Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Заходи щодо запобігання та протидії корупції в районній раді на 2014 – 2015 роки PDF Друк e-mail

Розпорядження

голови Жидачівської райдержадміністрації

від 14 квітня 2014 року №20

від  14 квітня 2014 року №20

м. Жидачів

Про заходи щодо запобігання та протидії корупції в районній раді на 2014 – 2015 роки та Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції

Відповідно до статей 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (зі змінами станом на 27.03.2014р.), постанови КМУ від 4 вересня 2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», «Типового положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції» з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, запровадження дієвих механізмів щодо запобігання виникнення корупції, усунення причин які їх породжують, забезпечення принципів прозорості та відкритості в діяльності посадових осіб:

1. Затвердити:

1.1. Заходи щодо запобігання та протидії корупції в Жидачівській районній раді  на 2014 – 2015 роки, згідно додатку 1;

1.2. Положення про уповноважену особу  з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді, згідно додатку 2.

2. Призначити:

2.1. Відповідальною особою за координацію роботи з питань запобігання та виявлення корупції в районній раді  заступника голови  районної ради  Стеців М. М.

2.2. Уповноваженою особою за організацію роботи з питань запобігання та виявлення корупції в районній раді  радника відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Богоніс З.В.

3.Рекомендувати сільським, селищним, міським радам:

3.1. Призначити відповідальних осіб за організацію роботи з питань запобігання та виявлення корупції у відповідній   місцевій раді.

3.2. Оформити в сільських, селищних, міських  радах інформаційні стенди або кутки,  з питань антикорупційного законодавства на яких висвітлити телефони «гарячої лінії» і «телефони довіри» посадових осіб райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

4. Виконавчому апарату районної ради:

4.1.Відпрацювати план заходів щодо запобігання та протидії корупції в районній раді  на 2014 – 2015 роки.

4.2.Неухильно дотримуватись вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

4.3. Розміщувати на веб-сайті районної ради статті з профілактики корупції.

5. Внести зміни до посадової інструкції радника відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями з врахуванням покладених завдань відповідно до даного розпорядження.

6. Розпорядження голови районної ради від 12.04.2011 №21 «Про організацію роботи щодо запобігання проявам корупції у виконавчому апараті Жидачівської районної ради»та від 28.12.2011 року № 78 «Про заходи протидії проявам корупції та здійснення контролю за додержанням антикорупційного законодавства у виконавчому апараті районної ради  – вважати такими, що втратили чинність.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради М. Стеців.

 

 

Ігор Кос


Додаток 1

до розпорядження голови

районної ради

від 14.04.2014р.№20

 

Заходи

щодо запобігання та протидії корупції в районній раді на  2014 – 2015 роки

 

1. Удосконалення системи управління 

1.1. Здійснювати моніторинг виконання заходів щодо запобігання та протидії корупції, аналіз стану та результатів роботи щодо додержання антикорупційного законодавства в органах місцевого самоврядування району.

Щомісячно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради

1.2. Посилити роз'яснювальну роботу, спрямовану на запобігання та протидію корупційним проявам в органах місцевого самоврядування, звернувши особливу увагу на знання посадовими особами місцевого самоврядування вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів України з питань  служби в органах місцевого самоврядування та антикорупційної політики.

Щомісячно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради

 

2. Забезпечення доброчесності на службі в органах місцевого самоврядування

2.1. Вживати заходів щодо дотримання працівниками районної ради загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 4 серпня 2010 року № 214.

Постійно

Заступник голови  районної ради, керуючий справами районної ради

2.2. Здійснювати організаційні заходи з проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому апараті районної ради.

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради

2.3. Вживати заходів щодо підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування  з питань запобігання та протидії корупції і дотримання актів законодавства про службу в органах місцевого самоврядування та Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Протягом 2014-2015 років

Керуючий справами районно ради

2.4. Посилювати контроль щодо заборони одержання районною радою  від фізичних та юридичних осіб безоплатно послуг та майна, крім випадків, передбачених законами України.

Постійно

         Голова районної ради, заступник голови районної ради, головний бухгалтер районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.5. Систематично узагальнювати інформацію правоохоронних та судових органів щодо посадових осіб місцевого самоврядування і прирівняних до них осіб, притягнутих до відповідальності за скоєння корупційних правопорушень, для ведення бази даних на зазначених осіб та застосування до винних відповідних заходів реагування, передбачених законами України «Про засади запобігання і протидії корупції»«Про державну службу».

Щомісячно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.6. Не допускати будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів серед посадових осіб місцевого самоврядування. Невідкладно повідомляти безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів.

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.7. У разі виникнення обставин щодо обмеження роботи близьких осіб негайно вживати заходів щодо їх усунення.

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.8. У разі виявлення корупційного правопорушення чи одержання інформації про нього вживати заходів щодо його припинення

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.9.Дотримуватись встановлених чинним законодавством вимог при проведенні конкурсів на заміщення вакантних посад (посадових осіб місцевого самоврядування), стажування, атестації, просуванні по службі, формуванні кадрового резерву, присвоєнні чергового рангу

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.10. У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими особами районної ради інформувати голову районної ради, а також правоохоронні органи відповідно до їх компетенції.

Постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.11. Здійснювати організаційні заходи щодо своєчасного щорічного подання посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами районної ради, декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

До 1 квітня 2014-2015 років

Керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

2.12. З метою виявлення причин, що сприяють вчиненню корупційного правопорушення або невиконанню вимог антикорупційного законодавства, забезпечити проведення службового розслідування щодо осіб, які допустили відповідні порушення.

Постійно

Заступник голови районної ради районної ради

 

3. Поліпшення умов доступу фізичних, юридичних осіб та об’єднань громадян до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування.

3.1. Забезпечувати проведення аналізу практичної реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Щорічно у грудні протягом  2014-2015 років

Заступник голови районної ради, керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

3.2. Забезпечувати доступ громадськості для ознайомлення до проектів нормативно-правових актів районної ради. Розміщувати проекти нормативно-правових актів на офіційному веб-сайті районної ради.

Постійно

Керуючий справами районної ради, начальник організаційно-господарського відділу районної ради                     

 

4. Удосконалення системи використання комунального майна та бюджетних коштів

 4.1. Контролювати використання комунального майна з метою недопущення фактів одержання прихованих прибутків посадовими особами місцевого самоврядування або за їх сприяння іншими особами чи угрупованнями.

Постійно

Заступник голови районної ради, начальник відділу розвитку територій власності та приватизації  районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді  

 4.2. Цілеспрямовано проводити організаційні заходи із запобігання порушень фінансової дисципліни, нецільового використання бюджетних коштів в районній раді .

Постійно

Заступник голови районної ради, головний бухгалтер районної   ради

5. Формування громадської підтримки у запобіганні і протидії корупції 

5.1. Висвітлювати у засобах масової інформації антикорупційні заходи, що вживаються органами влади з метою формування негативного ставлення громадян до корупційних явищ.

Постійно

Керуючий справами районної  ради, радник районної ради

5.2. Організовувати отримання інформації від населення про факти корупції, тиску та вимагання хабарів за телефонами «гарячої лінії» та на офіційному  веб-сайті районної ради.

Протягом 2014-2015 років

Керуючий справами районної ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

5.3. Не менше двох разів на рік планувати та проводити тематичні наради, семінари, з питань недопущення корупційних правопорушень.

 

Заступник голови районної ради, головний бухгалтер районної   ради, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в  Жидачівській районній раді

 

 

Заступник голови районної ради                                      Марія Стеців


Додаток 2

до розпорядження голови

районної ради

від 14.04.2014р.№20

Положення про уповноважену особу

з питань запобігання та виявлення корупції

в  Жидачівській районній раді

1. Уповноважена особа з питань запобігання та  виявлення корупції в районній раді (далі – уповноважена особа) визначається розпорядженням  голови районної ради.

2. У цьому Положенні терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про засади запобігання і протидії корупції»

3. Уповноважена особа у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, а також указами Президента України і постановами Верховної  Ради  України,  актами  Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України,  цим Положенням, іншими актами законодавства.

Уповноважена особа у своїй діяльності підзвітна голові районної ради.

4. Основними  завданнями  уповноваженої особи:

1) підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції;

2) надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства;

3) участь в інформаційному та науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та виявлення корупції;

4) проведення  організаційної та роз’яснювальної роботи  із  запобігання, виявлення і протидії корупції;

5) проведення перевірки  фактів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, перевірки таких декларацій на наявність конфлікту інтересів, а також здійснення їх логічного та арифметичного контролю;

6) здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

5. Уповноважена особа відповідно до покладених на неї завдань:

1) розробляє та проводить заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснює контроль за їх проведенням;

2) надає працівникам районної ради  роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства;

3) вживає заходів до виявлення конфлікту інтересів та сприяє його усуненню,  контролює дотримання  вимог  законодавства  щодо  врегулювання  конфлікту  інтересів, а  також  виявляє сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності посадових і службових осіб районної ради, вносить голові районної ради пропозиції щодо усунення таких ризиків;

4) надає допомогу в заповненні декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, проводить у встановленому законодавством порядку перевірку фактів своєчасності подання зазначених декларацій,  їх перевірку на наявність  конфлікту  інтересів, а також здійснює  логічний та арифметичний контроль;

5) у разі виявлення під час перевірки декларації арифметичних або логічних помилок невідкладно письмово повідомляє про це відповідному суб’єкту декларування для подання ним письмового пояснення та/або виправленої декларації

6) у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими чи службовими особами районної ради, а також ознак правопорушення за результатами перевірок декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, інформує в установленому порядку про такі факти  голову районної ради, а також правоохоронні органи відповідно до їх компетенції;

7) веде облік  працівників районної ради, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень;

8) взаємодіє  з підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції державних органів, установ та організацій, спеціально уповноваженими суб’єктами  у сфері протидії корупції;

9) розглядає в межах повноважень  повідомлення щодо причетності працівників районної ради  до вчинення корупційних правопорушень.

6. Втручання у діяльність уповноваженої особи під час здійснення нею своїх  повноважень,  а також  покладення на уповноважену особу обов’язків, що не належать або виходять за межі її  повноважень чи обмежують виконання покладених на неї завдань, забороняється.

7. Уповноважена особа має право:

1) отримувати  від  працівників районної ради інформацію  і  матеріали,  необхідні для виконання  покладених  на неї завдань,  а також,  в  установленому  законом  порядку, інформацію  з обмеженим доступом  або таку, що містить державну таємницю;

2) отримувати  від  працівників  районної ради  усні та письмові пояснення з питань, які виникають під час проведення службових розслідувань (перевірок), а також щодо виявлення логічних та арифметичних помилок у деклараціях  про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

3) ініціювати перед головою районної ради  питання щодо надсилання запитів  до державних  органів,  підприємств, установ та організацій незалежно від  форми  власності  з метою отримання  відповідної інформації та матеріалів, необхідних для виконання покладених на уповноважену особу завдань.

 8. Уповноважена особа бере участь у проведенні в установленому порядку службового розслідування (перевірки) в районній раді з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення корупційного правопорушення  або невиконання вимог антикорупційного законодавства.

Уповноважена особа під час проведення службових розслідувань (перевірок) має право з урахуванням обмежень, встановлених законодавством,  на безперешкодний  доступ до приміщень і території районної ради,  документів  та матеріалів, що стосуються  предмета службового розслідування (перевірки).

9. Уповноважена особа може залучатися до проведення:

1) експертизи проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів, що видаються районною радою  з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень:

2) внутрішнього аудиту районної ради в частині дотримання вимог антикорупційного законодавства.

10. На  посаду  уповноваженої  особи визначається особа з відповідним рівнем  кваліфікації згідно з Довідником типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців.

11. Голова районної ради сприяє створенню умов для виконання на належному рівні уповноваженою особою покладених на неї завдань.

 

Заступник голови районної ради                                      Марія  Стеців


 
Заходи протидії проявам корупції PDF Друк e-mail

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Жидачівської районної ради

 

від  28 грудня 2011 р. № 78

м.Жидачів

 

Про заходи протидії проявам корупції  та здійснення контролю за додержанням антикорупційного законодавства у виконавчому апараті районної ради

З метою виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», усунення підґрунтя проявам корупції, керуючись пунктом 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити заступника голови районної ради Стеців Марію Михайлівну відповідальною особою з питань запобігання і протидії корупції у виконавчому апараті районної ради.

2. Затвердити заходи Жидачівської районної ради щодо організації виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (додаються).

3. Розпорядження голови районної ради від 03.01.2011 року №1 «Про призначення відповідальної особи районної  ради  за  дотримання   вимог Закону України „Про боротьбу з корупцією”» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

    Голова районної ради

 

                     Ігор Кос

                 

Додаток

до розпорядження голови 

районної ради

від 28.12.2011р.№ 78

ЗАХОДИ

Жидачівської районної ради щодо організації виконання 

Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції"


З метою вивчення Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", забезпечення його виконання у виконавчому апараті районної ради, депутатами районної ради, а також з метою усунення підґрунтя проявам корупції:

     1. Провести навчання працівників виконавчого апарату районної ради з питань вивчення основних положень Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Керуючий справами районної ради, організаційний відділ

   2. Працівникам виконавчого апарату районної ради у разі виявлення корупційного правопорушення  чи   одержання  інформації  про  вчинення  такого  правопорушення посадовими особами органів місцевого самоврядування,  у межах своїх  повноважень  уживати заходів щодо   припинення   такого   правопорушення  та  негайно  письмово повідомляти про його вчинення спеціально  уповноважений  суб'єкт  у сфері протидії корупції.

Працівники виконавчого апарату районної ради.

   3. Здійснювати антикорупційний контроль при прийнятті кандидатів на службу в органах місцевого самоврядування та в період її проходження.

Керуючий справами районної ради, конкурсна комісія виконавчого апарату районної ради

4. Забезпечити неухильне дотримання вимог Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" в частині припинення служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог статті 20 зазначеного закону.

Керуючий справами районної ради, організаційний відділ

    5. Проводити роз’яснення працівниками виконавчого апарату районної ради сільських, селищних голів та секретарів сільських та селищних рад, депутатів районної ради щодо правильного заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Працівники виконавчого апарату районної ради

   6. При проведенні щорічної оцінки та атестації посадових осіб органу місцевого самоврядування ураховувати дотримання ними антикорупційного законодавства.

Керуючий справами та начальники відділів виконавчого апарату районної ради, голова атестаційної комісії

   7. Формувати у посадових осіб виконавчого апарату районної ради, депутатів районної ради, кадрового резерву виконавчого апарату районної ради усвідомлення про важливість і відповідальність служби в органах місцевого самоврядування, роз’яснювати їм правову відповідальність за корупційні правопорушення.

Керуючий справами районної ради, організаційний відділ

     8. Забезпечити постійне інформування населення про здійснювані заходи із запобігання та протидії корупції на офіційному сайті районної ради засоби масової інформації.

Працівники виконавчого апарату районної ради

 

 

 

Заступник голови районної ради                                          Марія Стеців

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 5