Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Про порядок денний ХХХ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХ сесія VІ-го скликання

ПРОЕКТ

Рішення №

від 22 липня 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХ сесії районної ради:

1.                      Про порядок денний ХХХ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                      Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2014 року. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

3.                      Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

4.                      Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 11 липня 2014 року №281 «Про надання дозволу на поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) гр..Боднара С.М. на повне державне забезпечення». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ігор - Володимир Процан

5.                      Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015 – 2016 роки. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

6.                      Про затвердження районних цільових програм та розподіл коштів районного бюджету для фінансування заходів цільових програм у 2014 році. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

7.                      Про виділення коштів для проведення оздоровчих таборів влітку 2014 року. Керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

8.                      Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

9.                      Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2015 рік. Доповідач: заступник головного лікаря Жидачівської центральної лікарні Михайло Майданський.

10.                  Про роботу дитячих спортивних шкіл Жидачівського району. Доповідачі: директор Жидачівської дитячої юнацької спортивної школи Богдан Цар та Ходорівської дитячої юнацької спортивної школи Володимир Коник

11.                  Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Жидачівського району. Керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

12.                  Про надання дозволу відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації на списання автобуса марки  «Кубань ПК-1-02». Доповідач: спеціаліст  відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації Ростислав Посацький.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Цар Івану Федоровичу для ведення садівництва на території Бережницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

14.                  Різне.

-   Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради».

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити