Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Оголошення про громадські слухання PDF Друк e-mail

За інформацією головного геолога ГПУ «Львівгазвидобування» п.Залокоцького О.Б. повідомдяємо, що 10 червня 2019 року у приміщенні готелю «Гетьман» за адресою: м.Львів, вул.Володимира Великого, 50 відбудуться громадські слухання щодо обговорення Звітів з оцінки впливу на довкілля, зокрема:

 • звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження видобування вуглеводнів Любешівського родовища, розташованого на території Жидачівського і Стрийського районів Львівської області (реєстраційний номер справи- 20193293247);
 • звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження видобування вуглеводнів Стриганецько-Тейсарівського родовища, розташованого на території Жидачівського і Стрийського районів Львівської області (реєстраційний номер справи- 20193293249).

Зі Звітами з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з продовження видобування вуглеводнів Любешівського та Стриганецько-Тейсарівського родовищ, розташованих на території Жидачівського і Стрийського районів Львівської області можна ознайомитися в Жидачівській районній раді.

 
УВАГА! КОНКУРС! PDF Друк e-mail

Жидачівською районною радою, відповідно до рішення Конкурсної комісії, оголошується конкурс проектів на 2019 рік відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки в новій редакції,  затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 29.03.2018р. № 288.

До участі в конкурсі запрошуються сільські, селищні, міські ради, об’єднані територіальні громади, громадські організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи.

Прийом документів на участь здійснюється з 28.05.2019 року до 17 год.         27.06.2019 року за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, кімн. 210.

Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

- підтримка та оновлення матеріальної бази бюджетних установ;

- охорона навколишнього середовища, в тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря;

- збереження наявних та створення нових парків, скверів, облаштування відпочинкових зон та інших об’єктів зеленого будівництва;

- збереження історико-культурної спадщини (об’єктів місцевого значення);

- інші пріоритети, пов’язані з покращенням якості життя громади.

Гранична вартість проектів - 50,0 тис. грн,, в тому числі в частині співфінансування з районного бюджету в сумі 25,0 тис. грн.

Необхідну інформацію про проведення конкурсу (Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки, в новій редакції,  затверджену рішенням Жидачівської районної ради від 29.03.2018р. № 288, розпорядження голови районної ради від від 24.07.2017 року №43 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу проектів, відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки», від 23.04.2018р. №20 «Про внесення змін до Положення про проведення конкурсу проектів, відповідно  до  Програми  підтримки та розвитку  місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016-2020 роки, затвердженого розпорядженням голови Жидачівської районної ради від 24.07.2017р. №43», від 27.05.2019р. № 24 «Про встановлення граничної вартості проектів на 2019 рік»  розміщено на офіційному сайті Жидачівської районної ради: www.zhydachivrairada.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 31970.»

 
Жидачівщина в жалобі PDF Друк e-mail

    Roman-Dosyak-24-ombr-620x400 У Дніпрі помер 48-річний боєць Роман Досяк, житель села Ліщин Жидачівського району. У ніч на 18 травня він отримав важке черепно-мозкове поранення поблизу селища Кримське на Луганщині. Його доправили до лікарні ім. Мечнікова і майже п'ять діб нейрохірурги боролися за його життя…

         На превеликий жаль, 22 травня  о 23.15 серце Романа зупинилося…

Жидачівська районна рада висловлює співчуття рідним та близьким Романа! Нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати близької людини!

          Світла та Вічна Пам'ять Герою! 

 
Депутати місцевих рад району переможці фінальної частини VІІ Спартакіади Львівщини PDF Друк e-mail

IMG_20190519_105911

Уже втретє команда депутатів місцевих рад Жидачівського району здобула І місце у загальнокомандному комплексному заліку фінальної частини VІІ Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного підпорядкування), районних, сільських, селищних рад та тад ОТГ, яка проходила 18 травня 2019 року у Львівському ліцеї імені Героїв Крут.

І місце вибороли:

Самборська Надія Григорівна (настільний теніс) – депутат Журавнівської селищної ради.

Крехтяк Андрій Васильович (настільний теніс) - депутат Гніздичівської селищної ради

 Кобрій Андрій Антонович (шахи) – депутат Гніздичівської селищної ради.

ІІ місце здобули:

Шминець Оксана Євстахівна (шашки) – депутат Жидачівської районної ради.

Байтало Мар’яна Василівна (шахи) - депутат Гніздичівської селищної ради.

Команди з волейболу та футзалу здобули ІІІ місця.

Лалак Ігор Семенович – заступник голови районної ради, здобув ІV місце у шашках.

 
Увага! Конкурс проектів міжмуніципального співробітництва PDF Друк e-mail

Сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад Львівської області, уклавши договори про співробітництво, можуть подавати свої проекти на реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів соціальної інфраструктури, придбання обладнання тощо. Прийом заявок триватиме з 26 квітня по 14 червня 2019 року.

Конкурс проектів діє в межах обласної Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019 – 2020 роки, підготовленої спільно з Львівським ЦРМС, створеним за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону. На 2019 рік передбачена сума 5 млн грн. Максимальна сума співфінансування проекту 1,5 млн грн у форматі 50/50% (обласний/місцеві бюджети). Передбачено обов’язковий небюджетний внесок у розмірі не менше 2% внеску.

До проекту за визначеною формою обов'язково додаються:

 • копія Договору про співробітництво територіальних громад, зареєстрованого в Реєстрі договорів про співробітництво територіальних громад Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
 • документи, що підтверджують співфінансування проекту з боку конкурсантів, а саме: належно завірені довідки з фінансових установ про наявність небюджетних коштів конкурсанта або юридичні зобов’язання від спонсора щодо виділення коштів;
 • рішення сесій місцевих рад (виконкомів) щодо виділення коштів з місцевих бюджетів (у розрізі конкретних об'єктів) подаються конкурсантами в секретаріат (відповідно до реєстраційного номера заявки) у термін, визначений Конкурсною радою;
 •  документи, що обґрунтовують видатки в рамках проекту (локальні та зведені кошториси, розроблені та завірені в установленому законодавством порядку, комерційні пропозиції, розрахунки тощо);
 •  довідка від балансоутримувача про правовий статус нерухомого майна;
 •  фото об’єкта.

До участі в Конкурсі не допускаються проекти у випадку, якщо конкурсант подав заявку пізніше, аніж визначено оголошенням про Конкурс; конкурсант подав більше, ніж одну заявку; конкурсант подав офіційний лист про відкликання проекту.

Не фінансуються також проекти, які передбачають:

 •  отримання заробітної плати, винагород та інших компенсаційних виплат конкурсантами;
 • погашення боргових зобов’язань та матеріальних збитків;
 •  купівлю ліцензій, патентів, товарних знаків;
 •  купівлю і ремонт техніки для особистих потреб громадських організацій та фізичних осіб;
 •  випуск авторських робіт, організацію та проведення персональних виставок;
 •  спрямування на політичну й виборчу діяльність;
 • отримання прибутку та прямої матеріальної допомоги;
 • фінансування об'єктів, які перебувають у приватній власності.

Проектні пропозиції потрібно надсилати в електронному вигляді одним файлом у форматі pdf на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а друкований варіант на адресу: Обласна асоціація місцевих рад "Ради Львівщини", вул. Винниченка, 18, оф. 140, м. Львів, 79008 (датований поштовим штемпелем не пізніше ніж 14.06.2019).

Додаткова інформація за телефоном: +38 032 235-50-76, або електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Кінець >>

Сторінка 36 з 570