Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Оголошення PDF Друк e-mail
 1. 4 жовтня 2019 року о 11.00 годині в депутатській кімнаті районної ради відбудеться засідання президії районної ради, де розглядатимуться  заяви Львівської обласної ради:

щодо недопущення капітуляції України в російсько-українській війні;

щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних органів спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України, від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

 
Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами PDF Друк e-mail

Правоохоронними органами Львівської області продовжуються фіксуватись випадки використання вогнепальної зброї та засобів ураження, що перебувають у нелегальному обігу. Їх можливе використання у протиправних цілях несе в собі загрозу безпеці громадян та стабільності в суспільстві, а також містить ознаки злочину, передбаченого ст. 263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»), ст. 258 («Терористичний акт») КК України.

Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї та засобів ураження – це злочин, за який законодавством передбачено кримінальну відповідальність. Крім того, незареєстрована зброя – це не лише порушення чинного законодавства, а й основна причина нещасних випадків, які можуть трапитися з громадянами або з їх неповнолітніми дітьми при використанні та зберіганні такої зброї. Також, незареєстровані засоби ураження, які перебувають у неконтрольованому обігу, можуть бути використані зацікавленими особами для вчинення злочинів терористичного та диверсійного характеру на території регіону, що створює підвищену небезпеку не лише для важливих об’єктів життєзабезпечення, а й може призвести до значних людських жертв та руйнувань інших об’єктів, які знаходяться в зоні їх дії.

Громадяни, які добровільно звернуться до правоохоронних органів з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які не зберігаються в них на законних підставах, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Просимо громадян одразу звертатися до правоохоронних органів у разі виявлення зброї, вибухових пристроїв або підозрілих предметів, надходження інформації про перебування в регіоні підозрілих осіб,  ознаки сепаратистської чи терористичної діяльності за цілодобовими телефонами:

- "гаряча лінія" Управління СБ України у Львівській області
(032)261-61-43;(245)7-11-83;
- оперативний черговий ГУ Національної поліції у Львівській області «102»; (245)5-23-54;
- оперативний черговий Управління ДСНС України у Львівській області «101» або «112».

 
«Не будь байдужим! Здай нелегальну зброю – уникни кримінальної відповідальності! PDF Друк e-mail

«Не будь байдужим!

Здай нелегальну зброю – уникни кримінальної відповідальності!

Твій вчинок буде вартий чийогось життя»

Під таким гаслом, а також з метою захисту від злочинних посягань із використанням зброї, протидії незаконному розповсюдженню зброї та боєприпасів, профілактики злочинів з їх використанням протягом жовтня 2019 року, на території Жидачівського району проводитиметься місячник добровільної здачі населенням вогнепальної зброї, спецзасобів, боєприпасів, вибухових матеріалів та засобів ініціювання. У першу чергу це стосується мисливців та громадян – учасників АТО.

Під час цього періоду, громадяни, які виявили або зберігають незареєстровану вогнепальну зброю чи боєприпаси, мають право звернутися у Жидачівське відділення поліції (дозвільну систему) та здати їх, при цьому не нести кримінальної чи адміністративної відповідальності (відповідно до ч.3 ст. 263 КК України). Після цього, оформивши необхідні документи, дані громадяни можуть взяти її у власне користування на законних підставах.

В іншому випадку незареєстрована  зброя чи боєприпаси будуть вилучені, а винні особи притягнуті до відповідальності.

Згідно ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами), за операції з вогнепальною зброєю (крім гладкоствольної мисливської),бойовими припасами або вибуховими речовинами (пристроями) передбачене позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Щодо гладкоствольної мисливської зброї - передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.190 КУпАП (придбання, зберігання, передачу іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів внутрішніх справ), а саме - накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.

Кримінальна відповідальність настає також у випадку виявлення незареєстрованої холодної зброї (кинджалів, фінських ножів, кастетів та ін.). Відповідно до ч.2 ст.263 КК України, порушникам загрожує покарання - штраф до п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтесь безпосередньо у Жидачівське відділення поліції Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, або за телефоном «102», а також до старшого інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Жидачівського відділення поліції Стрийського ВП ГУНП у Львівській області Костіва Василя Богдановича (тел. 067-31-56-875).

 
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: про порядок усиновлення PDF Друк e-mail

Що таке усиновлення?

Згідно з українським законодавством усиновлення  - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України). 

Хто підлягає усиновленню?

Усиновленню підлягають діти, які перебувають на обліку як: 

 • діти-сироти;
 • діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти, батьки яких дали згоду на усиновлення.

Хто може бути усиновлювачем?

ЗаконодавствомУкраїни визначено коло осіб, які можуть бути усиновлювачами:

 • дієздатна особа віком не молодша 21 року, за винятком, коли усиновлювач є родичем дитини;
 • особа має бути старша за дитину  не менш як на 15 років. У разі усиновлення повнолітньої особи різниця у віці не може бути меншою, ніж 18 років;
 • подружжя;
 • особи, які проживають однією сім'єю;
 • якщо дитина має лише матір або лише батька, які у зв'язку з усиновленням втрачають правовий зв'язок з нею, усиновлювачем дитини може бути один чоловік або одна жінка.

При цьому кількість дітей, яку може усиновити один усиновлювач, необмежена.

 

Чи є якісь переваги у праві на усиновлення?

Так, переважне право над іншими усиновити дитину має громадянин України, в сім'ї якого виховується дитина; який є родичем дитини; якщо усиновлювачем є чоловік матері або дружина батька дитини; якщо особа усиновлює одразу кількох дітей, які є братами та/або сестрами.

Крім того,  переважне право на усиновлення дитини має подружжя.

Як стати на облік потенційним усиновлювачам? 

Облік громадян України, які постійно проживають на території України і бажають усиновити дитину, здійснює служба у справах дітей.  Щоб стати на облік потенційним усиновлювачам

потрібно подати:

 • заяву про взяття на облік як  кандидатів в усиновлювачі; 
 • копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу заявника;
 • довідку про заробітну плату за останні 6 місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами ДФС;
 • копію свідоцтва про шлюб  (якщо заявники перебувають у шлюбі);
 • висновок про стан здоров'я кожного заявника; 
 • засвідчену нотаріальну письмову згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя);
 • довідку про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана територіальним центром з надання сервісних послуг МВС;
 • копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

 
Візит польських партнерів PDF Друк e-mail

_IMG_3266  З 22 по 25 серпня в нашому районі, в рамках Програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції Жидачівського району на  2019 – 2020 роки, перебувала делегація з Бендзінського повіту Республіки Польща.

Учасники делегації взяли участь у святкуваннях з нагоди 28 річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Також відвідали Гніздичівську об’єднану територіальну громаду, Центр надання адмінпослуг, музичну школу та зустрілися з очільниками селищної ради.

Побували на місці будівництва сонячної електростанції в Гніздичеві, а також відвідали храми.

_IMG_3353       _IMG_3388       IMG_3428_1

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 570