Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради Друк

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІІІ сесія VІІ-го скликання

Рішення №

ПРОЕКТ

від 22 грудня 2015 року

м.Жидачів

 

Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради:

1.Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

3.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №9 «Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

4.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №10 «Про затвердження Положення про президію Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

5.Про затвердження Положення про комісію з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради. Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

6.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців 2015 року. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

7.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

8.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

9.Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

10.Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації в 2016 році. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

11.Про затвердження  Плану  підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради Марія Гавінська.

12.Про план роботи Жидачівської районної ради на 2016 рік. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТзОВ «Лемберг-Агро» для обслуговування будівель і споруд господарського двору на території Грусятицької сільської ради с.Ліщин вул.Топольна, 1,2,3,5,6,7,8,9,10. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2016 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Галина Міщанчук.

23.Про районний бюджет Жидачівського районну на 2016 рік.  Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

24.Про затвердження технічних документацій про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Лесь Оксані  Ігорівні для ведення фермерського господарства на території Вербицької сільської ради Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

25.Про затвердження технічних документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського признасення, що надаються в оренду Кусі Оксані Іванівні для ведення фермерського господарства на території Баковецької сільської ради Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

26.Про продовження терміну дії пільгового розміру орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району. Доповідач: керівник відділу освіти райдржадміністрації МихайлоЧмелик.

27.Про звільнення учнів та вихованців ДНЗ, батьки яких перебувають у зоні АТО, від оплати за харчування. Доповідач: керівник відділу освіти райдржадміністрації МихайлоЧмелик.

28.Про встановлення контингенту учнів у школах естетичного виховання Жидачівського райну та розміру батьківської плати за навчання. Доповідач: керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич.

29.Про передачу бюджентих установ Гніздичівській та Новострілищанській об’єднаним територіальним громадам. Доповідач:.

30.Різне.

Голова районної ради

                      Ігор КОС