Про порядок денний ХХХV сесії районної ради Друк

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХV сесія VІ-го скликання

Рішення №

від 1 жовтня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХV сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХV сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХХV сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Жидачівської райдержадміністрації Тетяна Трембецька.

3.                       Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

4.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

5.                       Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

6.                       Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог громадянам депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

7.                       Про спрямування вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

8.                       Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

9.                       Про  готовність бюджетних установ Жидачівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської  райдержадміністрації Василь Татарин.

10.                  Про роботу фельдшерсько - акушерських пунктів Жидачівського району. Доповідач: головний лікар Жидачівської центральної районної лікарні Федір Довбняк.

11.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Шкурлатовичу Богдану Петровичу на території Вербицької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «Академія кормів» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ПП «Ефективна відгодівля тварин - Захід» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Баковецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Любшанської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

23.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

24.                  Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Новострілищанського комунального дошкільного навчального закладу дитячого садкА «Берізка» Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

25.                  Про внесення змін до рішень Жидачівської районної ради від 23.08.2012 року №205 «Про реорганізацію Голешівської ЗОШ І-ІІ ст., Кніселівської ЗОШ І-ІІ ст. та призупинення функціонування Сидорівської ЗОШ І ст. і Трибоківської ЗОШ І ст.» та від 7.07.2015 року №504 «Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

26.                  Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

27.                  Про передачу приміщення Трибоківської ЗОШ Іст. Жидачівського району Львівської області в комунальну власність Баковецької сільської ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

28.                  Про передачу незавершеного будівництва школи в смт. Гніздичів в комунальну власність Гніздичівської селищної ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

29.                  Про встановлення пільгової орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району в 2015 році. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

30.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання трактора Т-40М. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

31.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання тематично-скульптурної групи «Лісова пісня». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

32.                  Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 26.10.2007р. №133 «Про погодження клопотання ДП «Яворівнерудпром» на отримання спеціального дозволу на користування ділянкою надр на території Дев’ятниківської сільської ради». Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців.

33.                  Про звернення Представництва Американського Об’єднання Комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради М.Гавінська.

34.                  Різне:

-   Про звернення до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України В.Гройсмана щодо збереження сільських районів при  проведенні адміністративно-територіальної реформи.

-   Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо проблем фінансування бюджетної сфери Жидачівського району.

Голова районної ради

                            Ігор Кос