Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Оголошення про конкурс мікропроєктів місцевих ініціатив PDF Друк e-mail

Львівська обласна рада затвердила Програму проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020-2025 роки (додаток № 2 до рішення Львівської обласної ради № 866 від 10.09.2019р.).

На черговому засіданні Конкурсної ради з питань проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив, що відбулося 07.10.2019р., було затверджено основні засади проведення конкурсу на 2020 рік.

З метою забезпечення доступності та популяризації Програми, ознайомлення потенційних заявників з умовами Конкурсу на 2020 рік, роз'яснення методики реєстрації, доведення інформації щодо умов оформлення  конкурсної заявки, необхідних до подання документів, системи оцінювання, визначених пріоритетів тощо обласна рада проводитиме відповідні навчальні семінари.

Семінар для потенційних учасників Жидачівського району  запланований на 18 жовтня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка, 16 (сесійна зала обласної ради). Початок о 11.30 год.

 
Позачергова сесія районної ради PDF Друк e-mail

10 жовтня 2019 року відбулась ХХVІІІ позачергова сесія Жидачівської районної ради, на якій депутати одноголосно підтримали заяви Львівської обласної ради   до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні та щодо неприпустимості відведення  сил і засобів Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях.

Депутати районної ради внесли зміни до рішення Жидачівської районної ради від 29.11.2018 року №371 «Про прийняття повноважень на здійснення окремих видатків Ходорівського міського бюджету, Гніздичівського селищного бюджету, Новострілищанського селищного бюджету на 2019 рік», зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2019 рік.  Також прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги Соболевському Роману, жителю с.Вільхівці на лікування.

У різному депутати прийняли звернення щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

72269397_711356412704504_7927977262924693504_n

Оголошення

про добір  присяжних  Жидачівського районного  суду Львівської області

Жидачівська районна рада відповідно до ст.65  Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,  оголошує набір присяжних до Жидачівського районного суду.

  Громадянину, що претендує на включення до списку присяжних, необхідно у термін до  11.11.2019 року подати до Жидачівської районної ради, що знаходиться за адресою: м.  Жидачів, вул. Шашкевича, 2 (другий поверх, тел.. 31-970 ) заяву з додаванням наступних документів:

- копію паспорта;

- довідку з місця роботи або копію трудової книжки;

 - копiю документа про oсвітy;

- медичну довiдку медичну довiдку від психіатра та нарколога про можливiсть виконувати обов’язки;

- довідку про несудимість.

Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом.

 Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

3. Особа, включена до списку присяжних, зобов’язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.

 
Врегулювання потенційного конфлікту інтересів PDF Друк e-mail

 

Сектор з питань запобігання і виявлення корупції (далі – Сектор) є структурним підрозділом Головного територіального управління юстиції у Львівській області (далі – ГТУЮ у Львівській області), працівники якого в межах своїх повноважень забезпечують надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства працівникамГТУЮ у Львівській області та його структурних підрозділів.

До Сектору звернувся працівник одного із структурних підрозділів ГТУЮ у Львівській області із наступним питанням: що робити,  якщо виникає конфлікт інтересів? Яким чином його врегулювати? І одночасно пояснив, що він призначається на іншу, вищу посаду, у зв’язку із успішним проходженням конкурсу. В одному із структурних підрозділів ГТУЮ у Львівській області працює його рідна сестра. Проаналізувавши свої посадові обов’язки на новій посаді, працівник з’ясував, що може здійснювати контрольні функції (шляхом проведення перевірок, розгляду звернень і т.п.) відносно структурного підрозділу ГТУЮ у Львівській області, в якому працює його сестра та відносно неї в тому числі. Виходячи з наведеного, у працівника виникає потенційний конфлікт інтересів, зумовлений спільною роботою близьких осіб, який потребує врегулювання.

Працівниками Сектору надано роз’яснення, що відповідно до статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), близькими особами є особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом і мають взаємні права та обов’язки із суб’єктом, зазначеним у частині першій статті 3 Закону, а також - незалежно від зазначених умов - чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням згаданого суб’єкта.

Законом, визначено, що потенційний конфлікт інтересів - наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Працівниками Сектору повідомлено працівнику алгоритмдій при наявності у нього потенційного конфлікту інтересів. Так, відповідно до ч.1 ст. 28 Закону працівник зобов’язаний повідомити не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли він дізнався чи повинен був дізнатися про наявність у нього про наявність потенційного конфлікту інтересів. В свою чергу, ч. 3 ст. 28 Закону визначено, що безпосередній керівник особи або керівник органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади протягом двох робочих днів після отримання повідомлення про наявність у підлеглої йому особи реального чи потенційного конфлікту інтересів приймає рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів, про що повідомляє відповідну особу.

Врегулювання конфлікту інтересів є безпосередньою сферою відповідальності керівника, рівень якого дозволяє вжити заходи, які б в повній мірі забезпечували запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Саме безпосередній керівник або керівник органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади, володіє ситуацією
у підконтрольній чи підпорядкованій сфері, обізнаний з обсягом повноважень підлеглих осіб та способами реалізації таких повноважень, уповноважений ухвалювати рішення щодо підлеглих, а отже має всі можливості для вжиття ефективних заходів з урахуванням всіх обставин, а також передбачити наслідки таких заходів. Логічним результатом врегулювання потенційного конфлікту інтересів в даній ситуації є наказ керівника, яким визначено відповідний спеціальний захід для врегулювання конфлікту інтересів, який виник у працівника.

Акцентуємо увагу, що вчасно  виявлений та належним чином врегульований конфлікт інтересів, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» не тягне жодних наслідків для особи, яка звернулася для його врегулювання.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

10 жовтня 2019 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХVІІІ позачергова сесія Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

1.Про підтримку заяв Львівської обласної ради:

1.1.Щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні. 

1.2.Щодо неприпустимості відведення  сил і засобів Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях.

2. Про надання матеріальної допомоги Соболевському Роману, жителю с.Вільхівці на лікування. 

3. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2019 рік.

4. Різне.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 16 з 570