Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Вибір мови

Районний бюджет Жидачівського району на 2018 рік PDF Друк e-mail

                                                                                       

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

 ХVІ сесія VIІ-го скликання

Рішення №270

від 21 грудня 2017 року          

м.Жидачів

Про районний бюджет Жидачівського району на 2018 рік

Відповідно до статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, пункту  17 частини першої статті 43, статей 44, 61-64, 66 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", рішень Гніздичівської селищної ради від 15 листопада 2017 року №26 «Про передачу коштів медичної субвенції на 2018 рік», №27 «Про передачу коштів іншої субвенції Жидачівському районному бюджету у 2018 році»,  Новострілищанської селищної ради від 24 листопада №636 «Про розподіл коштів медичної субвенції на 2018 рік», №637 «Про надання субвенції, Ходорівської міської ради від 21 грудня 2017 року №1497 «Про бюджет Ходорівської міської ради на 2018 рік», Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Визначити на 2018 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 495 928,6 тис.грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету – 493 065,2 тис.грн, доходи  спеціального фонду бюджету – 2 863,4 тис.грн, у тому числі бюджету розвитку – 0,0 тис.грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 495 928,6 тис.грн, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 493 065,2 тис.грн, видатки спеціального фонду бюджету – 2 863,4  тис.грн, у тому числі бюджету розвитку – 0.0 тис.грн  згідно з додатком 3 до цього рішення.

 1. 2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 493 065,2 тис.грн та спеціальному фонду 2 863,4 тис.грн згідно з додатком  3 до цього рішення.
 2. 3.Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі  2000,0 тис.грн згідно з додатком 2 до цього рішення.
 3. 4.Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.
 4. 5.Затвердити на 2018 рік резервний фонд районного бюджету у сумі  600,0 тис.грн.
 5. 6.Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. 7.Затвердити формулу розподілу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам сіл, селищ та міст (міст районного значення) на утримання  палаців і будинків культури, клубів та інших закладів клубного типу на 2018 рік згідно з додатком 5 до цього рішення.
 2. 8.Затвердити перелік установ культури, видатки на які в 2018 році будуть проводитись з бюджетів сіл, селищ та міст   (міст  районного значення)  за  рахунок  субвенції  з районного бюджету згідно з додатком 6 до цього рішення.
 3. 9.Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  210,6 тис.грн  згідно з додатком  7 до цього рішення.
 4. 10. Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, виступати у 2018 році в особі начальника  фінансового управління райдержадміністрації одержувачем:

- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку районного бюджету, у фінансових установах, на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

- позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. 11. Установити, що у 2018 році надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що є у комунальній власності Жидачівської районної ради, зараховуються до районного бюджету згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Жидачівської районної ради (майна спільної власності територіальних громад району), затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 7 грудня 2011 року № 137.
 2. У процесі виконання районного бюджету у межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів районного бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих офіційних трансфертів здійснювати з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства районній державній адміністрації за погодженням з головою районної ради та головою постійної комісії з питань бюджету та фінансової політики,  з наступним затвердженням розпоряджень на сесії районної ради.

12. Зміни до напрямів використання коштів на реалізацію районних програм, переліку об’єктів, визначених програмою капітального будівництва за рахунок коштів бюджету розвитку, вносити районній державній адміністрації в межах загального обсягу видатків, передбачених на відповідну програму, за погодженням з головою районної ради та головою постійної комісії з питань бюджету та фінансової політики.

 1. 13. Уповноважити голову районної ради підписувати договори про міжбюджетні трансферти.
 2. 14. Жидачівській райдержадміністрації:

14.1.За наявності тимчасово вільних коштів районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

14.2.Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету у розрізі бюджетних установ, виходячи з обсягів відповідних бюджетних  асигнувань.

14.3.Кошти з районного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державної казначейської служби  на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

14.4.Забезпечити врахування розпорядниками коштів районного бюджету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

14.5.У разі внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації у частині присвоєння окремим трансфертам,  доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, враховувати такі зміни  під час складання та виконання розпису районного бюджету на 2018 рік.

 1. 15. Органам місцевого самоврядування :

15.1. 3абезпечити фінансування з відповідних місцевих бюджетів закладів, установ та організацій, визначених у додатку 6 до цього рішення.

15.2. Під час затвердження місцевих бюджетів на 2018 рік та внесення змін передбачити кошти на відшкодування наданих населенню пільг з послуг зв’язку та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

 1. 16.Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
 2. 17. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань бюджету та фінансової політики (В. Ревер).

Голова районної ради                                                      Ігор Кос

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити