Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Склад постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VIІ скликання PDF Друк e-mail

З питань з питань бюджету та фінансової політики:

1.Ревер Володимир Григорович - голова комісії;

2.Артемчук Роман Васильович - член комісії;

3.Балабуєва Марія Ігорівна - член комісії;

4.Баліцкий Роман Михайлович - член комісії;

5.Сивик Ірина Іванівна - член комісії;

6.Шумельда Микола Володимирович - член комісії.

З питань освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту:

1.Добуш Неля Михайлівна - голова комісії;

2.Гаврон Володимир Іванович - член комісії;

3.Цукорник Володимир Володимирович - член комісії;

4.Чмелик Михайло Миколайович - член комісії.

5.Кисіль Богдан Михайлович- член комісії;

З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

1.Олексовський Володимир Омелянович - голова комісії;

2.Жигало Віра Святославівна - член комісії;

3.Овсянецька Любов Володимирівна - член комісії;

4.Паньків Дарія Володимирівна - член комісії.

З питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального устрою:

1.Ягніщак Ярослав Миронович - голова комісії;

2.Герляк Павло Володимирович - член комісії;

3.Демчук Мар'ян Миколайович - член комісії;

4.Іванків Роман Васильович - член комісії;

5.Гребінь Володимир Васильович - член комісії;

6.Шевчук Зеновій Іванович - член комісії.

З питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку,  сільських територій та АПК:

1.Одноріг Валентина Мар'янівна - голова комісії;

2.Михайленко Ігор Миколайович - член комісії;

3.Петрушка Оксана Василівна - член комісії;

4.Філіповська Галина Ігорівна -  член комісії;

5. Шминець Оксана Євстахівна - член комісії.

З питань інвестиційної і регуляторної політики, розвитку підприємництва та зайнятості населення:

1.Горбай Василь Ярославович - голова комісії;

2.Баторик Ярослав Євгенович -  член комісії;

3.Мелех Володимир Васильович - член комісії.

З питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією:

1.Яворський Мирон Матвійович - голова комісії;

2.Ємець Василь Олексійович - член комісії;

3.Ключик Микола Антонович - член комісії;

4.Матвіїв Тарас Тарасович -  член комісії;

5.Площанський Володимир Омелянович - член комісії.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити