Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Районний бюджет Жидачівського району на 2016 рік PDF Друк e-mail

                                                                                       

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІIІ сесія VІІ-го скликання

Рішення №54

від 15 січня 2016 року         

м.Жидачів

Про районний бюджет Жидачівського району на 2016 рік

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 43, статей 44, 59, 61-64, 66 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", , Жидачівська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2016 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 330 617,1 тис.грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету – 328 506,5 тис.грн, доходи  спеціального фонду бюджету – 2 110,6 тис.грн, у тому числі бюджету розвитку – 0,0 тис.грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 330 617,1 тис.грн, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 328 506,5 тис.грн, видатки спеціального фонду бюджету – 2110,6 тис.грн, у тому числі бюджету розвитку – 0.0 тис.грн.  згідно з додатком 2 до цього рішення;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2016 рік за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі  2000,0 тис.грн згідно з додатком 4 до цього рішення;

4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2016 рік резервний фонд районного бюджету у сумі  415,7 тис.грн.

6. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

7. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних (регіональних) програм у сумі 450,0 тис. грн згідно з додатком 6 до цього рішення.

8. Затвердити формулу розподілу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам сіл, селищ та міст (міст районного значення) на утримання  палаців і будинків культури, клубів та інших закладів клубного типу на 2016 рік згідно з додатком 7 до цього рішення.

 9. Затвердити перелік установ культури, видатки на які в 2016 році будуть проводитись з бюджетів сіл, селищ та міст   (міст  районного значення)  за  рахунок  субвенції  з районного бюджету згідно з додатком 8 до цього рішення.

10. Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, виступати у 2016 році в особі начальника  фінансового управління райдержадміністрації одержувачем:

- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку районного бюджету, у фінансових установах, на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

- позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Установити, що у 2016 році надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що є у комунальній власності Жидачівської районної ради, зараховуються до районного бюджету згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Жидачівської районної ради (майна спільної власності територіальних громад району), затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 7 грудня 2011 року № 137.

12. Жидачівській райдержадміністрації:

12.1. Здійснювати у процесі виконання районного бюджету у межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів районного бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих офіційних трансфертів з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства за погодженням з головою районної ради та головою постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансової політики,  з наступним затвердженням розпоряджень на сесії районної ради.

12.2. Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету.

12.3. За наявності тимчасово вільних коштів районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

12.4. Видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, фінансувати за відсутності протермінованої заборгованості із заробітної плати,  а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Фінансування незахищених статей видатків здійснювати у  відповідності до забезпечення планових надходжень до бюджету.

Кошти з районного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державної казначейської служби на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

13. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну й теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

14. Органам місцевого самоврядування врахувати зміни до Бюджетного кодексу України в частині перерозподілу повноважень між бюджетами та забезпечити фінансування з відповідних місцевих бюджетів закладів, установ та організацій, визначених у додатку 8 до цього рішення.

15. Районній державній адміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити співфінансування програм і заходів, на виконання яких виділяються кошти з державного та обласного бюджетів.

16. Керівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету Жидачівського району, здійснювати утримання чисельності працюючих в межах затвердженого фонду заробітної плати.

17. Додатки 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

18. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань бюджету та фінансової політики (В. Ревер).

Голова районної ради                                                      Ігор Кос

ДОДАТКИ тут
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити