Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ PDF Друк e-mail

pr1  23 серпня у Жидачеві відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Очільники району, зокрема голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, міський голова Володимир Левко, т.в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова, а також староста Бендзінський Себастіан Шаленєц, який перебуває в складі  делегації Бендзінського повіту Республіки Польщі в нашому районі,  під звуки національного гімну, підняли над площею Свободи Державний Прапор України, прапори району, міста та Європейського Союзу.

На знак поваги до нашої держави український прапор цього дня також був піднятий біля адміністації Бендзінського повіту в Польщі.

_69291521_414075665898859_1175846734362836992_n                     _69168870_408661656448777_139629197814398976_n

 
Консультація Міністра юстиції України PDF Друк e-mail

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В інтернет-магазині  замовила кофтину, на вимогу  продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації?

ДінараХайраджи

Інтернет-магазин -  це засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину.

Що має бути обов’язково зазначено на сайті Інтернет-магазину?

Законодавством передбачений перелік обов’язкової інформації, яка зазначається на сайті Інтернет-магазину, зокрема:

 • повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця;
 • місцезнаходження юридичної особи або місце реєстрації та місце фактичного проживання фізичної особи - підприємця;
 • адреса електронної пошти та/або адреса Інтернет-магазину;
 • ідентифікаційний код для юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичної особи - підприємця, або серія та номер паспорта для фізичної особи - підприємця, яка через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має відмітку в паспорті;
 • якщо діяльність передбачає отримання ліцензії – необхідно зазначити відомості про таку ліцензію, зокрема серія, номер, строк дії та дата видачі;
 • порядок формування кінцевої вартості товару щодо включення (невключення) певних податків у вартість товару;
 • інформація про вартість доставки.

Зазначу, інформація про найменування, адресу, контакті дані є вкрай необхідним, щоб споживачу було повністю зрозуміло хто є контрагентом, до кого можна звернутися із вимогами.

Як укладається договір в Інтернет-магазині?

Договір, який укладено в Інтернет-магазині, вважається електронним правочином.  Для укладення електронного правочину обов’язково на сайті повинні зазначатися найменування товару, а також його вартість.

 Після укладення договору в Інтернеті, покупець повинен отримати від продавця оперативне підтвердження отримання замовлення. Таким підтвердженням може розглядатися, наприклад, електронний лист із підтвердженням та зазначенням товару, що придбається, його характеристик, ціни, умов оплати та доставки, а також посилання на інші умови договору, що можуть бути розміщені на сайті Інтернет-магазину.

Крім підтвердження отримання замовлення, по факту виконання договірних зобов’язань (наприклад) продавець повинен обов’язково надати вже підтвердження вчинення правочину, якими можуть бути електронний документ, квитанція, товарний чи касовий чек, квиток, талон.

При чому, такий документ обов’язково повинен містити порядок обміну чи повернення товару,  найменування продавця адреса та контакті дані, а також гарантійні зобов’язання.

 
Оголошення PDF Друк e-mail

22 серпня 2019 року о 11.00 год. в сесійній залі районної ради відбудеться ХХVІІ сесія Жидачівської районної ради VІІ скликання з порядком денним:

 1. 1.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя  2019 року
 2. 2.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя  2019 року.
 3. 3.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації.
 4. 4.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2019 рік.
 5. 5.Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району.
 6. 6.Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2020 рік та інші питання.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної та Жидачівської районної рад, керівництво райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і установ, керівники органів місцевого самоврядування району.

 
СУМУЄМО!!! PDF Друк e-mail

IMG_20170309_174636

20 липня 2019 року, після тяжкої хвороби, на 53 році життя відійшла у вічність, щира, чуйна і чесна людина, любляча і турботлива мама, добрий працівник – МИРОСЛАВА ІВАНІВНА РОМАНИК.

Багато випробувань випало на долю пані Мирослави. Вона рано втратила своїх батьків. У 35 років стала вдовою. На її утриманні залишилося двоє малолітніх дітей – син Ромчик та дочка Галинка. Але горе не зламало цю тендітну, але вольову і сильну жінку, яка зуміла виховати, дати освіту і вивести в люди своїх дітей. Вона була людиною, яка мала золоту душу, щире серце, веселу вдачу та вмілі руки.

Все своє коротке життя Мирослава прожила для дітей та родини, для друзів та знайомих, піклуючись про кожного.

А ще вона безмежно любила життя, сонце і квіти.

Працюючи в різних установах: ВО «Агробуд-Дністер», Жидачівській райдержадміністрації, Жидачівській районній раді, Мирослава Іванівна завжди проявляла професіоналізм, толерантність, вміння вислухати і готовність прийти на допомогу.

Для колективу Жидачівської районної ради це велика і непоправна  втрата. Ми сумуємо з передчасної смерті провідного спеціаліста відділу роботи з територіями, політичними   партіями і громадськими організаціями та висловлюємо співчуття дітям – Роману і Галині, рідним та близьким покійної.

Спочивай з миром дорога колего! Вічна Тобі пам’ять!

 
Переможці конкурсу проєктів місцевих ініціатив - 2019 PDF Друк e-mail

6 липня відбулося засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу проєктів місцевих ініціатив Жидачівського району в рамках Програми підтримки та розвитку  місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки

В результаті розгляду та оцінювання, комісією визначено рейтинги проєктів в порядку від найвищого балу до найнищого та 4 проєкти-переможці:

1) Придбання комп’ютерної техніки для кабінетів УЗД КНП "Жидачівська ЦРЛ", заявник - ініціативна група працівників лікарні, середній бал – 4,105;

2) Поліпшення умов перебування хворих на стаціонарному лікуванні  в неврологічному відділенні  КНП "Жидачівська центральна районна лікарня", заявник - ГО "Жидачівський районний центр Суспільної Служби України", середній бал – 4,001;

3) Заміна вікон та дверей у Волице-Гніздичівській ЗОШ І-ІІ ст. Жидачівського району Львівської області, заявник – ініціативна група учасників реалізації проекту, середній бал – 3,709;

4) Заміна вікон у Народному домі с. Чертіж Жидачівського району Львівської області, заявник – Чертізька сільська рада, середній бал – 3,563.

Всі проєкти-переможці належать до пріоритету «Підтримка та оновлення матеріальної бази бюджетних установ».  Їхня загальна вартість 146,5 тис. грн., з них  кошти районного бюджету – 96,5 тис. грн., кошти сільських бюджетів – 39,9 тис. грн., небюджетний внесок – 10,1 тис. грн., в тому числі нефінансовий внесок – 9,3 тис. грн.

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 26 з 570