Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ
Про порядок денний ХХХІІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХІІ сесія VІ-го скликання

Рішення №451

від січня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХІІ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХІІ сесії районної ради:

1. Про порядок денний ХХХІІ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2. Про внесення змін до Регламенту Жидачівської районної ради VI скликання. Доповідач: радник районної ради Зоряна Богоніс.

3. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

4.Про план роботи Жидачівської районної ради на 2015 рік. Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

5.  Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 12.01.2015 року №3 «Про поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Годульянова Леоніда Леонідовича». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ігор - Володимир Процан.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Гутнику Володимиру Петровичу для обслуговування господарських будівель та споруд на території Млиниської сільської ради (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

7. Про районний бюджет Жидачівського районну на 2015 рік.  Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

8.  Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2015 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Галина Міщанчук.

9. Різне.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХІ сесія VІ-го скликання

ПРОЕКТ

Рішення №427

від 20 листопада 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХІ сесії районної ради:

1. Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.Про фінансову та соціальну підтримку учасників антитерористичної  операції на Сході України та членів їх сімей. Доповідач: заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Микола Лаврись.

3.Про затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області. Доповідач: радник відділу районної ради  Зоряна Богоніс.

4.Розгляд подання прокуратури Жидачівського району від 26.09.2014р. №04-11-1019 вих-14 «Про усунення порушень вимог чинного законодавства України щодо збереження мережі закладів для дітей та їх майна» (призупинення діяльності Кніселівської ЗОШ). Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

5. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя та 9 місяців 2014 року. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

6. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

7.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

8.Про надання матеріальної допомоги Попович Олександрі Володимирівні, матері загиблого сина в зоні АТО Поповича Володимира Васильовича. Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

9. Про внесення змін до кошторису Жидачівської районної ради на 2014 рік. Доповідач: головний бухгалтер Жидачівської районної ради Галина Міщанчук.

10. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 9 місяців 2014 року. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Михайлишин Ользі Йосипівні для  сінокосіння та випасання худоби на території Журавнівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Сидору Івану Мирославовичу для розміщення та обслуговування цеху по виробництву виробів з паперу та картону на території Зарічанської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Хомечко Роману Ярославовичу для обслуговування будівель та споруд господарського двору на території Жирівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

14. Про погодження договору інвестування коштів з метою реконструкції котельні Журавнівської міської лікарні ТзОВ «Кробат Україна». Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Федір Довбняк.

15.Про списання заборгованості сільськогосподарських товаровиробників перед районним бюджетом по бюджетній позичці, наданій в 1998 році. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

16.Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання приміщення бібліотеки Рогізненської ЗОШ ІІ-Іст. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

17. Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 23 вересня 2014 року №398 «Про поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кравчука Валерія Дмитровича». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ігор - Володимир Процан.

18. Про роботу Жидачівського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області. Доповідач: завідувач Жидачівського районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області Ігор Донецький.

19. Різне.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХХ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХ сесія VІ-го скликання

ПРОЕКТ

Рішення №

від 22 липня 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХ сесії районної ради:

1.                      Про порядок денний ХХХ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                      Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2014 року. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

3.                      Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

4.                      Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 11 липня 2014 року №281 «Про надання дозволу на поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) гр..Боднара С.М. на повне державне забезпечення». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ігор - Володимир Процан

5.                      Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015 – 2016 роки. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

6.                      Про затвердження районних цільових програм та розподіл коштів районного бюджету для фінансування заходів цільових програм у 2014 році. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

7.                      Про виділення коштів для проведення оздоровчих таборів влітку 2014 року. Керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

8.                      Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

9.                      Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2015 рік. Доповідач: заступник головного лікаря Жидачівської центральної лікарні Михайло Майданський.

10.                  Про роботу дитячих спортивних шкіл Жидачівського району. Доповідачі: директор Жидачівської дитячої юнацької спортивної школи Богдан Цар та Ходорівської дитячої юнацької спортивної школи Володимир Коник

11.                  Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Жидачівського району. Керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

12.                  Про надання дозволу відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації на списання автобуса марки  «Кубань ПК-1-02». Доповідач: спеціаліст  відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації Ростислав Посацький.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Цар Івану Федоровичу для ведення садівництва на території Бережницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

14.                  Різне.

-   Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради».

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХІХ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХІХ сесія VІ-го скликання

Рішення №389

від ________ 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХІХ сесії районної ради

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХІХ  сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХІХ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

2.                       Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2013 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації В.Вонсович.

3.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації В.Вонсович.

4.                       Про внесення змін до кошторису видатків виконавчого апарату районної ради на 2014 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Г.Міщанчук.

5.                       Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації В.Вонсович.

6.                       Про звіт голови Жидачівської районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

7.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2013 рік та цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька

8.                       Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька.

9.                       Про затвердження цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька.

10.                   Про підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Сяноцьким  повітом (Польща) і Жидачівським районом (Україна). Доповідач: начальник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями районної ради В.Янклевич.

11.                   Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради. Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

12.                   Про роботу Жидачівського районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області. Доповідач: керівник районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області І.Донецький.

13.                   Про роботу реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції Львівської області Доповідач: Начальник реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції Львівської області Р.Шміло

14.                   Про стан законності на території Жидачівського району. Доповідач: прокурор Жидачівського району О.Бойко.

15.                   Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання автомобілів. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

16.                   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  ТзОВ «Потужність» для розташування каптажної споруди джерела №2 та влаштування І поясу зони санітарної охорони джерела №2  на території Зарічненської  сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Я.Майкут.

17.                   Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

18.                   Різне

19.                   Про внесення змін до Статуту Ходорівської районної лікарні. Доповідач: головний лікар Ходорівської РЛ Ю.Пушкар.

20.                   Про погодження клопотання ТзОВ МП «Бізнес-Сервіс-М» на отримання спеціального дозволу на користування надрами. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Я.Майкут.

Голова районної ради                                         

                         Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХІ сесія VІ-го скликання

Рішення №292           

від ___________ 2013 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХІ сесії районної ради

Керуючись ст.ст. 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХІ сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХІ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

2.                       Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2013 року Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

3.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

4.                       Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

5.                       Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2014 рік Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

6.                       Про затвердження розпорядження голови районної ради Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

7.                       Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 03.03.2011 року №44 «Про затвердження складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради» Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

8.                       Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Жидачівського РВ УМВС у Львівській області на території Жидачівського району Доповідач: начальник Жидачівського РВ ГУМВСУ  у Львівській області А.Мархонь

9.                       Про стан ведення лісового господарства Доповідач:

10.                   Про хід земельної реформи на території Жидачівського району. Доповідач:начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Я.Майкут

11.                   Про стан комунальних доріг на території Жидачівського району та проведену роботу по їх ремонту Доповідач: заступник голови Жидачівської райдержадміністрації В.Пришляк

12.                   Про подальше використання об’єктів незавершеного будівництва на території Жидачівського району Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

13.                   Про прийняття у комунальну власність Жидачівської районної ради приміщення колишнього дитячого садка  с.Млиниська Доповідач

14.                   Про надання дозволу на оренду частину приміщення II черги Піддністрянського НВК Жидачівської районної ради Доповідач:

15.                   Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

16.                   Про роботу дитячих дошкільних закладів Жидачівського району Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

17.                   Про оптимізацію мережі освітніх навчальних закладів Жидачівського району Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

18.                   Про затвердження Програми розвитку освіти Жидачівщини на 2013 – 2016 роки Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

19.                   Про роботу районної центральної бібліотечної системи на території району Доповідач: керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації З.Тимофтевич

20.                   Про надання дозволу Жидачівській центральній районній лікарні на списання автомашини УАЗ – 3962-06 Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

21.                   Про реорганізацію Жидачівської центральної районної лікарні, Ходорівської районної лікарні, Журавнівської міської лікарні та створення на їх базі Комунального закладу  Жидачівської районної ради «Жидачівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

22.                   Про погодження клопотання ТзОВ МП «Бізнес-Сервіс-М» на отримання спеціального дозволу на користування надрами Доповідач:начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Я.Майкут

23.                   Різне

 

Голова районної ради

Ігор Кос

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 6