Головне меню

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Про порядок денний V сесії Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

V сесія VІІ-го скликання

                                                        ПРОЕКТ  РІШЕННЯ                     

       від _________ 2016 року

             м.Жидачів

 

Про порядок денний V сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний Vсесії Жидачівської районної ради:

1. Про порядок денний V сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2. Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам головою Жидачівської районної ради. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

3. Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради. Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

4. Про надбавку за вислугу років заступнику голови Жидачівської районної ради І.Лалаку. Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

5. Про затвердження Положення про відділ контролю та аудиту Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

6. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 15.01.2016р. №53 «Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2016 рік» . Доповідач:головний бухгалтер Жидачівської районної ради Галина Міщанчук.

7. Про перейменування та затвердження статуту комунальної установи «Жидачівська центральна районна лікарня» Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: в.о головного лікаря Жидачівської РЦЛ Михайло Майданський.

8. Про перейменування та затвердження статуту комунальної установи «Журавнівська міська лікарня» Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: в.о головного лікаря Жидачівської РЦЛ Михайло Майданський.

9. Про перейменування та затвердження статуту комунальної установи «Сидорівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: в.о головного лікаря Жидачівської РЦЛ Михайло Майданський.

10. Про  виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал  2016 року. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

11. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

12. Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

13. Про затвердження  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на  2016 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

14. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському район Степан Скрип.

15. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник  відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16. Про передачу об’єктів нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Жидачівського району в комунальну власність  Гніздичівської об’єднаної громади. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської районної адміністрації Василь Татарин.

17. Про передачу об’єктів нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Жидачівського району в комунальну власність  Новострілищанської об’єднаної громади. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської районної адміністрації Василь Татарин.

18. Про вихід Жидачівської районної ради із складу співзасновників друкованого засобу масової інформації народного часопису «Новий час». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

19. Різне:

Голова районної ради

                      Ігор КОС   

 

 
Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІV сесія VІІ-го скликання

Рішення №61                                     ПРОЕКТ

від ___________ 2016 року

м.Жидачів

 

Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ІVсесії Жидачівської районної ради:

1.Про порядок денний ІV сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради Львівської області VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

3.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №12 «Про обрання постійних депутатських комісій Жидачівської районної ради VII скликання». Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

4.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: керуючий справами районної ради Орислава Снігура.

5.Про створення відділу контролю та аудиту Жидачівської районної ради Львівської області. Доповідач: головний державний фінгансовий інспектор Державної фінансової інспекції у Львівській області Василь Сомик.

6.Про надання матеріальної допомоги Точин Лілії та Семчишин Марії. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в смт.Журавно вул.Шептицького,12. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради Марія Гавінська.

8.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду для ведення фермерського господарства Вайді Василю Миколайовичу жителю с.Вовчатичі на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

9.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

10.Про затвердження технічної документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності,  що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

11.Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок  для продажу права оренди на земельних торгах на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «ЗАХІД-РІЧБУД» на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

14.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

15.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району та цільових (галузевих) програм за 2015 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

16.Про  уточнення переліку діючих районних цільових програм, внесення змін і доповнень до програми та затвердження нових районних цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

17.Про розподіл вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин.

18.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

19.Різне:

-  Про звернення до національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію.

Голова районної ради

                      Ігор КОС   

 

 
Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІІІ сесія VІІ-го скликання

Рішення №

ПРОЕКТ

від 22 грудня 2015 року

м.Жидачів

 

Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради:

1.Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

3.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №9 «Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

4.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №10 «Про затвердження Положення про президію Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

5.Про затвердження Положення про комісію з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради. Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

6.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців 2015 року. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

7.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

8.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

9.Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

10.Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації в 2016 році. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

11.Про затвердження  Плану  підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради Марія Гавінська.

12.Про план роботи Жидачівської районної ради на 2016 рік. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТзОВ «Лемберг-Агро» для обслуговування будівель і споруд господарського двору на території Грусятицької сільської ради с.Ліщин вул.Топольна, 1,2,3,5,6,7,8,9,10. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2016 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Галина Міщанчук.

23.Про районний бюджет Жидачівського районну на 2016 рік.  Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

24.Про затвердження технічних документацій про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Лесь Оксані  Ігорівні для ведення фермерського господарства на території Вербицької сільської ради Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

25.Про затвердження технічних документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського признасення, що надаються в оренду Кусі Оксані Іванівні для ведення фермерського господарства на території Баковецької сільської ради Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

26.Про продовження терміну дії пільгового розміру орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району. Доповідач: керівник відділу освіти райдржадміністрації МихайлоЧмелик.

27.Про звільнення учнів та вихованців ДНЗ, батьки яких перебувають у зоні АТО, від оплати за харчування. Доповідач: керівник відділу освіти райдржадміністрації МихайлоЧмелик.

28.Про встановлення контингенту учнів у школах естетичного виховання Жидачівського райну та розміру батьківської плати за навчання. Доповідач: керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич.

29.Про передачу бюджентих установ Гніздичівській та Новострілищанській об’єднаним територіальним громадам. Доповідач:.

30.Різне.

Голова районної ради

                      Ігор КОС   

 

 
Про порядок денний ХХХV сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХV сесія VІ-го скликання

Рішення №

від 1 жовтня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХV сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХV сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХХV сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Жидачівської райдержадміністрації Тетяна Трембецька.

3.                       Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

4.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

5.                       Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

6.                       Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог громадянам депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

7.                       Про спрямування вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

8.                       Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

9.                       Про  готовність бюджетних установ Жидачівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської  райдержадміністрації Василь Татарин.

10.                  Про роботу фельдшерсько - акушерських пунктів Жидачівського району. Доповідач: головний лікар Жидачівської центральної районної лікарні Федір Довбняк.

11.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Шкурлатовичу Богдану Петровичу на території Вербицької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «Академія кормів» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ПП «Ефективна відгодівля тварин - Захід» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Баковецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Любшанської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

23.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

24.                  Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Новострілищанського комунального дошкільного навчального закладу дитячого садкА «Берізка» Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

25.                  Про внесення змін до рішень Жидачівської районної ради від 23.08.2012 року №205 «Про реорганізацію Голешівської ЗОШ І-ІІ ст., Кніселівської ЗОШ І-ІІ ст. та призупинення функціонування Сидорівської ЗОШ І ст. і Трибоківської ЗОШ І ст.» та від 7.07.2015 року №504 «Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

26.                  Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

27.                  Про передачу приміщення Трибоківської ЗОШ Іст. Жидачівського району Львівської області в комунальну власність Баковецької сільської ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

28.                  Про передачу незавершеного будівництва школи в смт. Гніздичів в комунальну власність Гніздичівської селищної ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

29.                  Про встановлення пільгової орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району в 2015 році. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

30.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання трактора Т-40М. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

31.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання тематично-скульптурної групи «Лісова пісня». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

32.                  Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 26.10.2007р. №133 «Про погодження клопотання ДП «Яворівнерудпром» на отримання спеціального дозволу на користування ділянкою надр на території Дев’ятниківської сільської ради». Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців.

33.                  Про звернення Представництва Американського Об’єднання Комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради М.Гавінська.

34.                  Різне:

-   Про звернення до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України В.Гройсмана щодо збереження сільських районів при  проведенні адміністративно-територіальної реформи.

-   Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо проблем фінансування бюджетної сфери Жидачівського району.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 6