Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Заходи щодо запобігання корупції в Жидачівській районній раді на 2018 – 2019 роки PDF Друк e-mail

Заходи щодо запобігання корупції

в Жидачівській районній раді на 2018 – 2019 роки

 

1. Удосконалення системи управління 

1.1. Здійснювати моніторинг виконання заходів щодо запобігання  корупції, аналіз стану та результатів роботи щодо додержання антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування району.

Щомісячно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради

1.2. Посилити роз'яснювальну роботу, спрямовану на запобігання корупційним проявам в органах місцевого самоврядування, звернувши особливу увагу на знання посадовими особами місцевого самоврядування вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів України з питань  служби в органах місцевого самоврядування та антикорупційної політики.

Щомісячно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради

 2. Забезпечення доброчесності на службі в органах місцевого самоврядування

2.1. Вживати заходів щодо дотримання працівниками районної ради загальних правил поведінки посадової особи органу місцевого самоврядування.

Постійно

Заступник голови  районної ради, керуючий справами районної ради

2.2. Здійснювати організаційні заходи з проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому апараті районної ради.

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради

2.3. Вживати заходів щодо підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування  з питань запобігання   корупції і дотримання актів законодавства про службу в органах місцевого самоврядування та Закону України «Про запобігання корупції».

Протягом 2018-2019 років

Керуючий справами районної ради

2.4. Посилювати контроль щодо заборони одержання посадовими особами районної ради  від фізичних та юридичних осіб безоплатно послуг та майна, крім випадків, передбачених законами України.

Постійно

Заступник голови районної ради, головний бухгалтер районної ради, уповноважена особа з питань запобігання  корупції в  Жидачівській районній раді

2.5. Систематично узагальнювати інформацію правоохоронних та судових органів щодо посадових осіб місцевого самоврядування і прирівняних до них осіб, притягнутих до відповідальності за скоєння корупційних правопорушень, для ведення бази даних на зазначених осіб та застосування до винних відповідних заходів реагування, передбачених законами України «Про  запобігання   корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу».

Щомісячно

уповноважена особа з питань запобігання корупції в 

 Жидачівській районній раді

2.6. Не допускати будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів серед посадових осіб місцевого самоврядування. Невідкладно повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.

Постійно

Уповноважена особа з питань запобігання   корупції в  Жидачівській районній раді

2.7. У разі виявлення корупційного правопорушення чи одержання інформації про нього вживати заходів щодо його припинення

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання   корупції в  Жидачівській районній раді

2.8.Дотримуватись встановлених чинним законодавством вимог при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад (посадових осіб місцевого самоврядування), стажування, атестації, просуванні по службі, формуванні кадрового резерву, присвоєнні чергового рангу

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання   корупції в  Жидачівській районній раді

2.9. У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими особами районної ради інформувати голову районної ради, а також правоохоронні органи відповідно до їх компетенції.

Постійно

Уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді

2.10. Здійснювати організаційні заходи щодо своєчасного щорічного подання посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами районної ради, е- декларацій  Організувати подання суб’єктами декларування шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі - Національне агентство) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування (далі – декларації) за 2017 та 2018 роки за формою, що визначена Національним агентством у встановленому законодавством порядку

До 1 квітня 2018-2019 років

Уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді

2.11. Здійснити перевірку фактів подання керівництвом районної ради, посадовими особами виконавчого апарату районної ради та депутатами районної ради електронних декларацій та повідомляти Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку відповідно до статті 49 Закону України «Про запобігання корупції».

Протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій

Уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді

2.12. З метою виявлення причин, що сприяють вчиненню корупційного правопорушення або невиконанню вимог антикорупційного законодавства, забезпечити проведення службового розслідування щодо осіб, які допустили відповідні порушення.

Постійно

Уповноважена особа з питань запобігання   корупції в  Жидачівській районній раді

3. Поліпшення умов доступу фізичних, юридичних осіб та об’єднань громадян до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування.

3.1. Забезпечувати проведення аналізу практичної реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Щорічно у грудні протягом  2018-2019 років

Уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді

3.2. Забезпечувати доступ громадськості для ознайомлення до проектів нормативно-правових актів районної ради. Розміщувати проекти нормативно-правових актів на офіційному веб-сайті районної ради.

Постійно

Керуючий справами районної ради, начальник організаційно-господарського відділу районної ради

4. Удосконалення системи використання комунального майна та бюджетних коштів

 4.1. Контролювати використання комунального майна з метою недопущення фактів одержання прихованих прибутків посадовими особами місцевого самоврядування або за їх сприяння іншими особами чи угрупованнями.

Постійно

Заступник голови районної ради, начальник відділу розвитку територій власності та приватизації  районної ради, уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді  

4.2. Цілеспрямовано проводити організаційні заходи із запобігання порушень фінансової дисципліни, нецільового використання бюджетних коштів в районній раді .

Постійно

Заступник голови районної ради, головний бухгалтер районної ради

5. Формування громадської підтримки у запобіганні і протидії корупції:

5.1. Висвітлювати у засобах масової інформації антикорупційні заходи, що вживаються органами влади з метою формування негативного ставлення громадян до корупційних явищ.

Постійно

Уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді, радник районної ради  

5.2. Організовувати отримання інформації від населення про факти корупції, тиску та вимагання хабарів за телефонами «гарячої лінії» та на офіційному  веб-сайті районної ради.

Протягом 2018-2019 років

Керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання   корупції в  Жидачівській районній раді

5.3. Не менше двох разів на рік планувати та проводити тематичні наради, семінари, з питань недопущення корупційних правопорушень.

Заступник голови районної ради, головний бухгалтер районної   ради, уповноважена особа з питань запобігання корупції в  Жидачівській районній раді

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити