Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Районний бюджет Жидачівського району на 2016 рік PDF Друк e-mail

                                                                                       

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІIІ сесія VІІ-го скликання

Рішення №54

від 15 січня 2016 року         

м.Жидачів

Про районний бюджет Жидачівського району на 2016 рік

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 43, статей 44, 59, 61-64, 66 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", , Жидачівська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2016 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 330 617,1 тис.грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету – 328 506,5 тис.грн, доходи  спеціального фонду бюджету – 2 110,6 тис.грн, у тому числі бюджету розвитку – 0,0 тис.грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 330 617,1 тис.грн, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 328 506,5 тис.грн, видатки спеціального фонду бюджету – 2110,6 тис.грн, у тому числі бюджету розвитку – 0.0 тис.грн.  згідно з додатком 2 до цього рішення;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2016 рік за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі  2000,0 тис.грн згідно з додатком 4 до цього рішення;

4. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2016 рік резервний фонд районного бюджету у сумі  415,7 тис.грн.

6. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

7. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних (регіональних) програм у сумі 450,0 тис. грн згідно з додатком 6 до цього рішення.

8. Затвердити формулу розподілу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам сіл, селищ та міст (міст районного значення) на утримання  палаців і будинків культури, клубів та інших закладів клубного типу на 2016 рік згідно з додатком 7 до цього рішення.

 9. Затвердити перелік установ культури, видатки на які в 2016 році будуть проводитись з бюджетів сіл, селищ та міст   (міст  районного значення)  за  рахунок  субвенції  з районного бюджету згідно з додатком 8 до цього рішення.

10. Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, виступати у 2016 році в особі начальника  фінансового управління райдержадміністрації одержувачем:

- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку районного бюджету, у фінансових установах, на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

- позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Установити, що у 2016 році надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що є у комунальній власності Жидачівської районної ради, зараховуються до районного бюджету згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Жидачівської районної ради (майна спільної власності територіальних громад району), затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 7 грудня 2011 року № 137.

12. Жидачівській райдержадміністрації:

12.1. Здійснювати у процесі виконання районного бюджету у межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів районного бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих офіційних трансфертів з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства за погодженням з головою районної ради та головою постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансової політики,  з наступним затвердженням розпоряджень на сесії районної ради.

12.2. Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету.

12.3. За наявності тимчасово вільних коштів районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

12.4. Видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, фінансувати за відсутності протермінованої заборгованості із заробітної плати,  а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Фінансування незахищених статей видатків здійснювати у  відповідності до забезпечення планових надходжень до бюджету.

Кошти з районного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державної казначейської служби на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

13. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну й теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

14. Органам місцевого самоврядування врахувати зміни до Бюджетного кодексу України в частині перерозподілу повноважень між бюджетами та забезпечити фінансування з відповідних місцевих бюджетів закладів, установ та організацій, визначених у додатку 8 до цього рішення.

15. Районній державній адміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити співфінансування програм і заходів, на виконання яких виділяються кошти з державного та обласного бюджетів.

16. Керівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету Жидачівського району, здійснювати утримання чисельності працюючих в межах затвердженого фонду заробітної плати.

17. Додатки 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

18. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань бюджету та фінансової політики (В. Ревер).

Голова районної ради                                                      Ігор Кос

ДОДАТКИ тут
 
ПЕРЕЛІК діючих районних цільових програм станом на 01.01.2016 року PDF Друк e-mail

ПЕРЕЛІК

діючих районних цільових програм на 2016 рік

п/п

Назва цільової Програми

Розробник   Програми

Дата,

№ рішення районної ради

1

Програма соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Жидачівському районі на 2011–2016 роки

Служба у справах дітей РДА

03.03.2011р.

№36

2

Програма «Комплексний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Жидачівському районі» на період до 2016 року

Служба у справах дітей РДА

03.03.2011р.

№36

3

Програма накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту населення і особового складу невоєнізованих формувань цивільного захисту Жидачівського району на 2010–2019 роки

Відділ НС РДА

29.07.2010р.

№422

4

Програма «Питна вода» на території Жидачівського району до 2020 року

Управління економіки РДА

15.10.2010р.

№448

5

Програма поліпшення умов функціонування фельдшерських пунктів у Жидачівському районі Львівської області на 2012-2016 роки

Жидачівська ЦРЛ

01.03.2012р.

№160

6

Програма підтримки розвитку пріоритетних та масових видів спорту (волейбол, футбол, шахи, баскетбол, важка атлетика, бокс) на 2012–2016 роки

Відділ фізичної культури та спорту РДА

01.03.2012р.

№160

7

Програма розвитку дошкільної освіти  Жидачівського району на 2012-2017 роки

Відділ освіти РДА

01.03.2012р.

№160

8

Програма «Охорона та збереження об’єктів культурної спадщини Жидачівського району на 2012-2016 роки»

Відділ культури РДА

01.03.2012р.

№160

9

Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Жидачівському районі на період до 2016 року

Жидачівська ЦРЛ

01.03.2012р.

№160

10

Поповнення бібліотечних фондів Жидачівської районної централізованої бібліотечної системи на 2013-2017 роки

Відділ культури і туризму РДА

28.03.2013р.

№270

11

Районна програма «Молодь Жидачівщини» на 2013-2016 роки

Сектор з питань фізичної культури, спорту, сім`ї та молоді

28.03.2013р.

№270

12

Програма покращення сервісу обслуговування платників податків на 2013-2017 роки

Жидачівське відділення Жидачівської МДПІ

28.03.2013р.

№270

13

Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Жидачівському районі на 2014-2018 роки 

Відділ архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Жидачівської РДА

22.07.2014р.

№415

14

Цільова соціальна програма забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру  Жидачівського району Львівської області на 2014-2016 роки

Жидачівський

районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області

22.07.2014р.

№415

15

Місцева програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року у Жидачівському районі Львівської області

Управління агропромислового розвитку РДА

02.04.2015р.

№471

16

Районна комплексна програма правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю Жидачівського району на 2015-2018 роки

Управління соціального захисту населення РДА

02.04.2015р.

№471

17

Програма розроблення містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру у Жидачівському районі на 2015-2020 роки

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА

02.04.2015р.

№471

18

Програма фінансової підтримки народного часопису «Новий час» на 2015-2018 р.р.

Редакція газети „Новий час”

02.04.2015р.

№471

Перелік районних цільових програм,

затверджених у 2016 році

 

п/п

Назва цільової Програми

Розробник та координатор Програми

Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії

  1.  

Цільова програма щодо фінансової підтримки редакції Жидачівського районного радіомовлення на 2016-2019 роки

Редакція Жидачівського радіомовлення

Комісія з питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією

  1.  

Програма підтримки діяльності  і відкритості роботи  Жидачівської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Жидачівською районною радою у 2016-2017 роках

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Жидачівської РДА

Комісія з питань бюджету та фінансової політики

  1.  

Програма „Розвиток культури Жидачівщини на 2016-2020 роки”

Відділ з питань культури та туризму Жидачівської РДА

Комісія з питань освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту

  1.  

Програма підтримки розвитку агропромислового комплексу Жидачівського району на 2016-2018 роки

Управління агропромислового розвитку Жидачівської РДА

Комісія з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку, сільських територій та АПК

  1.  

Програма створення місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для попередження та ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на території Жидачівського району  протягом 2016-2020  років

Сектор з питань цивільного захисту Жидачівської РДА

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

  1.  

Програма вшанування пам’яті українців постраждалих  внаслідок дій окупаційних режимів різних періодів та відзначення героїв національно - визвольних змагань за незалежність України на 2016-2020 роки

Жидачівська районна рада

Комісія з питань освіти, культури, туризму, історико-культурної спадщини, молодіжної політики та спорту.

  1.  

Програма розвитку місцевого самоврядування Жидачівського району на 2016-2020 роки

Жидачівська районна рада

Комісія з питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією

  1.  

Програма підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016 – 2020 роки

Жидачівська районна рада

Комісія з питань бюджету та фінансової політики

  1.  

Програма «Управління майном спільної власності територіальних громад Жидачівського району на 2016-2020 рр.»

Жидачівська районна рада

Комісія з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку,  сільських територій та АПК

 Програма з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2016- 2018 роки.

Жидачівська районна рада

Комісія з питань роботи ради, законності, інформаційної політики та боротьби з корупцією

Комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян Жидачівського району на 2016-2019 роки

Управління соціального захисту населення Жидачівської РДА

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Комплексна програма організації відпочинку та оздоровлення дітей Жидачівського району на 2016-2019 роки

Управління соціального захисту населення РДА

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

 
Районний бюджет Жидачівського району на 2015 рік PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХIІ сесія VІ-го скликання

Рішення №458

від  29 січня 2015 року

м.Жидачів

Про районний бюджет Жидачівського району на 2015 рік

Відповідно до статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", пункту 17 частини першої статті 43, статей 44, 59, 61-64, 66 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2015 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 259 304,8 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду бюджету – 256 747,0 тис. грн, доходи  спеціального фонду бюджету – 2557,8 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 0,0 тис. грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки районного бюджету у сумі 259 304,8 тис. грн.., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 256 594,2 тис. грн.., видатки спеціального фонду бюджету – 2710,7 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 152,9 тис. грн.  згідно з додатком 2 до цього рішення;

- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 152,9 тис. грн., напрямком використання якого визначити кошти, що передаються з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно з додатком 4 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 152,9 тис. грн., в тому числі бюджету розвитку – 152,9 тис. грн.  Джерелом покриття дефіциту визначити надходження коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) в сумі 152,9 тис. грн. згідно з додатком 4 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2015 рік за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі  3000,0 тис. грн. згідно з додатком 4 до цього рішення;

4. Затвердити на 2015 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити на 2015 рік перелік об’єктів (видатків), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Затвердити на 2015 рік резервний фонд районного бюджету у сумі  100,0 тис. грн.

7. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2015 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

8. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію районних (регіональних) програм у сумі 358,0 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.

9. Затвердити формулу розподілу міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом і іншими бюджетами згідно з додатком 8 до цього рішення.

 10. Затвердити перелік установ культури, видатки на які в 2015 році будуть проводитись з бюджетів сіл, селищ та міст (міст районного значення) за рахунок іншої субвенції з районного бюджету згідно з додатком 9.

11. Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, виступати у 2015 році в особі начальника  фінансового управління райдержадміністрації одержувачем:

- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку районного бюджету, у фінансових установах, на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

- позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

12. Установити, що у 2015 році надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що є у комунальній власності Жидачівської районної ради, зараховуються до районного бюджету згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна Жидачівської районної ради (майна спільної власності територіальних громад району), затвердженої рішенням Жидачівської районної ради від 7 грудня 2011 року № 137.

13. Жидачівській райдержадміністрації:

13.1. Здійснювати розподіл додаткових трансфертів з урахуванням особливостей територій, що мають низький показник чисельності населення і розгалужену мережу бюджетних установ за погодженням з головою районної ради та з наступним затвердженням розпоряджень на сесії районної ради.

13.2. Здійснювати у процесі виконання районного бюджету у межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів районного бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих офіційних трансфертів з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства за погодженням з головою районної ради та з наступним затвердженням розпоряджень на сесії районної ради.

13.3. Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів районного бюджету.

13.4. За наявності тимчасово вільних коштів районного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

13.5. Видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ, фінансувати за відсутності протермінованої заборгованості із заробітної плати,  а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії. Фінансування незахищених статей видатків здійснювати у  відповідності до забезпечення планових надходжень до бюджету.

Кошти з районного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державної казначейської служби на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

13.6. Забезпечити  проведення виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 „Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” відповідно до вимог статті 91 Бюджетного кодексу України;

13.7. У місячний термін підготувати та подати на розгляд і затвердження районній раді районні (регіональні) програми, зміни до них у межах призначень, визначених цим рішенням, а також пропозиції щодо спрямування нерозподіленого ресурсу, акумульованого у видатках районного бюджету за КТКВК 250404 „Інші видатки” та вільного залишку бюджетних коштів, що утворився на кінець 2014 року з урахуванням звітних показників. Передбачити кошти на співфінансування об’єктів регіональної цільової економічної програми енергоефективності у Львівській області на 2014-2015 роки:

·   «Технічне переоснащення котельні Журавнівського НВК «СЗШ-ліцей» по вул. Валовій, 2 в смт. Журавно Жидачівського району Львівської області»;

·   «Влаштування модульних котелень в Новострілищанській ЗОШ І-ІІІ ст. в смт. Нові Стрілища Жидачівського району Львівської області».

13.8. В особі начальника фінансового управління райдержадміністрації врахувати внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації, відповідно до вимог Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" у частині присвоєння окремим трансфертам,  доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, під час складання і виконання розпису районного бюджету на 2015 рік.

14. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну й теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

15. Органам місцевого самоврядування врахувати зміни до Бюджетного кодексу України в частині перерозподілу повноважень між бюджетами та забезпечити фінансування з відповідних місцевих бюджетів закладів, установ та організацій, визначених у додатку 9 до цього рішення.

16. Районній державній адміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити співфінансування програм і заходів, на виконання яких виділяються кошти з державного та обласного бюджетів.

17. Керівникам бюджетних установ, що фінансуються з районного бюджету Жидачівського району, здійснювати утримання чисельності працюючих в межах затвердженого фонду заробітної плати.

18. Додатки 1- 9 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

19. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань бюджету та фінансової політики (В. Ревер).

Голова районної ради                                                      Ігор Кос


 
Перелік цільових програм, які діють у Жидачівському районі станом на 01.01.2014 року PDF Друк e-mail

Перелік цільових програм,

які діють у Жидачівському районі

станом на 01.01.2014 року

 

п/п

Назва цільової Програми

Термін діяльності Програми,

Роки

Розробник та координатор Програми

Документ, яким затверджено Програму

Контроль за виконанням рішення поклено на постійні депутатські комісії:

1.      

Програма поводження з твердими побутовими відходами на території Жидачівського району.

Райдержадміністрація

Рішення районної ради № 202 від 26.06.08р.

З питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності

2.      

Комплексна програма «Розвиток культури Жидачівщини» (на музей)

2007-2015

Відділ культури та туризму РДА

Рішення районної ради № 64 від 29.03.07р.

З питань культури і туризму, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ідеологічної політики

3.      

Концепція «Політики Жидачівського району в галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів, екологічної безпеки та стану здоров'я людей»

Райдержадміністрація

Рішення районної ради №88 від 21.06.07р.

З питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності

4.      

Програма накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту населення і особового складу невоєнізованих формувань цивільного захисту Жидачівського району на 2010–2019 роки

2010-2019

Райдержадміністрація

Рішення районної ради №422 від 29.07. 2010р.

З питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності

5.      

Програма «Питна вода» на території Жидачівького району до 2020 року

2010-2020

Райдержадміністрація

Рішення районної ради №448 від 15.10. 2010р.

З питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності

З питань господарського комплексу, транспорту і зв’язку, ЖКГ та комунальної власності

6.      

Цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту Жидачівського району Львівської області на 2011-2013 роки та прогноз до 2015 року

2011–2015

Жидачівський районний відділ ГУМ НС України у Львівській області

Рішення районної ради від 03.03.11р.№36

З питань використання природних ресурсів, екології та безпеки життєдіяльності

7.      

Програма реформування та розвитку ЖКГ у Жидачівському районі до 2014 року

2011-2014

Управління економіки РДА

З питань господарського комплексу, транспорту і зв’язку, ЖКГ та комунальної власності

8.      

Програма розвитку насінництва у Жидачівському районі на 2011–2015 роки (часткова компенсація сортової надбавки на закуплене високорепродукційне насіння с/г культур господарствами усіх форм власності)

2011–2015

Управління агропромислового розвитку РДА

З питань сільських територій та АПК

9.      

Програма розроблення Схеми планування території району, корегування генпланів населених пунктів, детальних планів територій на 2011-2014 роки

2011–2014

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА, головний архітектор району

З питань регулювання земельних відносин, просторового розвитку, архітектури, будівництва та адміністративно – територіального устрою

10.   

Програма соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Жидачівському районі на 2011–2016 роки

2011–2016

Служба у справах дітей РДА

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

З питань соціального захисту, зайнятості населення

11.   

Програма  створення місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій протягом 2011–2015 років на території Жидачівського району

2011–2015

Відділ з питань НС РДА

З питань господарського комплексу, транспорту і зв’язку, ЖКГ та комунальної власності

12.   

Програма по земельній реформі та охороні земель на 2011–2015 роки

2011–2015

Управління Держкомзему

Рішення районної ради від 03.03.11р.№36

З питань регулювання земельних відносин, просторового розвитку, архітектури, будівництва та адміністративно–територіального устрою

13.   

Програма вшанування пам’яті українців, постраждалих у ХХ столітті внаслідок дій окупаційних режимів та відзначення героїв національно-визвольних змагань

2011–2015

Жидачівська районна рада

З питань культури і туризму, історико–культурної спадщини, духовного відродження та ідеологічної політики

14.   

Програма «Комплексний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Жидачівському районі» на період до 2016 року

2011–2016

Служба у справах дітей

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

15.   

Комплексна Програма впровадження державної регіональної політики Жидачівською районною державною адміністрацією у 2012–2015 роках

2012–2015

Управління економіки РДА

Рішення районної ради від 01.03.2012р.

№160

З питань бюджету та фінансової політики

16.   

Програма реформування і розвитку системи охорони здоров’я Жидачівського району на 2012–2014 роки

2012–2014

Жидачівська ЦРЛ

З питань охорони здоров’я і материнства

17.   

Програма поліпшення умов функціонування фельдшерських пунктів у Жидачівському районі Львівської області на 2012-2016 роки»

2012–2016

Жидачівська ЦРЛ

З питань охорони здоров’я і материнства

18.   

Програма розвитку пластового руху у Жидачівському районі на 2012–2015 роки

2012–2015

Відділ у справах сім’ї та молоді РДА

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

19.   

Комплексна програма організації відпочинку та оздоровлення дітей Жидачівського району на 2012-2015 роки

2012–2015

Відділ у справах сім’ї та молоді РДА

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

20.   

Програма підтримки розвитку пріоритетних та масових видів спорту (волейбол, футбол, шахи, баскетбол, важка атлетика, бокс) на 2012–2016 роки

2012–2016

Відділ фізичної культури та спорту РДА

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

21.   

Програма соціального захисту окремих категорій населення Жидачівського району на 2012-2015 роки

2012–2015

Управління праці та соціального захисту населення РДА

З питань соціального захисту, зайнятості населення

22.   

Комплексна програма соціальної підтримки та реабілітації інвалідів Жидачівського району на 2012-2014 роки

2012–2014

Управління праці та соціального захисту населення РДА

З питань соціального захисту, зайнятості населення

23.   

Програма боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку на території Жидачівського району на 2012-2015 роки

2012–2015

Жидачівський РВ  ГУМВСУ у Львівській області

З питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ

24.   

Програма фінансової підтримки народного часопису «Новий час» на 2012-2014 р.р.

2012–2014

Редакція газети «Новий час»

З питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ

25.   

Програма створення електронної бази архіву «Нового часу» для бібліотек та шкіл району»

Редакція газети

«Новий час»

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

З питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ

26.   

Цільова програма щодо фінансової підтримки редакції Жидачівського районного радіомовлення на 2012-2015 роки

2012–2015

Жидачівське районне радіомовлення

З питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, дотримання прав і свобод людини та ЗМІ

27.   

Програма про створення умов для зберігання документів, які не належать до Національного архівного фонду на 2012-2015 роки

2012–2015

Архівний відділ РДА

З питань бюджету та фінансової політики

28.   

Програма розвитку дошкільної освіти  Жидачівського району на 2012-2017 роки

2012–2017

Відділ освіти РДА

Рішення районної ради від 01.03.2012р.

№160

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

29.   

Програма «Охорона та збереження об’єктів культурної спадщини Жидачівського району на 2012-2016 роки»

2012–2016

Відділ культури РДА

З питань культури і туризму, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ідеологічної політики

30.   

Програма підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2012-2015 роки

2012–2015

Жидачівська районна рада

З питань бюджету та фінансової політики

31.   

Програма з міжнародного співробітництва Жидачівського району на 2012-2015 роки

2012–2015

Жидачівська районна рада

З питань бюджету та фінансової політики

32.   

Програма щодо посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення Жидачівського району на 2012-2015 роки

2012–2015

Жидачівська районна рада

З питань освіти, молодіжної політики і спорту;

З питань соціального захисту, зайнятості населення;

З питань охорони здоров’я і материнства

33.   

Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Жидачівському районі на період до 2016 року

2012–2016

Жидачівська районна рада

З питань охорони здоров’я і материнства

34.   

Програма «Поповнення бібліотечних фондів Жидачівської районної централізованої бібліотечної системи на 2013-2017 роки»

2013–2017

Відділ культури і туризму РДА

Рішення районної ради від 28.03.2013р.

№270

З питань культури і туризму, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ідеологічної політики

35.   

Програма розвитку місцевого самоврядування Жидачівського району на 2013-2015 роки

2013–2015

Жидачівська районна рада

З питань роботи ради, етики та регламенту

36.   

Програма «Управління майном спільної власності територіальних громад Жидачівського району на 2013-2015р.р.»

2013–2015

Жидачівська районна рада

З питань господарського комплексу, транспорту і зв’язку, ЖКГ та комунальної власності

37.   

Програма підтримки багатодітних сімей Жидачівського району на 2013-2016 роки

2013–2016

Сектор з питань фізичної культури, спорту, сім`ї та молоді

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

38.   

Районна Програма «Молодь Жидачівщини» на 2013-2016 роки

2013–2016

Сектор з питань фізичної культури, спорту, сім`ї та молоді

З питань освіти, молодіжної політики і спорту

39.   

Програма покращення сервісу обслуговування платників податків на 2013-2017 роки

2013–2017

Жидачівське відділення Жидачівської МДПІ

З питань бюджету  та фінансової політики

40.   

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Жидачівському районі на 2013–2015 роки

2013–2015

Відділ економічного розвитку, інвестицій РДА

З питань інвестиційної та регуляторної політики, розвитку підприємництва

41.   

Програма підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Жидачівського району на 2013-2015 роки

2013–2015

Управління АПР РДА

З питань сільських територій та АПК

 
Перелік цільових програм району PDF Друк e-mail

Перелік районних цільових програм, які затверджені у 2012 році


п/п

Назва цільової Програми

Розробник та координатор Програми

1

Комплексна Програма впровадження державної регіональної політики Жидачівською районною державною адміністрацією у 2012–2015 роках

Управління економіки РДА

2

Програма реформування і розвитку системи охорони здоров’я Жидачівського району на 2012–2014 роки

Жидачівська ЦРЛ

3

Програма поліпшення умов функціонування фельдшерських пунктів у Жидачівському районі Львівської області на 2012-2016 роки»

Жидачівська ЦРЛ

4

Програма розвитку пластового руху у Жидачівському районі на 2012–2015 роки

Відділ у справах сім’ї та молоді РДА

5

Комплексна програма організації відпочинку та оздоровлення дітей Жидачівського району на 2012-2015 роки

Відділ у справах сім’ї та молоді РДА

6

Програма підтримки розвитку пріоритетних та масових видів спорту (волейбол, футбол, шахи, баскетбол, важка атлетика, бокс) на 2012–2016 роки

Відділ фізичної культури та спорту РДА

7

Програма соціального захисту окремих категорій населення Жидачівського району на 2012-2015 роки

Управління праці та соціального захисту населення РДА

8

Комплексна програма соціальної підтримки та реабілітації інвалідів Жидачівського району на 2012-2014 роки

Управління праці та соціального захисту населення РДА

9

Програма боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку на території Жидачівського району на 2012-2015 роки

Жидачівський РВ  ГУМВСУ у Львівській області

10

Програма фінансової підтримки народного часопису «Новий час» на 2012-2014 р.р.

Редакція газети

11

Програма створення електронної бази архіву «Нового часу» для бібліотек та шкіл району»

Редакція газети

12

Цільова програма щодо фінансової підтримки редакції Жидачівського районного радіомовлення на 2012-2015 роки

Жидачівське районне радіомовлення

13

Програма про створення умов для зберігання документів, які не належать до Національного архівного фонду на 2012-2015 роки

Архівний відділ  РДА

14

Програма розвитку дошкільної освіти  Жидачівського району на 2012-2017 роки

Відділ освіти РДА

15

Програма «Охорона та збереження об’єктів культурної спадщини Жидачівського району на 2012-2016 роки»

Відділ культури РДА

16

Програма підтримки виставкової діяльності у сфері агропромислового комплексу на 2012-2013 рік

Управління АПР РДА

16

Програма підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2012-2015 роки

Жидачівська районна рада

18

Програма з міжнародного співробітництва Жидачівського району на 2012-2015 роки

Жидачівська районна рада

19

Програма щодо посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення Жидачівського району на 2012-2015 роки

Жидачівська районна рада

20

Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Жидачівському районі на період до 2016 року

Жидачівська ЦРЛ

 

Перелік діючих цільових програм станом на 01.01.2012 року


п/п

Назва цільової Програми

Розробник та координатор Програми

1

Регіональна програма розвитку малого підприємництва у Жидачівському районі на 2011–2012 роки

Управління економіки РДА

2

Цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту Жидачівського району Львівської області на 2011-2013 роки та прогноз до 2015 року

Жидачівський районний відділ ГУМ НС України у Львівській області

3

Програма реформування та розвитку ЖКГ у Жидачівському районі до 2014 року

Управління економіки РДА

4

Програма соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Жидачівському районі на 2011–2016 роки

Служба у справах дітей РДА

5

Програма заходів знешкодження у 2011–2012 роках заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві пестицидів

Управління агропромислового розвитку РДА

6

Програма розвитку насінництва у Жидачівському районі на 2011–2015 роки (часткова компенсація сортової надбавки на закуплене високорепродукційне насіння с/г культур господарствами усіх форм власності)

Управління агропромислового розвитку РДА

7

Програма розроблення Схеми планування території району, корегування генпланів населених пунктів, детальних планів територій на 2011-2014 роки

Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА, головний архітектор району

8

Програма  створення місцевого резерву матеріально–технічних ресурсів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій протягом 2011–2015 років на території Жидачівського району

Відділ з питань НС РДА

9

Програма підтримки розвитку тваринництва Жидачівського району на 2011–2013 роки (соціальна дотація особистим селянським господарствам за утримання корів молочного напрямку продуктивності, часткове відшкодування витрат за поголів’я телиць, закуплених у фізичних осіб (населення) для вирощування)

Управління АПР РДА

10

Програма по земельній реформі та охороні земель на 2011–2015 роки

Управління Держкомзему

11

Програма управління майном комунальної форми власності на 2011–2012 роки

Жидачівська районна рада

12

Програма розвитку місцевого самоврядування Жидачівського району на 2011–2012 роки

Жидачівська районна рада

13

Програма вшанування пам’яті українців, постраждалих у ХХ столітті внаслідок дій окупаційних режимів та відзначення героїв національно–визвольних змагань

Жидачівська районна рада

14

Програма облаштування дитячих ігрових майданчиків у Жидачівському районі на 2011–2012 роки

Відділ у справах сім’ї та молоді

15

Програма «Комплексний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Жидачівському районі» на період до 2016 року

Служба у справах дітей

16

Програма капітального ремонту меліоративних систем, що перебувають у комунальній власності Жидачівської районної ради на 2007–2012 роки

Управління АПР РДА

17

Програма поводження з твердими побутовими відходами на території Жидачівського району.

Райдержадміністрація

18

Комплексна програма «Розвиток культури Жидачівщини» (на музей)

Відділ культури та туризму РДА

19

Програма накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту населення і особового складу невоєнізованих формувань цивільного захисту Жидачівського району на 2010–2019 роки

Райдержадміністрація

20

Програма часткового здешевлення штучного осіменіння тварин в приватному секторі Жидачівського району на період 2010–2012 роки

Управління АПР РДА

21

Програма «Питна вода» на території Жидачівького району до 2020 року

Райдержадміністрація

22

Концепція «Політики Жидачівського району в галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів, екологічної безпеки та стану здоров'я людей»

Райдержадміністрація

23

Програма поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища на 2011-2013 роки у Жидачівському районі

Управління праці та соціального захисту населення РДА

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2