Вітання з новорічно-різдвяними святами!!! Друк

ny2018-1

Шановні жителі Жидачівщини!

З давніх–давен для українців Новий рік і Різдво Христове були найважливішими і довгоочікуваними святами, до зустрічі яких готувалися з особливою надією й сподіваннями. В цей період ми  аналізуємо пройдене, говоримо про підсумки року, що минає,  замислюємося над сенсом життя і нашою роллю в ньому, складаємо плани на майбутнє.

Кожен з нас сьогодні мріє про те, щоб запанував мир, адже вже шостий рік український народ боронить рідну землю від ворожої агресії й вирощує хліб, зібравши в році, що минає, 75 мільйонів тонн зерна.

Найважливішою подією 2019 року для всіх нас стало завершення будівництва мосту через р. Дністер у с. Залісках. А ще багато добрих змін  відбувається у наших громадях, які сьогодні беруться самостійно за вирішення важливих питань.

Напередодні Нового року можна  загадувати бажання, вірити  в диво, в щасливий випадок, але найкраще докладати власних зусиль, щоб мрії й бажання здійснювалися, ставали реальністю.

Давайте разом зробимо все для того, щоб тривоги, непорозуміння, незгоди та негаразди залишилися у старому році й розпочнемо рік Новий впевненими у своїх силах, з оптимізмом і вірою.

Щиро вітаємо жителів Жидачівщини з Новим роком і Різдвом Христовим! Найтепліші вітання Українським воїнам, які мужньо захищають українську землю. Бажаємо всім мирного неба над українською землею, родинного затишку і тепла, любові й щастя! Нехай яскрава Вифлеємська зірка осяє волелюбному українському народу нелегкий шлях боротьби за утвердження могутньої європейської держави й подарує всім нам єдність, принесе в кожен дім мир, добро і злагоду! Щастя Вам, щедрої долі, веселих Новорічних і Різдвяних свят!


Ігор КОС,                                                                             Марія ГУЧКО,

голова районної ради                                                          голова райдержадміністрації