Головне меню

ГОЛОВНА
Контакти та час роботи
Адміністративно-територіальний поділ
Графік прийому
План заходів
НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ, ВІТАННЯ
Поточні новини та оголошення
Вітання
ІНВЕСТИЦІЇ
Інвестиційні пропозиції
Реалізовані проекти
Карпати - країна мігруючих риб
ПРО РАЙОН
Символіка району
Карта району
Географічне положення
Господарський комплекс
Соціально - культурна сфера
Культурна спадщина і туризм
Діяльність УПА на території району
Видатні уродженці краю
Мистецька галерея
Поетична світлиця
Народні промисли
Корисна інформація
СТРУКТУРА РАДИ
Про раду
Керівництво
Виконавчий апарат
Депутатський корпус
Президія
Фракції та групи
Постійні депутатські комісії
Комунальне майно та комунальна власність
ДІЯЛЬНІСТЬ
План роботи ради
Депутатська діяльність
Діяльність комісій
Фінансові ресурси
Оголошення, тендерні пропозиції
Антикорупційна діяльність
Послуги та зразки документів
Комісія з питань поновлення прав реабілітованих
ДОКУМЕНТИ
Правова база діяльності районної ради
Регламент ради
Положення про президію
Положення про постійні депутатські комісії
Положення про відділи
Районні програми та бюджети
Порядок денний пленарних засідань
Проекти рішень
Рішення
Розпорядження
Положення про доступ до публічної інформації, форма запиту
Результати голосування
РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ
План з підготовки регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Звіти про відстеження результативності регуляторних актів
Перегляд регуляторних актів
ГО ТА ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ
Асоціація місцевих рад
Громадські організації
Політичні партії
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Карпати - країна мігруючих риб

logo_PlByUa

Про порядок денний ХХХ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХХ сесія VІ-го скликання

ПРОЕКТ

Рішення №

від 22 липня 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХХ сесії районної ради

Відповідно до статей 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХХ сесії районної ради:

1.                      Про порядок денний ХХХ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради Ігор Кос.

2.                      Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2014 року. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

3.                      Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

4.                      Про затвердження розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 11 липня 2014 року №281 «Про надання дозволу на поселення в стаціонарне відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) гр..Боднара С.М. на повне державне забезпечення». Доповідач: Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ігор - Володимир Процан

5.                      Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2014 рік з макроекономічним прогнозом на 2015 – 2016 роки. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

6.                      Про затвердження районних цільових програм та розподіл коштів районного бюджету для фінансування заходів цільових програм у 2014 році. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Тетяна Трембецька.

7.                      Про виділення коштів для проведення оздоровчих таборів влітку 2014 року. Керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

8.                      Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександр Банзерук.

9.                      Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2015 рік. Доповідач: заступник головного лікаря Жидачівської центральної лікарні Михайло Майданський.

10.                  Про роботу дитячих спортивних шкіл Жидачівського району. Доповідачі: директор Жидачівської дитячої юнацької спортивної школи Богдан Цар та Ходорівської дитячої юнацької спортивної школи Володимир Коник

11.                  Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів Жидачівського району. Керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Роман Свередюк.

12.                  Про надання дозволу відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації на списання автобуса марки  «Кубань ПК-1-02». Доповідач: спеціаліст  відділу культури і туризму Жидачівської райдержадміністрації Ростислав Посацький.

13.                  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Цар Івану Федоровичу для ведення садівництва на території Бережницької сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Ярослав Майкут.

14.                  Різне.

-   Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради».

Голова районної ради

                            Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХІХ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХІХ сесія VІ-го скликання

Рішення №389

від ________ 2014 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХІХ сесії районної ради

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХІХ  сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХІХ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

2.                       Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2013 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації В.Вонсович.

3.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації В.Вонсович.

4.                       Про внесення змін до кошторису видатків виконавчого апарату районної ради на 2014 рік. Доповідач: головний бухгалтер районної ради  Г.Міщанчук.

5.                       Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації В.Вонсович.

6.                       Про звіт голови Жидачівської районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

7.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2013 рік та цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька

8.                       Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2014 рік. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька.

9.                       Про затвердження цільових програм. Доповідач: керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька.

10.                   Про підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Сяноцьким  повітом (Польща) і Жидачівським районом (Україна). Доповідач: начальник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями районної ради В.Янклевич.

11.                   Про затвердження розпорядження голови Жидачівської районної ради. Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

12.                   Про роботу Жидачівського районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області. Доповідач: керівник районного сектору Головного управління ДМС у Львівській області І.Донецький.

13.                   Про роботу реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції Львівської області Доповідач: Начальник реєстраційної служби Жидачівського районного управління юстиції Львівської області Р.Шміло

14.                   Про стан законності на території Жидачівського району. Доповідач: прокурор Жидачівського району О.Бойко.

15.                   Про надання дозволу відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації на списання автомобілів. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

16.                   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  ТзОВ «Потужність» для розташування каптажної споруди джерела №2 та влаштування І поясу зони санітарної охорони джерела №2  на території Зарічненської  сільської ради. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Я.Майкут.

17.                   Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради». Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

18.                   Різне

19.                   Про внесення змін до Статуту Ходорівської районної лікарні. Доповідач: головний лікар Ходорівської РЛ Ю.Пушкар.

20.                   Про погодження клопотання ТзОВ МП «Бізнес-Сервіс-М» на отримання спеціального дозволу на користування надрами. Доповідач: начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Я.Майкут.

Голова районної ради                                         

                         Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХІ сесія VІ-го скликання

Рішення №292           

від ___________ 2013 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХІ сесії районної ради

Керуючись ст.ст. 43,59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХІ сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХІ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

2.                       Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І квартал 2013 року Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

3.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

4.                       Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

5.                       Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами Львівської області на 2014 рік Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

6.                       Про затвердження розпорядження голови районної ради Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

7.                       Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 03.03.2011 року №44 «Про затвердження складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих Жидачівської районної ради» Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

8.                       Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Жидачівського РВ УМВС у Львівській області на території Жидачівського району Доповідач: начальник Жидачівського РВ ГУМВСУ  у Львівській області А.Мархонь

9.                       Про стан ведення лісового господарства Доповідач:

10.                   Про хід земельної реформи на території Жидачівського району. Доповідач:начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Я.Майкут

11.                   Про стан комунальних доріг на території Жидачівського району та проведену роботу по їх ремонту Доповідач: заступник голови Жидачівської райдержадміністрації В.Пришляк

12.                   Про подальше використання об’єктів незавершеного будівництва на території Жидачівського району Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

13.                   Про прийняття у комунальну власність Жидачівської районної ради приміщення колишнього дитячого садка  с.Млиниська Доповідач

14.                   Про надання дозволу на оренду частину приміщення II черги Піддністрянського НВК Жидачівської районної ради Доповідач:

15.                   Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

16.                   Про роботу дитячих дошкільних закладів Жидачівського району Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

17.                   Про оптимізацію мережі освітніх навчальних закладів Жидачівського району Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

18.                   Про затвердження Програми розвитку освіти Жидачівщини на 2013 – 2016 роки Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

19.                   Про роботу районної центральної бібліотечної системи на території району Доповідач: керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації З.Тимофтевич

20.                   Про надання дозволу Жидачівській центральній районній лікарні на списання автомашини УАЗ – 3962-06 Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

21.                   Про реорганізацію Жидачівської центральної районної лікарні, Ходорівської районної лікарні, Журавнівської міської лікарні та створення на їх базі Комунального закладу  Жидачівської районної ради «Жидачівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

22.                   Про погодження клопотання ТзОВ МП «Бізнес-Сервіс-М» на отримання спеціального дозволу на користування надрами Доповідач:начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Я.Майкут

23.                   Різне

 

Голова районної ради

Ігор Кос

 
Про порядок денний ХХ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХХ сесія VІ-го скликання

ПРОЕКТ

Рішення №

від _______ 2013 року

м.Жидачів

Про порядок денний ХХ сесії районної ради

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити порядок денний ХХ сесії районної ради:

1.                       Про порядок денний ХХ сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

2.                       Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Жидачівського району за 2012 рік Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

3.                       Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

4.                       Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік Доповідач: начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ковальська

5.                       Про звіт голови Жидачівської районної ради Доповідач: голова районної ради І.Кос.

6.                       Про затвердження розпорядження голови районної ради Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

7.                       Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за 2012 рік. Доповідач:керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька

8.                       Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2013 рік. Доповідач:керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька

9.                       Про затвердження районних цільових програм та розподіл коштів районного бюджету для фінансування заходів цільових програм у 2013 році Доповідач:керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Т.Трембецька

10.                   Про підписання Угоди про налагодження партнерських відносин і співпраці між Тельманівським районом Донецької області і Жидачівським районом Львіської області Доповідач: начальник відділу роботи з територіями, політичними партіями та громадськими організаціями районної ради В.Янклевич

11.                   Про зміну засновника, перейменування та затвердження  Статуту у новій редакції Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу „Ходорівська дитяча школа мистецтв” Жидачівської районної ради Львівської області Доповідач: керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації З.Тимофтевич

12.                   Про затвердження Положення про порядок надання матеріальних  допомог малозабезпеченим громадянам району депутатами Жидачівської районної ради Доповідач: заступник голови районної ради м.Стеців

13.                   Про затвердження бюджетного регламенту Жидачівської районної ради. Доповідач: радник районної ради Н.Калинець

14.                   Про надання дозволу Жидачівській центральній районній лікарні на списання стоматологічної установки «Хірадент». Доповідач: головний лікар Жидачівської ЦРЛ Ф.Довбняк

15.                   Про передачу безоплатно транспортного засобу Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ”ЗАЗ-1140” в Жидачівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Доповідач:директор Жидачівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)І.-В. Процан

16.                   Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відведена ТзОВ «Галицька група ОЮА» на території Кніселівської  сільської ради. Доповідач:начальник відділу Держземагенства у Жидачівському районі Львівської області Я.Майкут

17.                   Про подальше використання об’єктів незавершеного будівництва на території Жидачівського району Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації М.Гавінська.

18.                   Про передачу у комунальну власність Сидорівської сільської ради приміщення Сидорівської ЗОШ Іст. Доповідач: керівник відділу освіти Жидачівської райдержадміністрації Р.Свередюк.

19.                   Про затвердження «Звіту про оцінку майна: приміщення будівлі складу Вибранівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації М.Гавінська

20.                   Про стан пасажирських перевезень на території району. Доповідач: перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Р.Гриців

21.                   Про стан доріг на території Жидачівського району та проведену роботу по їх ремонту. Доповідач: заступник голови Жидачівської райдержадміністрації В.Пришляк

22.                   Про стан заключення договорів оренди земельних і майнових паїв та розрахунків сільгосппідприємств з населенням району. Доповідач:керівник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.Кіячик

23.                   Про внесення змін до рішення Жидачівської районної ради від 21.12.2010р. №12 «Про обрання президії Жидачівської районної ради» Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців

24.                    Про надання згоди на продаж корпусу №4 Журавнівського навчально-виховного комплексу «середня загальноосвітня школа – ліцей» Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності та приватизації М.Гавінська

25.                   Різне

Голова районної ради

Ігор Кос

 
Про порядок денний ХУІІ сесії районної ради PDF Друк e-mail

УКРАЇНА

ЖИДАЧIВСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОЕКТ

Рішення №

 від 04 жовтня  2012 року

                м. Жидачів

Про порядок денний ХУІІ сесії районної ради

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська районна рада

ВИРІШИЛА

                Затвердити порядок денний ХУІ сесії районної ради:

1.Про порядок денний ХVIІ  сесії районної ради. Доповідач: голова районної ради І.Кос.

2.Про виконання районного бюджету Жидачівського району за І півріччя 2012 року. Доповідач: начальник фінансового управління РДА с.Ковальська.

3.Про затвердження розпоряджень голови Жидачівської райдержадміністрації. Доповідач:  начальник фінансового управління РДА С.Ковальська.

4.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік. Доповідач: начальник фінансового управління РДА С.Ковальська.

5.Про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району на 2012 рік за І півріччя  2012 року. Доповідач: заступник керівника управління економіки РДА Т.Трембецька.

6.Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Жидачівського району. Доповідач: начальник відділу розвитку територій, власності і приватизації районної ради М.Гавінська.

7.Про перейменування населеного пункту Прибілля Девятниківської сільської ради Жидачівського району. Доповідач: заступник голови районної ради М.Стеців.

8.Про надання дозволу на видобуток піщано-гравійної суміші для соціальних потреб органів місцевого самоврядування. Доповідач: заступник голови райдержадміністрації В.Пришляк.

9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства Герича С.С. на території Кніселівської сільської ради.  Доповідач: начальник управління Держкомзему Я.Майкут.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства Погорільця І.Й. на території Загірочківської сільської ради. Доповідач: начальник управління Держкомзему Я.Майкут.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства Чмира О.І. на території Соколівської сільської ради. Доповідач: начальник управління Держкомзему Я.Майкут.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства Бегея І.Ф. на території Соколівської сільської ради. Доповідач: начальник управління Держкомзему Я.Майкут.

13 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.фермерського господарства «Золотий колос» Хамуляка М.І. на території Соколівської  сільської ради.  Доповідач: начальник управління Держкомзему Я.Майкут.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки фермерського господарства Брика В.М. на території Девятниківської сільської ради. Доповідач: начальник управління Держкомзему Я.Майкут.

15. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Тейсарів  жителям с.Туради Василишин А.А., Василишин Я.А. та жителю м.Стрия Хомин Р.Д. Доповідач:головний архітектор району Л.Людкевич .

16. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Туради  жителю с.Туради Гетманьчику В.М. Доповідач: головний архітектор району Л.Людкевич.

17. Про надання дозволу на розроблення детального плану території урочища „Острів”,  яка знаходиться за межами населеного пункту с.Заріччя Доповідач:головний архітектор району Л.Людкевич.

18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території, яка знаходиться за межами населеного пункту с.Заріччя жителю м.Жидачева Сидор І.М. Доповідач: головний архітектор району Л.Людкевич.

19.Різне

Голова районної ради                                

           Ігор Кос

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 7