Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк e-mail

flag_yellow_high_1    logo_PlByUa      В рамках проєкту «Карпати – країна мігруючих риб» котрий реалізовується Сяноцьким повітом та Жидачівською районною радою в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” проводиться конкурсний відбір кандидатів з надання послуг координатора (заст. керівника) проєкту в період з 01.01.2019р. по 31.12.2020р.

В обов’язки координатора (заст. керівника)  входитиме організація та проведення всіх заходів проєкту, управління та просування проєкту, підготовка та подача звітності.

Вимоги до претендента:

- освіта вища економічна або юридична;

- вільне володіння англійською мовою.

Робочий час: залученість в проєкт на 50% робочого часу протягом 12 місяців.

Резюме і  цінову пропозицію подавати в приймальню Жидачівської районної ради (каб. № 201) до 13 год. 28.12.2019р. 

 
Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування PDF Друк e-mail

5 грудня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення в Жидачівському районі Дня місцевого самоврядування в Україні. У заходах взяли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські, селищні голови,  працівники органів місцевого самоврядування району.

Із щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Ігор Кос та побажав всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та насамперед миру над нашій рідній землі.

 Із вітальним словом до усіх присутніх звернулись також  керівник апарату, т.в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова та  заступник голови Асоціації сільських,  селищних рад Жидачівського району, Володимирецький сільський голова Володимир Ємець.

Представникам органів місцевого самоврядування району вручили грамоти і подяки районної ради та райдержадміністрації.

Художньо-музичну програму усім присутнім дарували мистецькі колективи Жидачівського районного народного дому.

IMG_7172   IMG_7176   IMG_7162

IMG_7167                           IMG_7322       

  IMG_7179   IMG_7187   IMG_7198   IMG_7212   IMG_7289   IMG_7217   IMG_7229   IMG_7232    IMG_7237   IMG_7240    IMG_7252   IMG_7258   IMG_7266   IMG_7279   IMG_7314

 
ХХІХ сесія Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

5 грудня 2019 року в сесійній залі районної ради відбулась ХХІХ сесія Жидачівської районної ради, в роботі якої взяли участь 29 депутатів, т.в.о голови райдержадміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації та голови місцевих рад району.

Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх  хто загинув у зоні АТО, захищаючи Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

На сесії депутати розглянули більше 30 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Найактуальнішим питанням було розгляд та прийняття районного бюджету Жидачівського району на 2020 рік. Також депутати затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2020 рік, три нові районні цільові програми та уточнили перелік діючих районних цільових програм у 2020 році.

Затверджено перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації в 2020 році, план підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік, , проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів сіл Антонівка, Любша, Мазурівка Любшанської сільської ради Жидачівського району  та план роботи Жидачівської районної ради на 2020 рік. Перейменовано та затверджено Статути закладів культури району відповідно до вимог чинного законодавства.

Крім цього, на сесії прийняті рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата Жидачівської районної ради VІІ скликання Матвіїва Т.Т. та визнання повноважень депутата Жидачівської районної ради VII скликання Микитчина Я.В., депутатами  внесено зміни до рішення Жидачівської районної ради від 01.12.2015 року №12 «Про обрання постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VII скликання», до показників районного бюджету Жидачівського району на 2019 рік, заслухано інформацію про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців  2019 року.

Також депутати прийняли заяву щодо недопущення порушення національних інтересів України.

На завершення голова районної ради подякував усім присутнім за роботу, привітав із Днем Захисника України  та запросив на урочистості з нагоди відзначення  Дня місцевого самоврядування в Україні.

 
У Львові УАРОР проведе навчання на тему децентралізації, РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ PDF Друк e-mail

17 грудня в приміщенні Львівської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Реформування місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні».

Захід організовується в рамках Проекту USAID«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

До навчань запрошуються представники районних та Обласної ради регіону.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-64 або написавши наадресу електронної скриньку uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

Оголошення

5 грудня 2019 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХІХ сесії Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

  1. 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Жидачівської районної ради VІІ скликання Матвіїва Т.Т. та визнання повноважень депутата Жидачівської районної ради VII скликання Микитчина Я.В.
  2. 2. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 01.12.2015 року №12 «Про обрання постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VII скликання».
  3. 3.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців  2019 року.
  4. 4. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
  5. 5.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2019 рік
  6. 6. Про затвердження СТАТУТУ СОКОЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ ЖИДАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції.
  7. 7. Про план роботи Жидачівської районної ради на 2020 рік.
  8. 8.Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2020 рік
  9. 9.Про районний бюджет Жидачівського району на 2020 рік.
  10. 10.Про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с.Антонівка, Любша, Мазурівка Любшанської сільської ради Жидачівського району Львівської області та інші.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 570