Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ІІІ сесія VІІ-го скликання

Рішення №

ПРОЕКТ

від 22 грудня 2015 року

м.Жидачів

 

Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради:

1.Про порядок денний ІІІ сесії Жидачівської районної ради Доповідач: голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

2.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №8 «Про затвердження Регламенту Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

3.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №9 «Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

4.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 1.12.2015 року №10 «Про затвердження Положення про президію Жидачівської районної ради VIІ скликання». Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

5.Про затвердження Положення про комісію з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради. Доповідач: радник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями Зоряна Богоніс.

6.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за 9 місяців 2015 року. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

7.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

8.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

9.Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

10.Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації в 2016 році. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

11.Про затвердження  Плану  підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради Марія Гавінська.

12.Про план роботи Жидачівської районної ради на 2016 рік. Доповідач: заступник голови районної ради Ігор Лалак.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТзОВ «Лемберг-Агро» для обслуговування будівель і споруд господарського двору на території Грусятицької сільської ради с.Ліщин вул.Топольна, 1,2,3,5,6,7,8,9,10. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2016 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Галина Міщанчук.

23.Про районний бюджет Жидачівського районну на 2016 рік.  Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

24.Про затвердження технічних документацій про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Лесь Оксані  Ігорівні для ведення фермерського господарства на території Вербицької сільської ради Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

25.Про затвердження технічних документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського признасення, що надаються в оренду Кусі Оксані Іванівні для ведення фермерського господарства на території Баковецької сільської ради Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

26.Про продовження терміну дії пільгового розміру орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району. Доповідач: керівник відділу освіти райдржадміністрації МихайлоЧмелик.

27.Про звільнення учнів та вихованців ДНЗ, батьки яких перебувають у зоні АТО, від оплати за харчування. Доповідач: керівник відділу освіти райдржадміністрації МихайлоЧмелик.

28.Про встановлення контингенту учнів у школах естетичного виховання Жидачівського райну та розміру батьківської плати за навчання. Доповідач: керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич.

29.Про передачу бюджентих установ Гніздичівській та Новострілищанській об’єднаним територіальним громадам. Доповідач:.

30.Різне.

Голова районної ради

                      Ігор КОС   

 

 
Про порядок денний ХХХV сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХV сесія VІ-го скликання

Рішення №

від 1 жовтня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХV сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХV сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХХV сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Жидачівської райдержадміністрації Тетяна Трембецька.

3.                       Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя 2015 року. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

4.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

5.                       Про надання матеріальної допомоги. Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

6.                       Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог громадянам депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови Жидачівської районної ради Марія Стеців.

7.                       Про спрямування вільного залишку коштів районного бюджету. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

8.                       Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

9.                       Про  готовність бюджетних установ Жидачівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016р.р. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської  райдержадміністрації Василь Татарин.

10.                  Про роботу фельдшерсько - акушерських пунктів Жидачівського району. Доповідач: головний лікар Жидачівської центральної районної лікарні Федір Довбняк.

11.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Шкурлатовичу Богдану Петровичу на території Вербицької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

12.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «Академія кормів» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ПП «Ефективна відгодівля тварин - Захід» на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

14.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

15.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Молодинчецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

16.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дев’ятниківської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

17.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Кніселівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

18.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території  Новострілищанської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

19.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Баковецької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

20.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Любшанської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

21.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території  Гніздичівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

22.                  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Облазницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

23.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чертізької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держгеокадастру у Жидачівському районі Степан Скрип.

24.                  Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Новострілищанського комунального дошкільного навчального закладу дитячого садкА «Берізка» Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

25.                  Про внесення змін до рішень Жидачівської районної ради від 23.08.2012 року №205 «Про реорганізацію Голешівської ЗОШ І-ІІ ст., Кніселівської ЗОШ І-ІІ ст. та призупинення функціонування Сидорівської ЗОШ І ст. і Трибоківської ЗОШ І ст.» та від 7.07.2015 року №504 «Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

26.                  Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

27.                  Про передачу приміщення Трибоківської ЗОШ Іст. Жидачівського району Львівської області в комунальну власність Баковецької сільської ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

28.                  Про передачу незавершеного будівництва школи в смт. Гніздичів в комунальну власність Гніздичівської селищної ради. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

29.                  Про встановлення пільгової орендної плати суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах Жидачівського району в 2015 році. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

30.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання трактора Т-40М. Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

31.                  Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання тематично-скульптурної групи «Лісова пісня». Доповідач: в.о. керівника відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Михайло Чмелик.

32.                  Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 26.10.2007р. №133 «Про погодження клопотання ДП «Яворівнерудпром» на отримання спеціального дозволу на користування ділянкою надр на території Дев’ятниківської сільської ради». Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців.

33.                  Про звернення Представництва Американського Об’єднання Комітетів для євреїв бувшого Радянського Союзу. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації районної ради М.Гавінська.

34.                  Різне:

-   Про звернення до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України В.Гройсмана щодо збереження сільських районів при  проведенні адміністративно-територіальної реформи.

-   Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо проблем фінансування бюджетної сфери Жидачівського району.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХХIV сесії районної ради PDF Друк e-mail

                                                                                              

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХIV сесія VІ-го скликання

Рішення №478

від 02 липня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХIV сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХІV сесії районної ради:

1.Про порядок денний ХХХІV сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.Про присвоєння ХОДОРІВСЬКІЙ СЕРЕДНІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 ЖИДАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ РОМАНА ТОЧИНА. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

3.Про присвоєння МОНАСТИРЕЦЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ПОПОВИЧА. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

4.Про присвоєння ПІДДНІСТРЯНСЬКОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ІМЕНІ БРАТІВ ОЛІЙНИКІВ. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

5.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ЖИДАЧІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЕЛ-САДКА «КАЛИНОНЬКА» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

6Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ЖИДАЧІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЕЛ-САДКА «БАРВІНОК» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

7.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ЖИДАЧІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЕЛ-САДКА «ТЕРЕМОК» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

8.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ХОДОРІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЕЛ-САДКА «РОМАШКА» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

9.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ  ХОДОРІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЕЛ-САДКА «ВИШЕНЬКИ» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

20.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ГНІЗДИЧІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯСЕЛ-САДКА «КОЛОСОК» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

11.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ГНІЗДИЧІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧОГО САДКА «СТРУМОЧОК»  ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

12.Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Журавнівського комунального дошкільного навчального закладу ДИТЯЧОГО САДКА «Пролісок» Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

13.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  ДИТЯЧОГО САДКА «ЯГІДКА» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

14.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ГРУСЯТИЦЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧОГО САДКА «СТАВОЧОК» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

15.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ЖИРІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧОГО САДКА «ВЕСЕЛКА» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У НОВІЙ РЕДАКЦІЇ.  Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

16.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ЗАРІЧАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧОГО САДКА «СОНЕЧКО» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

17.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ ЛІВЧИЦЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧОГО САДКА «БАРВІНОК» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.  Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

18.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ СИДОРІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧОГО САДКА «БЕРІЗКА» ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.  Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

19.Про зміну засновника, перейменування та затвердження СТАТУТУ   ЖИДАЧІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЮНАЦТВА ТА МОЛОДІ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

20.Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Ходорівського комунального позашкільного навчального закладу Центру творчості для дітей, юнацтва та молоді Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

21.Про зміну засновника, перейменування та затвердження Статуту Журавнівського комунального позашкільного навчального закладу будинкУ дитячої та юнацької творчості Жидачівської районної ради Львівської області у новій редакції Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

22.Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2016 рік. Доповідач: головний лікар Жидачівської центральної районної  лікарні Федір Довбняк.

23.Про делегування функції замовника робіт по будівництву  школи в смт.Гніздичів Жидачівського району Львівської області Гніздичівській селищній раді. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин.

24.Про затвердження «Проекту зон санітарної охорони Зарічненського - 1 родовища мінеральних природних столових вод ТзОВ «Потужність» стосовно джерела №2 в с.Зарічне Жидачівського району Львівської області». Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

25.Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 26.10.07р. №133 «Про погодження клопотання ДП «Яворівнерудпром» на отримання спеціального дозволу на користування ділянкою надр на території Дев’ятниківської сільської ради». Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

26.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Шкурлатовичу Богдану Петровичу для ведення фермерського господарства на території Вербицької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

27.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ПП «Ефективна відгодівля тварин - Захід» для обслуговування нежитлового приміщення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

28.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТзОВ «Академія кормів» для обслуговування нежитлового приміщення (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на території Чорноострівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

29.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіях рад: Гніздичівської, Баковецької, Дев’ятниківської, Любшанської, Облазницької, Кніселівської, Чертізької. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут

30.Про оптимізацію мережі Жидачівської районної централізованої бібліотечної системи.  Доповідач: керівник відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич.

31.Про оптимізацію стаціонарного ліжкового фонду  Журавнівської міської лікарні та реорганізацію стоматологічної допомоги Жидачівської центральної районної лікарні, Ходорівської районної лікарні та Журавнівської міської лікарні. Доповідач: головний лікар Жидачівської центральної районної лікарні Федір Довбняк.

32.Про оптимізацію мережі освітніх навчальних закладів Жидачівського району. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Артемчук.

33.Про роботу спортивних шкіл Жидачівського району. Доповідач: завідувач сектору молоді та спорту Жидачівської райдержадміністрації Йосип Будзінський

34.Про виконання районних цільових програм Жидачівського району за 2014 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Жидачівської райдержадміністрації Тетяна Трембецька

35.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2015 року. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

36.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

36.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2015 рік. Доповідач: начальник фінансового управління Жидачівської райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

38.Про затвердження Положення про он-лайн трансляцію сесій Жидачівської районної ради.  Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців

39.Різне:

-   про звернення Львівської обласної ради

-   про реалізацію Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХХІІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХІІ сесія VІ-го скликання

Рішення №451

від січня 2015 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХІІ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХІІ сесії районної ради:

1. Про порядок денний ХХХІІ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2. Про внесення змін до Регламенту Жидачівської районної ради VI скликання. Доповідач: радник районної ради Зоряна Богоніс.

3. Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 28.03.2013 року №289 «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

4.Про план роботи Жидачівської районної ради на 2015 рік. Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

5.  Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 12.01.2015 року №3 «Про поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Годульянова Леоніда Леонідовича». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ігор - Володимир Процан.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Гутнику Володимиру Петровичу для обслуговування господарських будівель та споруд на території Млиниської сільської ради (за межами населеного пункту). Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

7. Про районний бюджет Жидачівського районну на 2015 рік.  Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Вонсович.

8.  Про кошторис видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2015 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Галина Міщанчук.

9. Різне.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХІ сесія VІ-го скликання

ПРОЕКТ

Рішення №427

від 20 листопада 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХІ сесії районної ради:

1. Про порядок денний ХХХІ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.Про фінансову та соціальну підтримку учасників антитерористичної  операції на Сході України та членів їх сімей. Доповідач: заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Микола Лаврись.

3.Про затвердження списку присяжних для Жидачівського районного суду Львівської області. Доповідач: радник відділу районної ради  Зоряна Богоніс.

4.Розгляд подання прокуратури Жидачівського району від 26.09.2014р. №04-11-1019 вих-14 «Про усунення порушень вимог чинного законодавства України щодо збереження мережі закладів для дітей та їх майна» (призупинення діяльності Кніселівської ЗОШ). Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

5. Про виконання районного бюджету Жидачівського району за перше півріччя та 9 місяців 2014 року. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

6. Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

7.Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

8.Про надання матеріальної допомоги Попович Олександрі Володимирівні, матері загиблого сина в зоні АТО Поповича Володимира Васильовича. Доповідач: заступник голови районної ради Марія Стеців.

9. Про внесення змін до кошторису Жидачівської районної ради на 2014 рік. Доповідач: головний бухгалтер Жидачівської районної ради Галина Міщанчук.

10. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 9 місяців 2014 року. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Михайлишин Ользі Йосипівні для  сінокосіння та випасання худоби на території Журавнівської селищної ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Сидору Івану Мирославовичу для розміщення та обслуговування цеху по виробництву виробів з паперу та картону на території Зарічанської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Хомечко Роману Ярославовичу для обслуговування будівель та споруд господарського двору на території Жирівської сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

14. Про погодження договору інвестування коштів з метою реконструкції котельні Журавнівської міської лікарні ТзОВ «Кробат Україна». Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Федір Довбняк.

15.Про списання заборгованості сільськогосподарських товаровиробників перед районним бюджетом по бюджетній позичці, наданій в 1998 році. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Вонсович.

16.Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання приміщення бібліотеки Рогізненської ЗОШ ІІ-Іст. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

17. Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 23 вересня 2014 року №398 «Про поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кравчука Валерія Дмитровича». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ігор - Володимир Процан.

18. Про роботу Жидачівського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області. Доповідач: завідувач Жидачівського районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області Ігор Донецький.

19. Різне.

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 7