Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Про порядок денний ХХХV сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХV сесія VІ-го скликання

Рішення №

від 1 жовтня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХV сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХV сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХХV сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Жидачівської райдержадміністрації Тетяна Трембецька.

3.                       Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

4.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

5.                       Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

6.                       Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог громадянам депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

7.                       Про спрямування вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

8.                       Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

9.                       Про  готовність бюджетних установ Жидачівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської  райдержадміністрації Василь Татарин.

10.                  Про роботу фельдшерсько - акушерських пунктів Жидачівського району. Доповідач: головний лікар Жидачівської центральної районної лікарні Федір Довбняк.

11.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Шкурлатовичу Богдану Петровичу на території Вербицької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «Академія кормів» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ПП «Ефективна відгодівля тварин - Захід» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Баковецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Любшанської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

23.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

24.                  Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Новострілищанського комунального дошкільного навчального закладу дитячого садкА «Берізка» Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

25.                  Про внесення змін до рішень Жидачівської районної ради від 23.08.2012 року №205 «Про реорганізацію Голешівської ЗОШ І-ІІ ст., Кніселівської ЗОШ І-ІІ ст. та призупинення функціонування Сидорівської ЗОШ І ст. і Трибоківської ЗОШ І ст.» та від 7.07.2015 року №504 «Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

26.                  Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

27.                  Про передачу приміщення Трибоківської ЗОШ Іст. Жидачівського району Львівської області в комунальну власність Баковецької сільської ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

28.                  Про передачу незавершеного будівництва школи в смт. Гніздичів в комунальну власність Гніздичівської селищної ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

29.                  Про встановлення пільгової орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району в 2015 році. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

30.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання трактора Т-40М. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

31.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання тематично-скульптурної групи «Лісова пісня». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

32.                  Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 26.10.2007р. №133 «Про погодження клопотання ДП «Яворівнерудпром» на отримання спеціального дозволу на користування ділянкою надр на території Дев’ятниківської сільської ради». Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців.

33.                  Про звернення Представництва Американського Об’єднання Комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради М.Гавінська.

34.                  Різне:

-   Про звернення до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України В.Гройсмана щодо збереження сільських районів при  проведенні адміністративно-територіальної реформи.

-   Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо проблем фінансування бюджетної сфери Жидачівського району.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити