Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІV сесія VІІ-го скликання

Рішення №61                                     ПРОЕКТ

від ___________ 2016 року

м.Жидачів

 

Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ІVсесії Жидачівської районної ради:

1.Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради Львівської області VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

3.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №12 «Про обрання постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VII скликання». Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

4.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

5.Про створення відділу контролю та аудиту Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: головний державний фінгансовий інспектор Державної фінансової інспекції у Львівській області Василь Сомик.

6.Про надання матеріальної допомоги Точин Лілії та Семчишин Марії. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в смт.Журавно вул.Шептицького,12. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради Марія Гавінська.

8.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду для ведення фермерського господарства Вайді Василю Миколайовичу жителю с.Вовчатичі на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

9.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

10.Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності,  що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

11.Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «ЗАХІД-РІЧБУД» на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

14.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

15.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району та цільових (галузевих) програм за 2015 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

16.Про  уточнення переліку діючих районних цільових програм, внесення змін і доповнень до програми та затвердження нових районних цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

17.Про розподіл вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин.

18.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

19.Різне:

-  Про звернення до національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію.

Голова районної ради

                      Ігор КОС   

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити