Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Депутатські фракції Жидачівської районної ради VII скликання PDF Друк e-mail

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

  1.  

Герляк Павло Володимирович  уповноважений представник фракції

  1.  

Добуш Неля Михайлівна

  1.  

Жигало Віра Святославівна

  1.  

Лалак Ігор Семенович

  1.  

Філіповська Галина Ігорівна

Фракція «Громадянська позиція»

  1.  

Баліцкий Роман Михайлович – уповноважений представник фракції

  1.  

Ємець Василь Олексійович

Мелех Володимир Васильович

  1.  

Михайленко Ігор Миколайович

  1.  

Овсянецька Любов Володимирівна

  1.  

Цукорник Володимир Володимирович

  1.  

Шевчук Зеновій Іванович

Фракція «Самопоміч»

  1.  

Шумельда Микола Володимирович - – уповноважений представник фракції

  1.  

Горбай Василь Ярославович

  1.  

Олексовський Володимир Омелянович

  1.  

Паньків Дарія Володимирівна

Шминець Оксана Євстахівна

Фракція «Свобода»

  1.  

Сивик Ірина Іванівна   уповноважений представник фракції

  1.  

Баторик Ярослав Євгенович

  1.  

Іванків Роман Васильович

  1.  

Кисіль Богдан Михайлович

  1.  

Петрушка Оксана Василівна

 

Фракція «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

  1.  

Балабуєва Марія Ігорівна – уповноважений представник фракції

  1.  

Демчук Мар'ян Миколайович

  1.  

Ключик Микола Антонович

  1.  

Кос Ігор Степанович

  1.  

Ягніщак Ярослав Миронович

Фракція Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина»

  1.  

Площанський Володимир Омелянович – уповноважений представник фракції

  1.  

Ревер Володимир Григорович

  1.  

Чмелик Михайло Миколайович

Фракція «Українська Галицька Партія»

  1.  

Гаврон Володимир Іванович уповноважений представник фракції

  1.  

Матвіїв Тарас Тарасович

  1.  

Одноріг Валентина Мар'янівна

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити