Склад постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VIІ скликання Друк

З питань з питань бюджету та фінансової політики:

1.Ревер Володимир Григорович - голова комісії;

2.Артемчук Роман Васильович - член комісії;

3.Балабуєва Марія Ігорівна - член комісії;

4.Баліцкий Роман Михайлович - член комісії;

5.Сивик Ірина Іванівна - член комісії;

6.Шумельда Микола Володимирович - член комісії.

З питань освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту:

1.Добуш Неля Михайлівна - голова комісії;

2.Гаврон Володимир Іванович - член комісії;

3.Цукорник Володимир Володимирович - член комісії;

4.Чмелик Михайло Миколайович - член комісії.

5.Кисіль Богдан Михайлович- член комісії;

З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

1.Олексовський Володимир Омелянович - голова комісії;

2.Жигало Віра Святославівна - член комісії;

3.Овсянецька Любов Володимирівна - член комісії;

4.Паньків Дарія Володимирівна - член комісії.

З питань регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального устрою:

1.Ягніщак Ярослав Миронович - голова комісії;

2.Герляк Павло Володимирович - член комісії;

3.Демчук Мар'ян Миколайович - член комісії;

4.Іванків Роман Васильович - член комісії;

5.Гребінь Володимир Васильович - член комісії;

6.Шевчук Зеновій Іванович - член комісії.

З питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку,  сільських територій та АПК:

1.Одноріг Валентина Мар'янівна - голова комісії;

2.Михайленко Ігор Миколайович - член комісії;

3.Петрушка Оксана Василівна - член комісії;

4.Філіповська Галина Ігорівна -  член комісії;

5. Шминець Оксана Євстахівна - член комісії.

З питань інвестиційної і регуляторної політики, розвитку підприємництва та зайнятості населення:

1.Горбай Василь Ярославович - голова комісії;

2.Баторик Ярослав Євгенович -  член комісії;

3.Мелех Володимир Васильович - член комісії.

З питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією:

1.Яворський Мирон Матвійович - голова комісії;

2.Ємець Василь Олексійович - член комісії;

3.Хоменко Петро Євгенович - член комісії;

4.Матвіїв Тарас Тарасович -  член комісії;

5.Площанський Володимир Омелянович - член комісії.