for sale arlen over the counter cytotec oral generic cleocin
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити