Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради Друк

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІV сесія VІІ-го скликання

Рішення №61                                     ПРОЕКТ

від ___________ 2016 року

м.Жидачів

 

Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ІVсесії Жидачівської районної ради:

1.Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради Львівської області VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

3.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №12 «Про обрання постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VII скликання». Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

4.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

5.Про створення відділу контролю та аудиту Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: головний державний фінгансовий інспектор Державної фінансової інспекції у Львівській області Василь Сомик.

6.Про надання матеріальної допомоги Точин Лілії та Семчишин Марії. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в смт.Журавно вул.Шептицького,12. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради Марія Гавінська.

8.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду для ведення фермерського господарства Вайді Василю Миколайовичу жителю с.Вовчатичі на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

9.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

10.Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності,  що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

11.Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «ЗАХІД-РІЧБУД» на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

14.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

15.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району та цільових (галузевих) програм за 2015 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

16.Про  уточнення переліку діючих районних цільових програм, внесення змін і доповнень до програми та затвердження нових районних цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

17.Про розподіл вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин.

18.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

19.Різне:

-  Про звернення до національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію.

Голова районної ради

                      Ігор КОС